Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30840

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938658 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/09/2022 12:59
Varbūt neprecīzi izteicos, bet par dzērieniem darbos.Remarkam bija gan gan, Hemingvejam vairāk darbos.
Es atkal par kanēli.Man gan nav tas īsti īstenais kanēlis, bet širpotrebs, varbūt tālab apetīte nesnauž un sirdī iedur tāpat 😢😀, bet neba tāpēc mēs raudājām😆
2 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

15/09/2022 13:08
kurkuma man kaut kāda bio, bet kanēlis arī širpotrebs:)
3 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/09/2022 13:15
Tā, jāiet kādu brīdi atpakaļ pie tā drūmā Isaksena.
2 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

15/09/2022 13:17
es jau tur esmu:) tūdaļ būs cauri 5. sērija...
2 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17903

15/09/2022 13:17
Kanēli kafijai pievienoju jau sen, bet cukuru, pienu vai citu ko vairs ne. Nezinu kas man par kanēli, bio, eko, šmeko vai plaša patēriņa, jo nepērku veikalā, bet dodos līdzi paziņai, kad viņa iepērkas kautkādā bāzē, domātā bāriem, kafejnīcām, restorāniem utt.
2 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/09/2022 13:24
Vai te nav vēl kāda?Varbūt.
2 1
15/09/2022 13:29
galvenais, lai tam kanelim butu terminjs labs, lai nav gadiem jau tai pacinja atsjalejies, un par tiem bio sen jau to saka, ka tiem nevar ticeet... tad kurkumas sakni(tumeriks)  japerk pasjam, nokraso gan visu, kas celjaa gadas)
0 2

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

15/09/2022 13:37
Ja par garšvielām... man ir četras laikam visejošākās- vanilīns, kanēlis, želatīns un citronskābe. Veikalā mazajās paciņās pirkšana sadārdzina visu pasākumu. Tāpēc man atved kāds no bērniem no Cash & Carry. Cenu starpība ievērojama. Ir bijusi doma, bet pagaidām nepārbaudīta, iepirkt Riekstijums.lv. Ir jums kādai pieredze?
0 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17903

15/09/2022 13:39
Man meita, kura gadus trīs strādāja UK, stāstīja, ka rūpnīcā bija divas konveijera lentas. Uz vienas, lielās, gāja visi, tipa, burkāni parastie, uz otras, mazākas, lika noteikta lieluma burkāniņus, visus glīti vienādus, un fasēja kā bio, kaut gan visi burkāni no viena lauka. Nekā personīga, tikai bizness (c. rūpnīcas īpašnieks)
4 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/09/2022 13:40
es pērku Gemosā, arī labas cenas. Ir doma ingveru pašai audzēt, siltumnīcā mierīgi, vienai paziņai tīri laba raža šogad, + vēl zied skaisti!
0 1
15/09/2022 13:54
ir saule:))
citronskābe laba tējkannas atkaļķošanai un glāžu uzpucēšanai..
1 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17903

15/09/2022 14:07
Man nav pieredzes ar garšvielām no Riekstijums. Aptaujāju dažas paziņas, bet arī viņas citronskābi, želatīnu vai vaniļu nav tur pirkušas, tikai ceptos/grauzdētos sīpolus. Par tiem ir sajūsmā.
1 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

15/09/2022 14:10
Paskatījos. Principā, nemaz nav. Varbūt šobrīd nav? Ir tikai dažnedažādi maisījumi.
0 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/09/2022 14:12
Versij, tavā krajā nav Mere? Zinu, ka tajā veikalu tīklā garšvielām ir palieli iepakojumi, un labas cenas.
Un vēl atcerējos, ka šeit esmu arī daudz ko pirkusi-http://e-anatols.lv/lv/garsvielas/kulinarija-konditoreja/
0 2

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

15/09/2022 14:19
Nav gan. Bet es nesūdzos. Es priekš sevis risinājumu esmu atradusi un ir ok.
0 4

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

15/09/2022 16:07
Tāaaaks   tankistēm gastrīts. Par garšvielām runāt nedrīkst.
Suns vēl nav pamodies...
5 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

15/09/2022 16:14
njā, versij.baidos pat pieminēt to, ka vieglprātīgi esmu nopirkusi staburadzes zemeņu musa torti(ar atlaidi) .ņemot vērā, ka mājās vēl ir medus kūka... vieglprātīgi, tiešām.
no bijušās kolēģes nopirku avenes. ēdas labi.
(pat indrak un anks nav gana labi uzvedušās.dīvaini... )
3 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/09/2022 16:23
Mana uzvedība stabili neiitrāla, bet tāpat, ja nu naids, vai nepatika pret kaučko(mani, kanēli, seriāliem uttutjpr.), tad tas laikam neatkarīgi ne no kā🙂Un ja nepiedomā, tad ar labās rokas īkšķi spēlējot, vai rediģēt gribot, to īkšķi var uzglaudīt negribot.Ne regulāri bet var.Vismaz man ir sanācis.
5 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

15/09/2022 16:38
indrak, neitralitāte ir nepareiza pozīcija pārsvarā, patiešām. padomā, ja es  tai skaitā tev lūgšu izteikt savu viedokli par sava kreisā nickname izvēli (auto moto radio loto (gribēju retro, bet tas jau aizņemts), tad tu teiksi, ka tev nav viedokļa tobiš tas ir neitrāls-nekāds?
bet no otras puses ..līdzsvars ... nu jā. tev četri zaļi, man četri sarkani.
kāpēc nav dzeltena? varētu te daži luksoforos spēlēt.
3 4
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas