Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31180

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938515 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

21/09/2022 15:15
Un bise, vai kas tur, frīn, bija tev?
4 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

21/09/2022 15:31
Ruppo sāli ar var iešaut vietā, kur mugura zaudē savu cēlo nosaukumu.
5 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

21/09/2022 15:48
patiesi, trakas lietas, kā var saputroties teksta uztverē.
lasot komentāru 21/09/2022 15:31, izlasīju [ ruppō], nevis [ ruppuo]. un no sākuma domāju, KO es atkal sarežģītajā kulinārijas tēmā esmu palaidusi garām.
bet štrunts ar kulināriju.
man, tā sakot, kā valodniekam vēl joprojām nav skaidrs, kāpēc "mugura" (nosaukums) ir cēlāk nekā "dibens" (nosaukums)
(no dārza atveda ābolus, mmm un ahhhh. iekšā sulīgs dzidrs medus)
ā, un vēl, beast kādā brīvā brīdī varētu огласить весь список, kas nejēgām-skolotājām būtu jāprot šajā superjēdzīgajā vietnē.( не факт, ka to kāda ņems vērā, bet savam priekam, tā sakot .ja, vīrieti?)
5 4

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

21/09/2022 15:55
Bīstamākā ir Beata. Viņai bez aira ir arī panna un karogs ar kātu.
5 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

21/09/2022 16:00
Man bija pirms kādām dienām īss izbrīna brīdis par ātrajām bojām.Lasu ātrbojīgas, kas tās tādas!?Aberbet produkti ar īsu derīguma termiņu, tā iet lauķim😀🤣
1 1

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

21/09/2022 16:16
Es prasīju vienu ābolu, uzreiz pusdienās apēdamu. Man iedeva divus, cietus kā akmens... Apskaužu Liz. 
Toties mums te atnesti bumbieri, plūmes un avenes. Ar piebildi- rudens taču.
3 2

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

21/09/2022 18:17
Ābolu gana, varētu būt vēl mazāk, pie tam man šogad nav ābolu gads.
2 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

21/09/2022 19:01
Nē cerēts, ne gaidīts-pie gailenēm tiku🤗
1 0
21/09/2022 19:07
15:48 nē vairāk tik kā mācīt un gudri runāt skolotājas nespēj. Nezinu varbūt seksā viņas meistares, bet neesmu ar viņām gulējis.🤷‍♂️
4 3

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

21/09/2022 19:12
es tirgū gailenes nopirku šodien:) bija arī bekas, bet uz tām es tik pametu aci, pat cenu neprasīju, jo bekas tik pašu lasītās uzskatām par ēdamām:)
3 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

21/09/2022 19:17
nē vairāk tik kā mācīt un gudri runāt skolotājas nespēj.(c) es jau vairāk sliektos uz vārda "gudri" antonīmu
 varbūt seksā viņas meistares, (c) apžēliņ!kaut gan es par visām galvot nevaru.tik par sevi.un tā kā man pie rokas nav kamasutra, bet jau iepriekš minētā vārdnīca, tad pats saproti... nekas dižs nav. tāpēc, (vīrieti), lai lieki sevi netraumētu, labāk i  nemēģini (gulēt ar viņām).
Apskaužu Liz.(c)
Versij, es arī sevi apskaustu, ja  man būtu ābeļdārzs un puuulka ābolu .a realitāte ir pabēdīga.(to es ābolu sakarā). šodien ir vnk mana veiksmes diena.to es ābola sakarā.
6 6

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

21/09/2022 20:03
 nemēģini gan. 
Apskaud mani, man ir ābeļdārzs. 
4 1
21/09/2022 20:14
Interesanti kā tās skolotājas aprecas ja tik sliktas seksā? Laikam jau vispirms liek noprecināt, un tikai tad seks. Kad noskaidrojas, tad par vēlu jo papīrs jau parakstīts.🤷‍♂️
2 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

21/09/2022 20:20
Interesanti, kā tās skolotājas apPrecas , ja tik sliktas seksā? Laikam jau vispirms liek noprecināt(kas tas tāds?), un tikai tad seksS. Kad noskaidrojas, tad par vēlu, jo papīrs jau parakstīts.
teikšu godīgi... šis patiešām mani sāk biedēt. nopietni... KĀ nu KĀ viņš tik labi viiiisu zina par manu dzīvi?????? saki jel, vīrieti, kā????? 
4 6

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

21/09/2022 20:48
Cik maksā tirgū gailenes?
0 0
21/09/2022 20:52
Tikai divas kļūdas, vai tu tik atzīmēji tās drausmīgākās gramatikas kļūdas.😂
2 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

21/09/2022 20:57
Indrak- litrs 4 eiro
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

21/09/2022 22:56
Šogad tas laikam skaitās normāli.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

22/09/2022 01:18
murminators | 21/09/2022 15:55
Beatai ir viss ko vien sirds vēlas. Tikai jāpajautā.
Labvakar un arlabunakti.
Man joprojām ir grūti izsekot sarunu pavedienam.Bet, gan jau kādā brīdī spēšu pieslēgtties sarunām.
4 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

22/09/2022 09:15
Labrīt, saulains, rāms... rudenīgs, kaut lapas visas vēl zaļas. kaut kur Latvijā jau krāsojas? Kā Siguldas pusē?
1 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas