Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31060

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938530 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/09/2022 13:51
ar vienu aci skatos bēru ceremoniju... smalki... Un kā cilvēki mīl un ciena savu karalieni! Ja nomirtu Putins, kādas būtu bēres, kā tev šķiet, Erotik?
7 2

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

19/09/2022 13:52
... Sol... kāds tāpat raudātu..puķīšus nestu..un godu atdotu...
... un ja Levits nomirtu, ko Tu ?
4 5

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

19/09/2022 13:53
Jā, best, tiem urlām nav nekā svēta. Meļi, zagļi un slepkavas. Nu jau normālie krievi arī pašu zemē sāk to apzināties.
Domāju mums drīz būs iespēja salīdzināt šīs bēres Elizabetei un putinam.
5 4

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/09/2022 13:59
Erotik, nesalīdzini nesalīdzināmas lietas..Levits ir prezidents... un tikai dažus gadus, bet Elizabete ir Karaliene, valdīja 70 gadus, nāk no monarhu dinastijas, ... un muļķīgi ir izteikumi, ka karaliskā ģimene tikai tērē nodokļmaksātāju naudu, izrādās, ka viņi-zīmols, pelna vairākus miljardus mārciņu gadā...
Mjā..un putins uz bērēm nav aicināts, kopā ar Zkoreju, Mjanmu un Afganistānu... viņš ir ’’ņerukopažatnijs’’
9 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

19/09/2022 14:00
... apsveicu..lai tik pelna ..man nav žēl)))))
..tas tik būtu cirks, ne..ja paaicinātu)))))
4 7

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

19/09/2022 14:20
Sol... no manas puses salīdzināt Levitu ar mirušo būtu pavisam vājprātīgi... salīdzinājums bija starp prezidentiem)))... Tu saproti starp kuriem..vai ne visai vēl?))))))… nu tak starp krievu…un it kā latvieti….bet tā arī neatbildēji…bet gan jau arī tam kāds puķīti atnesīs…
4 6

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/09/2022 14:27
Uz Levita bērēm es neietu, bet, ja nomirtu Vaira Vīķe Freiberga, tad gan es aizietu, atdotu godu...
7 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

19/09/2022 14:59
erotikai | 19/09/2022 13:44
atkārtošana -zināšanu māte
solaris | 19/09/2022 14:27
izcilākā LV mūslaiku prezidente, lai arī ko kāds gribētu melst
5 5

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

19/09/2022 15:02
Es arī iespēju robežās piesekoju bēru ceremonijai. Iespaidīgi. 
Nja... kādreiz arī Brežņevu kad glabāja, TV bija ieslēgts. Un visi redzēja to momentu, kuru pēc tam samontēja un izņēma. Kā zārku bedrē iemeta.
5 5

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

19/09/2022 15:08
patiešām iespaidīgi, un Kažociņš interesanti stāsta.
un viss tik ... eleganti... ieturēti..dižciltīgi.jā.
5 6
19/09/2022 16:14
es arī kad pārrados mājās pieslēdzos, krāšņi, iespaidīgi..
 to būkšķi kad Brežņevu kapā iemeta mūsu paaudze atceras
4 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

19/09/2022 16:15
Kara sākumā presē parādījās informācija, ka drosmīga ukraiņu pensionāre notriekusi dronu ar marinējumu burku. Sākumā kļūdaini rakstīja, ka ar marinētu gurķu burku, tomēr izrādās, ka tie bijuši tomāti ar plūmēm un ķiplokiem, arī recepte tika publicēta. Jutos tik iespaidota, ka nolēmu, japagatavo arī man.

Vot, šis tiešām ir smieklīgi. Tante to burku mīnmetējā iemeta? :)

Pulksteņu Vairai savu godu atdot??? Jā, entuziastiem info. Daugavā kādu gabalu uz jūras pusi no Lielā Kristapa statujas ir iespējams atrast ļoooti dārgu, bet bojātu pulksteni. :) Un kā tur beidzās ar eksprezidentes blatno kapavietu Meža kapos? Vai tomēr vizbulēm klāts uzkalniņš beigu beigās? :) :) :)
2 7
19/09/2022 16:26
Murminator, dronu var arī ar koku notriekt.☝️
5 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

19/09/2022 16:48
Cik skatos video, kuri no droniem uzņemti, tie vienmēr ir tādā augstumā, ka pa zemi staigājošie pat ne dzird, ne spēj īsti ieraudzīt, cik saprotu. Ja spētu, tad (neesmu militārists, bet esmu dienējis) kalašņikovam horizontāli attālums, kurā ir jēga mērķēt, cik atceros, bija ~ 600 m. Labi, vertikāli - mazāk. Lai būtu 300 m. Ja spētu nofiksēt, droši vien tik vienkārši ne filmēt sevi, ne sev kko mest uz galvas neļautu. Pieci .. seši izblieztu tukšus radziņus pa 30 patronām, un lidonis būtu lupatās, bet te ... tanta ar konservu burku. :) :) :) Jāiesaka Pabrikam. :)
4 6
19/09/2022 17:10
tomātburka der maza drona notriekšanai, ja esi kādā 9 stāvā
un pat ja tā nav taisnība, stāsts ir foršs
4 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

19/09/2022 17:21
Ja par āboļiem, tad, jā, nekādu grāvenšteinu, nedz tam līdzīgu nebija.Par bumbieriem, mūs arī neuzrunāja-nedz lētākie, nedz dārgākie.Karstums tomēr ir darījis savu.
Un tā laišanās pāri Gaujai jau kādu laiku ir.Vīrs savlaik ar gumiju nolēca, tā pāri slidināšanās viņu nesaista.Funktieris ir par kaut kādu lēcienu, bet tas nav Siguldā.Pastarītis no Lorupes tilta, tad viņam bija gadi 8, ar striķi nolēca.Tur gumijlēcējiem bija tāda atrakcija.Tagad tas nemaz droši vien nebūtu atļauts.
Ja par karalienes bērēm, aiziešanu vispār, tad, jā ir liels posms noslēdzies, cilvēciski žēl kā jebkuru cilvēku, bet uzzinot, sirdī neiedūrāsVairākas reizes dienā, kā mūsu Hugo, kurš aizgāja 9.augustā, neatceros.Par maizītes mešanu, ja tas tā būtu bijis, vai bija, nu tas vēl būtu mazākais ļaunums, ko tai laikā nebaltie varēja piedzīvot.Gan jau arī karaļnama pārstāvji dzīvoja un uzvedās kā nu tai laikā bija pieņemts.Tikai laikā gaitā viss sliktais ir atmests, zudis, palicis tikai ļoooti pareizais.
Ja pa Vairu, tad biju viņu tieši tāpat, kā daudzi citi karaļnamu, pārlieku idealizējusi, pēc pulkstenīša, kapavietas un pirksts pie deniņiem uz leģionāriem, gadījumiem jutos izmuļķota ☹️😀
7 3
19/09/2022 17:30
tas drons lidinajas gar tantes  majas logiem, kads 4 stavs vareja but,   ir tak zinas, ka ari zaglji tadas metodes izmanto... atvera logu un iedevas jim pa aci tiesjaa trapijumaa, laimejas trapit) tur nekada kara darbiba netika iesaistita, bet tantuks reageja perfekti aatri un precizi)..ta ka iebaz nu atkal tos metrus un aprekjinus-pats zini ... kur)))
7 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

19/09/2022 17:32
par Prezidenti.nevienu mirkli neesmu jutusies piemuļķota. visu saplusojot un samīnusojot, plusu, manuprāt, ir pulka daudz vairāk.
par droniem/putinu/bērēm. tā kā ir atzīts, ka salūti tā kā kaitē  daudz kam, arī dzīvnieku mentālajai labsajūtai(un esmu vienmēr par dzīvnieku labsajūtu), tad es domāju, ka laba ideja būtu putina glabāšanas  dienā daudzās pasaules valstīs laist gaisā svētku dronu šovu ar tādu jauku, jestru mūziku pavadījumā .
par Karalieni-visu cieņu. un es apzināti distancējos no visām intrigām, kas tika  un tiek vērptas ap karaļnamu. atkārtošos-tas, ko redzu no Karalienes pavadīšanas ceremonijas, ir cilvēku bezgalīga cieņa, uzticība, mīlestība. 
par dronaburkas aprēķiniem-nerūp
par āboliem-nav, bet gribas
4 6

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

19/09/2022 17:40
Žēl gan, ka ka nelaiķiis uz brīdi atmosties nevar)))..un visu to skaistumu aplūkot... diemžēl dzīve tādas opcijas vēl nepiedāvā...
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

19/09/2022 17:47
nu vēl jau ir tie stāsti par dvēselēm...
5 5
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas