Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30960

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938548 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

16/09/2022 16:47
Medības kapos ar dzinējiem😀🤣i
5 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

16/09/2022 17:01
Atļautas tikai diennakts gaišajā laikā, lai redz medījuma kvalitāti.
Dzinēji tam, lai konkurentes aizdzen?😂
7 2
16/09/2022 17:17
ienāc tautā un saproti, ka vismaz kaut kas šai pasaulē ir stabils..
sīkie tautas kašķīši ( tagad gan  pienākuši klāt īkšķīši), tāds mazs nieks, bet tak patīkami:))
7 0
16/09/2022 17:20
tagad saprotu, kapec- beast moden on - manus tekstus nesaprot, ja pat svilpja teksts sjim pa gruutu, ta ko nu vairs)))
araa saule un lietus, kaa vasaraa)
apzeltitos abolus nenopirku, paliku pie tiem pasjiem veikala poljiem), ir viena skjirne, kas man dikti garsjo.
Kas tur bij ar to  Auksi? ... vairs neatceros to garsju-skaaba, salda, saldi skaaba?
... taaa, kapiem ar vairs mieru neliek
Liz, tev darba bulkas uz vietas cep?
3 4
16/09/2022 17:21
saldi skāba
1 0
16/09/2022 17:25
tadi izteikti rudens aboli, laikam... rimi ir, rit bus janoperk, sjodien nesamie bij pietiekosji...
Es taa vienmer-eh, rit atnaksju tik pec aboliem... vai tik  kartupeljiem, bet beigas atkal izvelkos no veikala ar divam kuleem)))
2 1

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

16/09/2022 17:26
Pašas laikam tos savus vīriešus atradušas kapos, ka tā jāsmejas, tā jāsmejas...
Auksis ir garšīgs  .
3 4
16/09/2022 17:28
nu, ticesju jums uz varda)))
2 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

16/09/2022 17:34
Auksis tiešām garšīgs bet man trebu sēklaudzis loooti garšo, ja vēl kur senos grāvenšteinus varētu dabūt, rīt tirgū būs jāpazaverās🍎🍎🍎
6 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

16/09/2022 17:49
Indrak, ja tos grāvenšteinus meklēsi tirgū Cēsītēs, diezi vai atradīsi) Nu varbūt  ābolu onkam  varēru būt, bet pagājušā sestdiena vispār viņam tikai konfetnoje bija. Un kārumlādes maizīte - laaba lieta:)
2 3
16/09/2022 17:50
... ta apskati cenas un nozinjo, man te viss bija sakot ar 2 uz augsju... un tie, kas par 2e, nu ne visai smuki, lai gan saprotu, ka musejie jau nekadi smukulji nav, bet nu vel jau tik rudens, bet no skata, ka jau februaari sagaidijusji..
1 1
16/09/2022 17:56
Kamēr pašai nebija pieejami āboli, es pirku rimčikā janagold ābolus. Man tie ļoti garšo
1 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

16/09/2022 18:01
Man pāris reizes ir citus gadus laimējies tur gravenšteinus atrast.Jā, došu ziņu.Un Priekuļos netālu no mērijas ir viena ābele ar varen gardiem āboliem.Tik tiem vēl drusku jāienākas.
1 0
16/09/2022 18:10
janagold, tie butu tie vienkrasainie, dzeltenie?
1 0
16/09/2022 18:19
Ebet, nē, tādi smuki sarkanīgi
1 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

16/09/2022 18:53
eli, nea, tās bulkas ved. bet labas. šoreiz uzreiz bija skaidrs, ka magoņbulka-nu magoņu bija ļoti gana. tāpēc es mierīga kā jūrja.joprojām.
no ābolšķirnēm nezinu gandrīz neko. rožāboli un antonovka neskaitās, ja? bet tie ir labi.un man ne ļoti bumbierāboli.pietrūkst sulīguma.
3 4

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

16/09/2022 18:58
Arī nepatīk bumbierāboli un dzidrie. Nu tā teikt tie “vatainie”.
3 1

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/09/2022 19:00
ehh, Ebet, es tev būtu ar mieru 2 eiro piemaksāt, ja tu mani no āboliem atbrīvotu... nu nejēgā šogad... nejēgā. Spēj tik grābt kopā un vest uz komposta kaudzi. 
Darba nedēļa beigusies... nuuuu-pa kokčikam?
Streika nebūs, es tā saprotu...
5 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

16/09/2022 19:03
Dzidrie dažādi, vectēvam savlaik bija arī ļoti sulīgi un nemiltaini, arī ļoti lieli.Draudzene vēl tagad atceras.Un senie antonovkas ir saldi, bet tagad šī nosaukuma āboli bieži vien ir bezgaršīgi.
2 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

16/09/2022 19:05
Man šogad miers no āboliem, nākamgad būs jūra. Sol, nebūs gan.
2 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas