Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30920

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938551 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

15/09/2022 22:14
Murm., ja korānu pielūdz, tak alkoholu nelieto? Bet šķiet, ka lieto gan. Turklāt absintu. Tāds skats no malas vnk.

Stāsta, ka kristīgam cilvēkam, ja rādās, vajagot krustīties. Palīdzot.

P.s. Jā, katram savi, katram savi tie orgasmi dzīvē ... kam nu no kā ... :) :) :)

P.s. Un Korānu nepielūdz.
3 7

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

15/09/2022 22:18
Oi, vai ta murmi kāds par pilnu te ņem, ko tur pavilkties. Cherry šī gada laikā ir izplēsusies, izsaukājusies ar veselu baru, tur varētu “piestrādāt”.😁
7 5

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

15/09/2022 22:24
Indrak- astoņas sērijas noskatītas. Tai krievu seriālu kanālā vairāk sēriju nav. Pagaidām citur  šitam  seriālam neko nemeklēšu, bet pieļauju, ka turpinājums ir.
4 5

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/09/2022 22:30

Es arī noskatījosTagad sāku šo.Vēl nevar saprast.Varbūt ir bijus iekš tv, bet es neatceros.
3 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

15/09/2022 22:31
Jauks vakars, jūsmājās... šodien trīs dāmas pabijām Berķenes muižā ... lieliski pavadīts laiks... foršas sarunas... spā apmeklējums... gardas pusdienas... un Tērvetes viīnu degustācija... ko gan dod miesai un garam jauka kompānija... balzams dvēselei... lai ik vienam apkārt cilvēki, kādus tas pelnījis ))))..
Dāmas pa malciņam….rabarberu vīns glāzē liets)))))
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

15/09/2022 22:37
Indrak, tā jau padomāju, ka esi kaut ko sameklējusi.. bet arī vairākas sērijas?:)

Erotik, jā, laba sabiedrība daudz no svara:)) ikdienā:)) tur ārā, lai nav neapmierinātie un jocīgie apkārt:)))Tev šodien labi pavadīts laiks, man vakardien  ... slepenajā pilsētā:)))
Rabarberu vīns:)) nu ko ... malkojam :))
5 5

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

15/09/2022 22:43
Kāpēc pilsētā slepenajā?... kāds joks?….
gatavojaties garajiem, tumšajiem vakariem un sākat kino kartotēku iekrāt?…kada vispār ir šīs vietnes vidējās statistiskās sievietes diena??….
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/09/2022 22:45
Par filmu pagaidām skaidrs, ka tā ir pirmā sērija, vai būs vairāk par divām pagaidām neesmu papētījusi.Gribētos lai nav viena intriga entās sērijas, bet tad jau manīs.
4 4

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

15/09/2022 23:38
erotikai | 15/09/2022 22:31

Vai tas ir tas rabarberu vīns kas gatavots pēc Šampaņas metodes?
Labvakar
Vai visi ir gana izbubinājušies?
Varbūt varam ko kopā sadarīt?
5 5

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

16/09/2022 07:25
pamalē ir saule
kafija+biezpienmaize ir
vairāk gan nekā nav
4 5

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

16/09/2022 08:00
Labsrīts!
Tas nekas, ka planktonam biezpienmaize negaršo! Mums vairāk paliks :)
4 4

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

16/09/2022 08:56
Lēnais rīts, labrīt! Un saulīte pa zemes virsu staigā... turpinām "rakt". :))
4 2

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/09/2022 09:13
Labrīt. A man kafija un ’’Pavasara kūka’’, ..jā, jā, pavasara.. . Tīri garšīga, no Latvijas Maiznieka. A tā zemeņu musa, nu sorry, Lizet, tā man nevisai.
Ārā saule un piektdiena... juhuuuu, drīz varēs atpīt bizes...
5 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

16/09/2022 09:33
Labrīt no rīt! Kafija ar kanēli un lašmaizītes.
4 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

16/09/2022 09:39
Labrīt, Frīna:) Jau trešo rītu malkoju kafiju ar kanēli:) citu ietekmē:) Jā, no rīta kaut ko kreptīgāku prasās.:))
Kafijas baudītāju pulciņš:)  Tad filmu  skatītāju  pulciņš var izveidoties :) un  būtu labi, ka arī būtu grāmatu lasītāju pulciņš:) un tad vēl ceļotāju pulciņš noderētu:)
Indrak - manā ieskatā arī filma ir skatāma.
5 4
16/09/2022 09:51
Labrīt auzas +avenes un  kafija
bija saule, pazuda..
apkuri pieslēdza, ir labi:))
2 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

16/09/2022 09:53
Anksa- jums pieslēdza apkuri?  es patiesi brīnos. Mann liekas, ka pie mums līdz beidzamam vilks
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

16/09/2022 09:54
Labrīt☕️😀Es varētu filmu, adītāju, grāmatu un salmkūlēju 🤭pulciņos.Ar ceļošanu šobrīd švaki, bet es varētu klausītājos un izjautātājos.
4 2

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

16/09/2022 09:56
Adītāju man atkrīt:)  nesen satikos ar vienu adītāju, kurai uz galda bija iesākta zeķe un tik smuki izadīts papēdītis... Man no skolas laikiem tas jau ir aizmirsies.. ceļotāju - arī biju domājusi tik vairāk kā klausītāja:)  salmkūlēju:))) Labi skan:)
4 4
16/09/2022 09:59
jā, mājas watsapsa grupā veica aptauju par 19to un tur visi bija par un lai to dara jau tūlit negaidot
citus gadus pat neaptaujāja
vienmēr pieslēdza kad vajag
pensijas pielikums ir 2x lielāks ka domāju jā, jā ņēmu vērā, ka tagad ieskaita par 2 mēnešiem
1 1
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas