Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31040

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938537 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

19/09/2022 08:35
indrak | 19/09/2022 08:26
labrīt, indrak.
ar šiem vārdiem (labu rītu saka saule) jau kurogad pie manis stundā ienāk nu jau 9.klases meitene .un es viņai atbildu:"labu rītu šalko vējš."
un šī sasveicināšanās forma  ir nemainīga, vai tā būtu pirmā vai 5-6 stunda.
meteo it kā solot, ka atvasaras neūs. žēl.
3 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

19/09/2022 08:45
Labrit🙂
Indrak- re nu... grāvenšteinus laikam nesamekleji🤔 es ari no abolu onkas tik konfetnoje nopirku. Bumbieri kaut ka neuzrunāja. Vakar es vandījos pa Tavu pusi. Nezināju ka pie vagoniņa ir tā ekstra ar braukšanu pāri Gaujai... nu man bail.. es nebrauktu, bet no manas kompānijas divi cilvēki vienojās, ka kaut kad to tomēr izdarīšot..🙄🙄🙄🙄
Filmu ari noskatījos. Šitā man patika labāk par iepriekšejo.
Frina - kas Tev tie par tomātiem? Drusku tuvāk vari izstāstit?
A tie, kam pilni būri ar putniem, nu tie lai tiek ar tiem paši galā😄😄😄
6 4

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

19/09/2022 08:48
Sakārojās grauzdiņu ar apelsīnu marmelādi.
Labsrīts! Divas kreptīgas kafijas un diena var sākties.
3 2

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

19/09/2022 09:00
Ķirsi, stāstu. Kara sākumā presē parādījās informācija, ka drosmīga ukraiņu pensionāre notriekusi dronu ar marinējumu burku. Sākumā kļūdaini rakstīja, ka ar marinētu gurķu burku, tomēr izrādās, ka tie bijuši tomāti ar plūmēm un ķiplokiem, arī recepte tika publicēta. Jutos tik iespaidota, ka nolēmu, japagatavo arī man.
3 2

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

19/09/2022 09:09
Frīna, paldies par info. Zini, ziemā, kad ēdīsi, tad neaizmirsti pastāstīt kā Tavām garšas kārpiņām patika:) 
Pēc labi padarītajiem darbiem  malkojam, kas nu kurai ir. Man šodien bezkanēļa kafija:)
5 4
19/09/2022 09:13
Labrīt smuks rudenīgs rīts, pagaidām nelīst
atkal auzas+avenes
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

19/09/2022 09:22
Anksa brauc auzās ar Dobeles dzirnavnieku? Atcerējos viņu reklāmu ar tekstu: brauc auzās droši.
Ķirsi, noteikti. Jau smejos, ja visiem garšos, man būs jāatrod iegansts negatavot. Tā esmu pieradusi visu pasterizēt, ka konservēšana ar vairākkārtīgu pārliešanu man liekas dikti ķēpīga.
Es turpinu malkot, iet iekšā otrā kafija.
2 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

19/09/2022 09:27
es vispār diezko ne konservēju, ne vāru ziemai, bet tāpat  šis tas šovasar ir atkal salikts un savācies..pret pašas gribu:)))) bet nu tādi tomāti ar plūmēm gan man  nav:)))) Man šodien tālie gabali būs jāstaigā...
4 2
19/09/2022 09:28
auzas tagad pērku nevis Dobeles dzirnavnieka par 2 eirki, bet optima līnija par 26 centi
tagad laikam ir 46 centi
un ja kas šitās pat labākas nav tik attīrītas, nopucētas
1 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/09/2022 10:42
Labrīt..no dikti pielijušās Liepājas. Šorīt slapji, bet prieks, ka nu vismaz saule uzspīdēja. Laikam jau vasaras drēbes var droši likt tālākos plauktos
1 1
19/09/2022 11:41
Lizetei tinte beidzās?😀
5 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

19/09/2022 12:32
... iespējams, arī patronas... gluži kā aņkai puļimotčicai viņas cīņu gaitās)))))... labrīt, šeit mītošie
Rudens..rudens laukā... un lapas krāsojas... etiķkoki visas varavīksnes krāsās..skaisti)))
5 4

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

19/09/2022 12:58
Etiķkoki smuki, ja kopti, citādi baigā zaraza, tāpat kā akācijas.
Nu ļoti interesanti rituāli, atvadoties no Elizabetes. Vispār jau citu tautu tradīcijas un kultūra ir interesanta padarīšana. Un pati Vestminsteras abatija ir ļoti skaista, varena un majestātiska. Ir tur būts.
5 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

19/09/2022 13:09
... bet, protams, kā kaut kas piederošā teritorijā var būt nekopts... no dārza bauda jāgūst, nevis gemarojs..acij jāpriecājas un pozitīvam emocijām jāvairojas...
Par Anglijā notiekošo ne jausmas…vēl nav apglabāta, vai?..piekrītu varenība ir…bet Anglijā noteikti nav mana zeme…
4 4
19/09/2022 13:30
Redzējāt kā krievijas propoganda rādīja kadru no vecas filmas stāstot ka tā ir Elizabete, kas met maizīti mazajiem nēģerēniem kā suņiem?
2 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

19/09/2022 13:40
... un kas tur nebija pareizs... nu ne šī bildīte... tad cita bildīte... vai tad par angļu kolonijām..tautu paverdzināšanu gadsimtiem nezinām... tas nemaina lietas būtību ... uz nigru un visādu citādu asinīm tā impērija celta..
3 7

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

19/09/2022 13:41
erotikai | 19/09/2022 13:09
Девушка может уехать из деревни, А деревня из девушки нет! ("Девушка " tas, proootams, diiiikti pārspīlēts... )

beastmodeon | 19/09/2022 11:41
kā i tā i  

beastmodeon | 19/09/2022 13:30
redzējām
5 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

19/09/2022 13:44
Dada, lizet, uže 25 raz ego slišiļi))))... nu i davaika i 26 razik))))..tut kak vam kažitsa vse gluhije...
4 6
19/09/2022 13:48
Būtība tāda ka to mēģina iestāstīt valsts, kuras vēsture ir stipri asiņaināka ne tikai pret citām valstīm, bet arī pret savu tautu.🤷‍♂️
5 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

19/09/2022 13:50
Nenoliedzu..par varu..ietekmi... naudu cīnīsies vienmēr... un kāds vergos vienmēr un arī mirs(((
5 5
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas