Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30880

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938657 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 0
Ziņas: 17903

15/09/2022 18:38
Ebet, Tu burtus kā meklē, sveču gaismā kā madam de Burkā, vai kā savādāk? Ieinteresēti tā apjautājos.
Vispār lasot tekstus, atcerējos feino Janeku- Janušs Gajos, traki biju viņā ieķērušies, un ne es viena, un Šariku- dievīgo vācu aitinieku.
5 1
15/09/2022 18:39
18:34 a kad es esmu necilvēciski izteicies?
4 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/09/2022 18:42
Šaubos vai manējiem šis būtu interesanti.neko šiem neteiks, jā un tas tiesa par to, ka ir samērā grūti mēģināt runāt tā, lai varētu saprast ka nav apslēpts noziedzīgs sastāvs😃
5 2

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/09/2022 18:45
Vai dieniņ, nu ko lai dara, ka atkal jāsmejas.Tas par jautājumu kad necilvēciski izteicies😀🤣
4 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17903

15/09/2022 18:46
Tieši tā, Indrak, piešūs vēl lietu.😂
4 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/09/2022 18:52
4 0
15/09/2022 18:56
redz, frin, mekleju un mekleju, bet tapat burts pazuda)))... negribeju vairs 4x redigjet, jo pati redzeju -ka nav)))
1 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

15/09/2022 19:04
 piešūs vēl lietu (c)
štrunts par lietu.galvenais, lai līdz apkures sākumam nepiešuj sniegu.
2 4
15/09/2022 19:05
anuka nospljaujies 3x par kreiso plecu)))
0 3

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

15/09/2022 19:16
Pieslēdzu apkuri, sniega vēl nav.
2 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

15/09/2022 19:25
Nu, kurš pedagogs streikos, kurš nē? Un, ja streikos, tad cik?
4 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

15/09/2022 19:27
(auto moto radio loto (gribēju retro, bet tas jau aizņemts) (c) ... zero...
Komentāros tu neredzi cilvēka acis, mīmiku, nedzirdi balsi, un tāpēc bieži ļaudis pavelkas, uzskatot ka komentārs ir agresīvs. (c) Nu re, ku viens riktīgs cilvēks ( ar šauro "ē", Jāzepiņa balsī )
5 4
15/09/2022 19:27
jautajums tapec, lai atkal varetu iesmiet par skolotajiem?
4 4

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

15/09/2022 19:30
Nu, kurš pedagogs streikos, kurš nē? Un, ja streikos, tad cik? (c)
Ja no darba devēja viedokļa tas izskatās problemātiski, tad no cilvēciskā es atzīstu- vajag. Lai streiko. Un lai panāk ar kaut ko reālu.
5 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

15/09/2022 19:32
ebete112 | 15/09/2022 19:27. 
tāpēc, ka tie, kuri par skolotājiem visu vispareizāk zina, sen skolotājiem "kauliņus nav mazgājuši" tā sakot, ievadjautājums maaaaziņam koooonfliktiņam. un  ja te kāds apjukušais skolotājs (iveta neskaitās) sāks par to runāt, būs vesels vezums sūdu, ko gāzt virsū.
. zero... (c) aha
Vispār lasot tekstus, atcerējos feino Janeku- Janušs Gajos, traki biju viņā ieķērušies, un ne es viena, un Šariku- dievīgo vācu aitinieku.(c)
es jau par to pašu
cherry/retro :"nāāāc ārā no metāāāla zāāārkaaaa!!!!"
6 4

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

15/09/2022 19:35
Ja no darba devēja viedokļa tas izskatās problemātiski, tad no cilvēciskā es atzīstu- vajag. Lai streiko. Un lai panāk ar kaut ko reālu.

Piekrītu. Mazāk paliks visādiem varas keksiem, ko izfenderēt. Galu galā, ja kāds vēl nav ievērojis, kapitālismā dzīvojam, kur neviens neko uz paplātes nepienesīs.

P.s. Labi, pārformulēšu jautājumu. Ko domājat/zināt par pedagogu gaidāmo streiku.

Mana jaunākā dēla kl. audzin. streikošot 2 dienas (pagaidām) - 19. un 20. datumā. Priecē progress maziem solīšiem uz priekšu - LIZDA ļoti veiksmīgi streika laiku izvēlējusies. Drusku tā kā neērtā laikā - pirms vēlēšanām šābrīža vadoņiem, pie tam, kā izskatās, šie ir izvēlējušies laika novilcināšanas taktiku.

P.s.s. Pedagogi nobijās ... no pašu plaši pielietotajām metodēm diskusijās. :) :) :) zero :) :) :)
3 5

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

15/09/2022 19:38
Zero (c) aha. 
3 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

15/09/2022 19:42
zin, tā zemeņu musa torte ir varenlaba. iesaku.ā, vienreiz jau laikam ieteicu.
un paradoksāli, bet darbā, neskatoties uz pārtikas cenu celšanu, mūs baro karaliski.
(nospļaujos pār kreiso plecu gan pusdienu sakarā, gan pēc eli ierosinājuma)
4 3

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

15/09/2022 20:08
Šausmas! Tu man trāpīji!
2 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

15/09/2022 20:17
 Tu man trāpīji!(c)
netrāpīju gannn, jo tu man neesi pie pakaļas!
3 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas