Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31240

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938504 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
24/09/2022 09:15
Labrīt Es šodien un kartupeļu svētkiem (tirgu) pirmsākumos tas bija tāds vērienīgāks pasākums..
ar balli vakarā
tagad tirgus ar dzīvo mūziku 
1 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

24/09/2022 09:16
Skaidrs:)) Tad jau, Ansks, šāda  veidi tirgi Latvijā šodien vērienīigi  notiek:)))
2 2

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

24/09/2022 09:20
Tieši tā, pirkšu ņammas.
Ķirsi, mums būs vēderprieki.
2 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

24/09/2022 09:28
Labrīt. Vot, šito es nesaprotu-kāds ellē Miķeļtirgus, ja Miķeļi ir 29., pēc nedēļas! Šodien ir Agri ..un Agritas! Atbildot uz jautājumu par krāsām-tur ir dažādi... ir krāsas, kas patīk apģērbā..un ir krāsas, kas patīk interjerā..., bet-sarkanā-tā tiešām nav mana, nekur... nu ja nu vien kāda apakšveļas lupatiņa.
2 1
24/09/2022 09:34
Arī karogā nē?!😲
1 2
24/09/2022 09:35
par krāsām apģērbā mainās atkarībā no gadalaika
bet vienmēr ir kaut kas balts..un smilškrāsas(visādos toņos)
sarkana kleita ir kaut kad sen bijusi, uzvilku uz 2 pasākumiem
jā balta un "smiltis" visos toņos ir manējā..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

24/09/2022 09:38
karogs sarkans bija krieviem, mums ir vairāk bordo..., bet vīrietim jau to nesaprast
Jā, Anksi... smiltis ir arī manējās, vispār uz vecumu gribas vairāk pasteļtoņus, nevis tīrās, agresīvās krāsas.
3 1
24/09/2022 09:41
tā viņš ir:))
tagad rudeni varu uzvilt arī ko melnu, bet tad košāk jānokrāsojas
0 0
24/09/2022 10:03
Tātad latviešiem asins krāsa ir bordo?😲
3 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

24/09/2022 10:08
tātad kāds sakars krāsai patīk/nepatīk, krāsai apģērbā piestāv/nepiestāv ar karogu???
LV karogs ir karmīnsarkans. un šūt  kko no LV karoga neietilst nevienā manā patriotskajā plānā.
4 4
24/09/2022 10:15
Tad es nesapratu bordo vai karmīnsarkans?
3 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

24/09/2022 12:28
beastmodeon | 24/09/2022 10:15, google тебе в помощь
0 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

24/09/2022 13:43
karmīnsarkans ir pareizā atbilde, bordo ir nedaudz tumšāks.
Uffff, iestādīju tūjas, sagrābu kārtējo lēveni ar āboliem... stirnas, cūkas tādas, atkal manas krūmmellenes apskādējušas, un nevis tā kā ēstu, bet zariņi nokosti un turpat nomesti. RRRRRR, īsta kaitniecība, turpat blakus ābolu kaudze, bet nē, viņām jāposta tas, kas pat nav garšīgs. Būs jāmeklē plinte...
1 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

24/09/2022 13:53
toties mums kaimiņtrepēs rus kāzas. mašīna ar baloniem un mākslīgajām plastmasas rozēm.
nez, kā ir ar to murminatora kroni... tā iedomājos.
gribu ābolus.
2 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

24/09/2022 14:00
ak, Liz..es tevi varētu apbērt ar āboliem! nu toč škrobe, ka jāpūdē kopā, kad citi cilvēki pērk poļu sūdus par lielu naudu.
3 1
24/09/2022 14:50
pumperniķeļi, traki gardas cukurmaizites, cidoniju sukādes, žavēta vista, aknu pastēte, turpat uz vietas kūpināts speķīts, tas bija tik atraktīvi un smaržoja tā ka nevarēja tikt garām
smukas vilnas zeķes
sarunas ar deputātu kandidātiem, (au esošiem pazīstamiem vietējiem deputātiem )
p.s.un dažādi āboli arī
1 1
24/09/2022 14:52
sol, puj uz tevi ... man ljoooti garsjo viena polju skjirne, bet pat nezinu kaa sauc, uz aci nosaku-tie ir manejie), sabeeru vienaa traukaa Auksi un poljus, velak nevareju atskjirt, kusj  ir kursj...
 Noverojums no malas-tad, kad kads iet kadam garam -te Tautaa, tad par to skalji netauree, bet vienkarsji izdara to un tur muti...
... pieslegsjos tv... taa kaa Purva brideju piemineja, sen nav skatits...
1 3
24/09/2022 14:53
saderam, ka Anksis atkal kaadam deputaatam, actinjas taisiija, ))
1 2
24/09/2022 14:55
hee..nu tas viens izbijušais kaimiņš un jā jauniba mazliet kanti sita gan
tagad mēs runājām par mazbērniem un vēlēšanām
viss kārtīgi, bez ajljulju
bija nu ļoooti daudz cilvēku, gan apmeklētāji, gan amatnieki, mājražotāji..
2 1
24/09/2022 15:08
un vai ta taa galja arii izkupinas gatava, man jau liekas, ka diedgan ilgu aiku tas aiznjem... sen, sen ir darits, bet tas bij cjakars uz visu dienu...
1 2
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas