Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31160

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938525 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

21/09/2022 09:50
Gaidām protestus Krievijā..., kaut gan, dikti jau pacietīgi viņi tur.   bet, ja paskatās, kas tagad notiek biržā... Gazprom akcijas par vairāk kā 20% nokritušās, un turpina kristies..
7 2
21/09/2022 09:53
09:45 katram ir savs viedoklis, tu taču esi skolotāja, Tev jāprot diskutēt, oponēt, bet ne dzīt prom ar mietu.☝️
7 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

21/09/2022 09:55
Labrīt no rīt. Kamēr vēl viss mierīgi, malkoju kafiju ar kanēli.
0 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

21/09/2022 09:57
Labs rīts, Frīna:)  Labi, ka mūsmājās viss mierīgi.. Malkojam..  es esmu pārdomu pilna.
1 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

21/09/2022 10:01
beastmodeon | 21/09/2022 09:53
es nedzenu, es interesējos (pirmkārt)
ja kāds kādu dzen, tad tā ir viņa, kura tevi uzrunā "vīrieti!" (wah!)  (otrkārt)
neuzskatu, ka šeit ir skolas līmeņa sabiedrība, ar kuru man būtu jāauklējas (kā es to daru pamatdarbā)   (treškārt)
un kuras savas  profesijas prasmes šeit pielieto tu? 
6 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

21/09/2022 10:10
Un, jā, gribu kafiju😀
1 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

21/09/2022 10:12
Indrak, protams, normāls rīta sākums  
1 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

21/09/2022 10:35
Labrīt... skaists.. rīts rāms..saulīte..rīta tēja un vēl silts ābolu pīrāgs... gardi... un skatos tāles zilajās... skaistums zemes virsū... iedvesma labsajūtai un mierīgam prātam... ko arī citiem vēlu... ))…lai kājiņām silti un sirdij liksmi
2 1
21/09/2022 10:36
Man šķita ka skolotājas ir vairāk sagatavotas diskusijām.🤷‍♂️
…neuzskatu, ka man būtu jāauklējas…
Tas man atgādina krievu mentelitāti, kad nav ko teikt tad sit pa seju.
Tas ir pilnīgi normāli ja vīrieti sauc par vīrieti.☝️
Manu profesiju te nepielietosi.
4 2

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

21/09/2022 10:41
Var, ja, par vīrieti)))))..man ir netikums nikus atcerēties..tā kā man tā ērtāk...
4 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

21/09/2022 12:03
Maestro Raimonda Paula citāta izmantošana Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) apmaksātajā priekšvēlēšanu radioreklāmā ar komponistu nav saskaņota.Komponists aģentūrai LETA pieļāva, ka atskaņotais citāts varētu būt viņa publiski paustais vērtējums kaut kad pagātnē.Reklāma vairs netiks atskaņota.
3 1

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

21/09/2022 12:10
Ak tā, tad tas izskatās nedaudz cerīgāk.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

21/09/2022 12:15
Tas priecē🙂
Indrak un Erotik labas informatores😉
2 6

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

21/09/2022 12:23
Vajag dalīties😀
1 3
21/09/2022 12:31
Labrīt nu re laikam jau vienmēr mazliet jāpagaida un tad par kaut ko jāizsakās..
tas ne vienmēr izdodas, bet ir uz ko tiekties
Puķins laikam nav pateicis neko tādu ko no viņa negaidīja..
1 1

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

21/09/2022 12:38
Nu, putins varbūt arī pateica, ko no viņa gaidīja, bet nafig tas aitugans Šoigu uz skatuves līda... pateica, ka kopš specoperācijas sākuma tikai 6000 krievu gājuši bojā... ( kaut jāreizina vismaz ar 10)... tad ļaudīm rodas jautājumi... kāpēc tad tagad tā mobilizācija, ja jau tik mazi zaudējumi un ’’usjo po planu’’
6 1
21/09/2022 12:41
neesmu neko pa tiešo vai kā citādi klausījusies, tikai tas kas šodien ziņās
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

21/09/2022 13:49
Man šķita ka skolotājas ir vairāk sagatavotas diskusijām. (c)
tev aPsolūti pareizi šķita. ieejot šeit diskusijās, vienmēr uzvelku bruņuvesti, galvā uzlieku folija cepurīti un pie rokas turu Mīlenbaha-Endzelīna vārdnīcu.
7 4

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

21/09/2022 14:37
Tāpēc jau tā sanāk, kā sanāk. Kāds ar beisboleni, a kāds ar vārdnīcu...
3 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

21/09/2022 15:01
Vēl jau ir slapjš airis dāmām bruņojumā.
2 2
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas