Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31020

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938537 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

18/09/2022 11:03
Labrīt😀kafija jau gandrīz dadzerta, šodien bez kanēļa, jo pati netaisīju☕️Ebet ar mani nerunāj😭😀Ja par putniem, tad katram savi mīļi, galvenais lai būrīc nav tukšs🦃🐔🐓 🐥🐦🕊🦅🦆🦢🦉🦤🦩🦜un būrītī neieperinās skunkss un putnu gripa🦨🤭😀
5 2
18/09/2022 11:06
Ja par putniem galvās, tad sievietēm tā ir vista, bet vīriešiem ērglis.☝️
0 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

18/09/2022 11:13
Ai, tad jau ērgļiem bez vistām nekādi, viss līdzsvarā🤩
5 2
18/09/2022 11:27
Labrīt putni netraucē..ne galvas, ne putni, putni 
kaut gan ir kad vārnas aiz loga traki ķērc un traucē gulēt
vai kaija kafe terasē..
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

18/09/2022 12:11
Murminator. Tu joprojām fano par Pļaviņu?

Īsti nē, bet, ja vara izturas netaisnīgi kaut vai pret Lindermanu vai Aleksejevu, man nav nekādu garantiju, ka noteiktās situācijās tā izturēsies taisnīgāk pret mani un citiem. Pļaviņš ceļ augšā situācijas, kurās uzrādās sistēmas netaisnīgums. Kamēr Satversmē būs rakstīts, ka visi šai valstī ir vienlīdzīgi un esot taisna tiesa, tikmēr Pļaviņam būs taisnība.
5 4

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

18/09/2022 13:01
bet vīriešiem ērglis (c) atcerējos Grindeksa reklāmu. 
Šodien redzu daudz gājputnu.
3 4
18/09/2022 13:09
Skatos filmu Three Thousand Years of Longing, un nevaru saprast kāpēc tā apaļā sieviete negribēja, lai izpilda viņas vēlēšanos?🤷‍♂️
1 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

18/09/2022 17:12
... un kāda bija vēlēšanās?))))... labrīt
4 0
18/09/2022 17:43
Izņemot nemirstību, atdzīvināt mirušos, un vēl kaut kas.
1 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

18/09/2022 18:10
iesaku filmu "там где раки поют" .skatījos krievu filmu saitā.pozicionēta kā drāma trilleris. visas 2 stundas gaidīju, kad jel sāksies tas trilleris. bija. filmas pēdējās 30 sek. un tas padarīja filmu jo īpaši, tā sakot, rozīne.
3 5

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

18/09/2022 18:11
ā, labrīt cherry/retro. beidzot pamodies!
5 5

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

18/09/2022 20:26
Beidzot tak pagatavoju ziemai drona notriecamos tomātus. Redzēs kā garšos, jo marinēšanai jāizmanto ābolu etiķis.
3 2

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

18/09/2022 23:16
Atcerējos - ērgli, ērgli, te zvirbulis... bija reklāma
Man galvā zvirbuļi. 
Labsvakars.

murminators | 18/09/2022 12:11
Ir labi ka kāds iestājas par nepatiesi apvainotajiem :) Turās!
Bet pa tam lāgam es izgaršošu sieru un vīnu.
1 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

18/09/2022 23:34
... Sieru un vīnu... un visss?)))vairs neviena nebūs..nakts viesis, piemēram?))))..
Kas tas bija ..18, 11….man atņemts labrīt, vai?….bet uzrunā it kā cherry/retro….pràtā jūk, ko?))))…vai tie tir putni galvā šai?))))…draugi, nav labi))) pavisam nav labi
5 7

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

19/09/2022 00:42
Nē, tagad viņš(Kariņš)teica ka draugi tomēr ir labi😀
4 3

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

19/09/2022 07:55
Skaists rudens rīts, labrīt! Kafija, kruasāns un laba mūzika. Rokam tik tālāk un baudām to, kas mums katram ir. 🌤
4 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

19/09/2022 08:14
brīt, lare, versija, beat(mosties), tedra, anks, sol, eli ! (kuru vēl piemirsu "labrītot"?)
kafija+salds. vēlais rīts darbā.
erotikai | 18/09/2022 23:34
ja es pēkšņi sāku sveicināties ar tevi, tad zini-patiešām putni manā galvā radījuši haosu, bet, kamēr es to nedaru, nesatraucies (galvenais, lai kariņš nežagojas, ja, indrak?), maniem putniem viss kārtībā.
(ceru, papagaiļi tai siltajā zemē, kur esi) neturpinās diktēt nejēdzības, ko ik pa brīdim raksti.
cherry/retro! mostamies! (jā, ar "retro" es sveicinu arī visus citus  kreisos nikus, kuri tiiik aktīvi diendienā "sit pa bumbām".
7 5

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

19/09/2022 08:26
Labu rītu saka saule, Labu rītu šalko vējš. Labu rītu, Labu rītu, Visiem vēlam arī mēs :))
😘
5 2

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

19/09/2022 08:28
Šodien agrs rīts.Gaidu saini.Mūsu pansijā esošās tibas sākušas dēt🥚🥚🥚😊
5 2

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

19/09/2022 08:29
Labrīt! Kafija ar kanēli iemalkota, brokastis būs vēlāk. Pārmaiņas pēc vārītas olas, grauzdiņi ar apelsīnu marmelādi un vēl viena kafija.
4 1
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas