Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30800

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938663 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

14/09/2022 22:06
nu jāāā... intelektuālais īpašums ir tāāāds kapitāls... man vēl joprojām sāpe, ka zudušas vēstules no pielūdzēja, kurš dikti gribēja mani precēt, draugiem.lv vēstuļu sadaļas rekonstrukcijas dēļ. visas manas īpašās sadaļas vēstules čuššš.un tur bija patiešām labi teksti
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

14/09/2022 22:22
pilnīgi piekrītu tankistēm-kam nav intelekta, nav arī īpašuma!
4 4

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/09/2022 09:04
Labrīt, pelēkā un lietainā rītā.+15
1 1

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

15/09/2022 09:07
Man tāda doma ir, ar ko nodarboties penzijas gados, kad īsti darīt vairs nebūs ko. Čakarēt melnā kontinenta darboņus ar viņu bezmantinieka mantojumu piedāvājumiem un visu pārējo varētu būt laba izklaide, ja vien pretvīrusu aizsardzība datoram ir līmenī vai nekas būtisks netiek glabāts. Nezinu, vai kāds ir mēģinājis, bet manuprāt būtu interesanti kā atbildes sūtīt neeksistējošu kontu datus, nepareizus pieejas kodus, utt., un tad vērot reakciju. Var spoguļattēlā izlikties par muļķi un palūgt naudu kaut kādai tur transakcijas apdrošināšanai un citām muļķībām.
3 5

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/09/2022 09:14
Nopietni? Nevis lasīt, jo beidzot ir laiks..., ceļot, veltīt laiku ģimenei, mazbērniem, kopt dārzu?!... bet tā vietā muļķot cilvēkus?... es šokā..
5 3
15/09/2022 09:25
Mazbērni un dārzs😲nu ļoti jauka izklaide.😀
3 4

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

15/09/2022 09:25
A ko ta nesākt jau tagad uzreiz?
Apsveicu ar drosmi godīgi atzīties. Bet jāpiekrīt jau agrāk izskanējušai domai. Brīdī, kad liekas, ka nu slimāk un glupāk vairs nevar būt... izrādās, ka tomēr var.
6 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

15/09/2022 09:26
Ir, vai zini, tādas dienas, kad ārā slapjdraņķis (dārzs un ceļojumi atkrīt), mazbērni visi skolās (atkrīt), kāda ģimene, ja visi sīči lielajā dzīvē, tikai mēs ar sievu, lasīt arī var ar mēru ... citiem vārdiem ... kaut kādu nodarbošanos protams vienmēr var atrast, bet kāpēc ne? Patroļļot tos, kuri plāno tevi apkrāpt ... Arī izklaide. Pie viena praksē var papētīt parādību ka tādu, kas zina, varbūt kāda jauna info vai izpratne, no kurienes kājas aug?

P.s. A nesākt tagad uzreiz, jo tas prasa laiku, kura šobrīd nav. Kautrējos jautāt, mietpilsoņiem tas "glupi" un "glupāk" ir tad, kad nerīkojas tā, kā bars uzskata par pareizu un mediji nav akceptējuši?
3 5

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/09/2022 09:33
Beastmodeon, protams... tu jau būsi kā kaščejs... mūžīgi jauns..un arī 70-80 gados meklēsi tik izklaidi un seksu... vismaz sarunas par TO!!!
5 2

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

15/09/2022 09:34
Nezinu, Murminator, kā ir baram un kā mietpilsoņiem. Slimi un glupi tas šķiet konkrēti man. Iespējams, vēl kādam.
6 3

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

15/09/2022 09:54
labs rīts:) tas nav novēlējums,   bet tā ir izvēle par manu rītu) kopā ar manu kafijas malkošanu:) kaut ir varbūt arī tāds pelēks... :)
 Indrak un Frīna- ir arī manai kafija šorīt drusku klāt kanēlis:)
Frīna, esmu atgriezusies no slepenās misijas:))
2 4

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

15/09/2022 10:02
Versija   man arī, un jau pasen.
3 2
15/09/2022 10:12
09:33 nē kāds nu tad seks, tajos gados es domāju pievērsties grādīgajiem dzērieniem un viegla kāsīša uzvilkšanai, tā lai vecumdienas paiet nirvānā.
2 2

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/09/2022 10:12
Labrīt😀lēnām pievienojos kafijotājām.Ar kanēli šodien švaki🤔😀
Ja par Murminatora izklaidi, tad es sapratu, ka čakarēt čakarētājus, ne jau nevainīgus, naivus ļautiņus.Ar šādu nelielu čakarēšanu, gan ne tālāk par vārdiem, paši esam bišku paāzējuši afēristus
2 3

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

15/09/2022 10:14
a kur liki kanēli? uz ābolmaizes sakaisīji?;)
jā, par to nevainīgo citu čakarētāju čakarēšanu piekrītu gan Indrak, gan Murminatoram
2 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/09/2022 10:18
Beastmodeon..nu re, tas, ko tu nosauci, iet roku rokā ar dārza darbiem..., jo kaņepi jau var izaudzēt pats... un kalvadosu arī var uztaisīt, būtībā tas ir ābolu destilāts, ... un ābolu man ir ohohooooo, cik daudz!
4 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/09/2022 10:18
Kur liku, kur liku, veikalā liku😀🤣tā ir, ja dzīvo ilūzijās, ka skapītī visa kā daudz, jo viss kas tiešām ir, bet kanēlis dīvainā kārtā beidzies.Nav jau gluži mirstamvaina, bet bišķi nīgrums pārņēma😒😀🤣
1 1
15/09/2022 10:23
labrīt   sauli gribas, nu jau pietiek apmākušos dienu
1 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

15/09/2022 10:27
ja man beigusies ingvera sakne, tad mani arī var pāņemt drusku īgnums, ka rituāls tiek pabojāts:)
1 1
15/09/2022 10:27
10:18 pareizo kaņepi dārzā neizaudzēsi, ja nu tikai priekš kaņepju sviesta, vai konfektēm “Gotiņa”
1 1
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas