Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31280

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938506 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

25/09/2022 12:35
No bērnības atceros puisi Rego Muša.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

25/09/2022 12:38
piekrītu par Maigoni.arī tie samudrītie, par kuriem indrak runāja
man to jocīgo vārdu izmet inbox. tur visādu pajocīgo vārdu dafiga un vairāk blakus jau ierastajiem.
paziņas savu puišeli maišeli nosauca par Orestu. man šis vārds..nuuu..ne ļoti.bet pušelis maišelis tiiiik mīlīgs, ka jāiemīļo arī vārds.
manā pilsētā ir visādu lietu veikals rego.un, manuprāt, tas ir populārs vārds suņiem.
1 3

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

25/09/2022 12:45
Man Šarlote ļoti patīk, būtu vēl bijusi meita, noteikti būtu Šarlote  !
Man dēlam suns ir Vilis, liekas baigi iņčīgi, kad uzzināju, smējos  .
Labrīt  !
0 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

25/09/2022 12:45
zinu runci Ojāru
1 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

25/09/2022 12:49
Draudzenes kaimiņiem ir kaķis Oļģerts.Kaķenīte viņai pašai Millija.Mūsu Hugo gan nemaz nebija diegs.Jā, man no bērnības vārds Ralfs saistījās ar suņiem.Vācu aitu suns.No grāmatas.
1 1
25/09/2022 12:58
11:50 tavējiem piestāvētu vārdi šarikovs, urla, naberlin, vai vienkārši Z😂
1 3
25/09/2022 13:01
Zinu suni vārdā Sāra. Un pazīstu vienu sievieti, vārdā Sāra. Uzrunājit viņu, rodas asociācijas ar suni.
0 0
25/09/2022 13:02
No meiteņu vārdiem man patīk vārds Lība.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

25/09/2022 13:05
Lība ir skaists vārds. interesants šķiet Jete. puikam klasē kopš bērnudārza (kopā bērnudārzā sāka iet un kopā vsk absolvēja) draudzene Jete. Lēne patīk. puikas mīļmeitenes pusmāsai ir Kendija... vot nesaprotu. pie latviska uzvārda... Kendija.jā, vienbrīd bija aptrakums ar ralfiem un emīliem.
mūsu pinčers ir Dūks... tas no angļu val...
0 3
25/09/2022 13:08
A es gribēju, lai manai meitai vārds beidzas ar iņa, kad viņai bija labs garastāvoklis, tad es viņu saucu par pelīti, bet kad slikts, tad par pūcīti.🤷‍♂️
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

25/09/2022 13:12
Vārdi ir visvisādi, ir doti gan ar mīlestību ilgi domājot un izvērtējot, gan tāpēc, ka modē, gan tāpēc, ka kādā romānā ieraudzīti un iemīļoti utt. Tāpēc šobrīd malkoju kafiju uz visu vārdu nēsātāju veselību.
Kaimiņiem bija vācu aitinieks Orests. Ļoti skaists.
1 1

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

25/09/2022 13:31
11:50 tavējiem piestāvētu vārdi šarikovs, urla, naberlin, vai vienkārši Z

Urrāpatriots visā prāta spēju krāšņumā. Tā turēt!!! :) Tādi kā tu saviem bērniem arī parasti liet pjatiļetkas, oktjabrinas, kariņus, levitus un pārējās peremogas. Esi īsts patriots, nosauc kādu no savējiem par Baidenu vai Nato, piemēram. :) :) :)
3 5
25/09/2022 13:35
Nē kariņš vai pareizāk būtu voijna, specoperacija tas vairāk no tava galda.😀
1 3
25/09/2022 15:00
Man bija viena skolniece vārdā Jete. Arī likās tāds interesants, foršs vārds. Radiniekam ir kaķis vārdā Viktors.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

25/09/2022 15:28
Arī zinu suneni Sāru.Hudža pusmāsa🥰
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

25/09/2022 16:45
... izrādās, ir kkas, kas arī man par saldu-maximas deserts ar auzu pārslām grauzdētām.mēģināju glābt ar kafiju un svaigām avenēm. salds tik un tā.
1 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

25/09/2022 16:47
Vārdi ir visvisādi, ir doti gan ar mīlestību ilgi domājot un izvērtējot, gan tāpēc, ka modē, gan tāpēc, ka kādā romānā ieraudzīti un iemīļoti utt. (c)
loooģiski, nez vai kāds dos bērnam vārdu, kas viņam riebj.
zinu gadījumu, kad vīrietis uzstāja uz vārdu Indra savai jaundzimušajai, jo... tā sauca viņa mīļāko. tad, kad šamie izšķīrās, bērnam vārds tika nomainīts. kā seriālā, ne? bet arī tā gadās.
1 3

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

25/09/2022 17:22
Manējā kalendārā Svanhilde nav.Ā, un vārds Indris arī tāds nu... tāpat Ardis. (c) Ardis ar mani reizē svin. Bet es gan nevienu tādu nepazīstu.
Lība man šķiet žīdu vārds, jo vairākas tādas ir nācies pazīt.
Jete ir vienam man zināmam meitēnam. Un viņai piestāv. Arī kompānija abiem bērniem ideāla- Justs un Jete.
Jau esmu teikusi, visdīvainākais man šķiet Anšlavs. 
Gonoratas, Petronellijas un visas šitās sarežģīti dīvainās lietas ir Latgalē un nu jau laikam apmirušas. Varbūt kāda vēl dzīva.
Magonei nav pilns rublis.
Viss. Izteicos. Labrīt. Labvakar.
2 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

25/09/2022 17:22
Man bija viena vecāmāte gribējusi vai nu Beatrisi vai Elizabeti, pēcāk pačibējusī krustmāte Dzintru, kas arī bija īsu brīdi manā pirmajā t.s.slimību vēsturē, bet tad bija bijis dumpis uz kuģa, pēc 10dienām nosvītrots šis vārds un virs tā Indra.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

25/09/2022 17:44
sveika, versij!
prieks tevi šeit satikt!
magone tāpēc, ka TĀ galvā sistā vip populārā magone?
1 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas