Re, re, nopublicē kaut kādu tur testu, un viena daļa jau gatavi iet un mest urnā par pareizajiem. :) :) :) Nav tālu no Ukrainas, kur prezidentu Zeļenski ievēlēja, pateicoties lomai mākslas filmā. Smukākās frizūras līmenis. Pirmkārt, šobrīd valdošie (vai viņu padomdevēji pareizāk) nav muļķi un labi saprot, ka pašiem izredzes ir mazas, tāpēc no IT KĀ jaunajām un IT KĀ opozīcijas partijām viena daļa ir tādi ka rezerves aerodromi. Ir aizdomas, ka tas pats Gobzems un Pīlēns ir tieši tie paši, par ko beigās izrādījās Kaimiņš. Pēc vēlēšanām piepildīsies ar misijas apziņu par valsts nākotni un sabloķēsies ar vecajiem vēžiem un tie (lielākā daļa) atkal tiks siltos krēslos. Ja pa īstam balsot, tad tikai par tām partijām, kuras neaicina ne uz vienu publisko diskusiju. Tādas ir kādas 7 gabalas, lai gan arī starp tām var būt tādas, kuras ir režisoru speciāli izveidotas, lai sadrumstalotu protesta elektorātu.
Vēl ir lieliska, bet ļoti teorētiska iespēja. Masveidā nobalsot ar A6 izmēra papīrīšiem vēlēšanu aploksnēs, kuriem nav nekāda sakara ar 14. Saeimu. Vēlētāji būs ieradušies un nobalsojuši, bet pārvarēt 5% slieksni ar katru šādu balsojumu, iespējams, likumīgi iespējas būs aizvien mazāk un mazāk partiju. Teorijā, ja šāda balsošana notiek ļoti masveidīgi, būs vai nu spiesti viltot datus, vai ignorēt pašu pieņemtos likumus, vai arī ... 5% barjeru nepārvarēs neviens. Vot, tas gan būtu elegants gājiens no iedzīvotāju puses un nepārprotams vērtējums LV varai un politiskajām partijām! Taisnību sakot, ja cilvēks gribētu balsot, bet nav par ko un mazāko ļaunumu atbalstīt neceļas roka, tāds variants ir piemērots savas attieksmes paušanai.
5
6