Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31120

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938526 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

20/09/2022 20:15
analoģiski, Erotik, analoģiski... kā tu atver muti, tā krupji lec ārā
6 0
20/09/2022 20:16
A kad vēlēšanas? Es noskaidrošu un jums pateikšu par ko balsot.🙂
0 1
20/09/2022 20:16
tikko panorāma stāsta, ka lai nesaslimtu ar leģionāru slimību esot jāmazgājas vannā nevis dušā  
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

20/09/2022 20:18
varēsim patērēt vairāk  dārgo silto ūdeni:))) ja negribēsism saslimt:)))
1 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

20/09/2022 20:18
Man tak piedodams... te apšaubāmu cilvēku vidē)))..un Tev nezvanīšu... Tu te esot persona, kurai uzticēties nevar... mēdz info pa visu pasauli nopludināt... kā tur tas teiciens bija garbatova i maģila neizpravit))))
Tu vīrieti….skaidro ātrāk…citādi lidmašīna bez manis aizlidos)))))
Ūdens temperatūrai katlā jābūt 60 grādi….lai sūdos neiedzīvotos….
1 4

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

20/09/2022 20:24
oho, kādas man iespējas... visai pasaulei info nodot!! ... to tev Cherry pa kluso pasūdzējās... uz citu jau neko viņa nav spējīga, kā aiz muguras privātajā žēloties. Tev nekrīt uz nerviem, ka viņa tev raksta par katru štruntu? mani tas kaitina... Acīs pateikt slabo!
8 4

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

20/09/2022 20:31
Ir iespēja Googlē sameklēt vēlēšanu kalkulatoru. Atbildi uz jautājumiem un tev izleks tā partija, kas procentuāli atbilst visvairāk tev.
Sol, tā viš i kā saki. :))
5 2
20/09/2022 20:34
Pagaidiet mazu brīdi tūlīt zināšu par ko jābalso.🤓
1 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

20/09/2022 20:38
Sol... pavisam nē... mani painformēja persona, kas diskusijās nepiedalās... tā starp citu…meitene no pagātnes, ja tā var sacīt))))..un cherry mums ir ne kontakts... kaut ko tur apspriest aizmuguriski man nav saistoši... man patīk runāt, lai visa pasaule(hahaha) te labi redz un dzird... ))))
Gaidu…Tu gan fiksais))))
2 2

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

20/09/2022 20:41
... cik liela mūsu mīlestība ir... gandrīz kā piecīšiem😀😂
1 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

20/09/2022 20:51
Man garām😀
0 0
20/09/2022 20:57
Ko jūs teiksiet par nacionālo apvienību?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

20/09/2022 20:59
Ko tad nu?)))))... saskaņā izkrita
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

20/09/2022 20:59
Indrak, kas Tev garām?:) Es izpildīju to testu... un paliku domīgā:)))  vot i sajauca man visus prātus:))))
1 2

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

20/09/2022 21:06
Man tests izmeta divas partijas, bet es tās pat neizskatu kā variantu.
0 1
20/09/2022 21:07
Ai neviens nediskutē, kaut kādi pasīvi, bet nu saprotams omītes, kamēr uzliek brilli, izlasa, izkustina smadzeni.🤷‍♂️
Interesanti seksā arī tādas lēnīgas?🧐
0 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

20/09/2022 21:13
izpildīju indrak ievietoto testu. centos atbildēt  tieši tā, kā domāju, rezultātā... laikam tomēr tas jāuztver kā izklaide, jo tās top partijas (izņemot nacionāļus) man neko daudz neizsaka. un tās top sejas vispār neko... smieklīgākais, ka kaut kur pa vidu tais % arī "kaka " ir. ak, die`s!

beastmodeon | 20/09/2022 20:34
kāds sajuties patiešām svarīgs 
0 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

20/09/2022 21:14
aseksā kā karuseļos... vai aiz exstādes spiedz... vai bikses pilnas no šausmām)))
1 3
20/09/2022 21:17
Kāpēc cilvēki raksta nē, bet neizskaidro kāpēc tāds lēmums?
0 2
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas