Es pilnīgi neesmu tīrasiņu latvietis. Dzimtā bija vēsturniece, brīvajā laikā esot izpētījusi, ka no tēva puses līdz ar dzimtbūšanas atcelšanu tagadējā LV teritorijā ieradušies divi brāļi - vecticībnieki no Pleskavas apkārtnes. Jā, krievu asinis es jūtu, ir. No otras puses arī pasen - baltvācieši, kam pateicoties top izskaidrojams "teicamnieka sindroms", kuru še nesen man pārmeta. Sievai vecvectēvs - poļu pans.
Par paradumiem un visu pārējo nepiekrītu. Ir jāmācās no lielajām nācijām ar lielu pašnoteikšanās vēsturi, citādi iznāk, ka 700 gadu pakļautības laikos izveidojusies kultūra tiek pielietota tad, kad tauta ir it kā brīva.
4
1