Ir, vai zini, tādas dienas, kad ārā slapjdraņķis (dārzs un ceļojumi atkrīt), mazbērni visi skolās (atkrīt), kāda ģimene, ja visi sīči lielajā dzīvē, tikai mēs ar sievu, lasīt arī var ar mēru ... citiem vārdiem ... kaut kādu nodarbošanos protams vienmēr var atrast, bet kāpēc ne? Patroļļot tos, kuri plāno tevi apkrāpt ... Arī izklaide. Pie viena praksē var papētīt parādību ka tādu, kas zina, varbūt kāda jauna info vai izpratne, no kurienes kājas aug?
P.s. A nesākt tagad uzreiz, jo tas prasa laiku, kura šobrīd nav. Kautrējos jautāt, mietpilsoņiem tas "glupi" un "glupāk" ir tad, kad nerīkojas tā, kā bars uzskata par pareizu un mediji nav akceptējuši?
3
5