Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30780

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938662 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

14/09/2022 17:04
Es vasarā redzēju pilnu varavīksnes apli, nevis pusloku, kā tas ir parasti. Pirmo reizi dzīvē tādu redzēju.
2 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

14/09/2022 17:27
..un cik gan vēl daudz ir skaistuma pasaulē... un kā te kāds minēja... ka tas ir būt lepnam ... lepoties ar to, ko  redzēji un izjuti... ziemeļblāzma aiz Polārā loka... stiklotā iglā)))guli un vēro ... ak, dievīgais pasaules brīnums)))))
..un Tavs pasaules redzētais skaistums?))))
4 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

14/09/2022 17:40
Man patika milzu pelikānu kāsis lidojumā...
1 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

14/09/2022 17:42
Es pilnīgi neesmu tīrasiņu latvietis. Dzimtā bija vēsturniece, brīvajā laikā esot izpētījusi, ka no tēva puses līdz ar dzimtbūšanas atcelšanu tagadējā LV teritorijā ieradušies divi brāļi - vecticībnieki no Pleskavas apkārtnes. Jā, krievu asinis es jūtu, ir. No otras puses arī pasen - baltvācieši, kam pateicoties top izskaidrojams "teicamnieka sindroms", kuru še nesen man pārmeta. Sievai vecvectēvs - poļu pans.
Par paradumiem un visu pārējo nepiekrītu. Ir jāmācās no lielajām nācijām ar lielu pašnoteikšanās vēsturi, citādi iznāk, ka 700 gadu pakļautības laikos izveidojusies kultūra tiek pielietota tad, kad tauta ir it kā brīva.
4 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

14/09/2022 17:48
Par saknēm savējām labāk paklusēšu😀😂vēl mums ar draudzeni ir nelabas aizdomas, ka esam māsas, bet viena no mums ir bijusi atdota adopcijai😄lai gan, ja nopietnāk, tad varbūt esam kādos attālos rados, jo saknes nāk nelielā salīdzinoši attālumā abpus Igaunijas Latvijas robežai🙂
4 0
14/09/2022 20:27
Kāda Jelgavas novada iedzīvotāja divu mēnešu laikā diviem iepazīšanās vietnēs iepazītiem vīriešiem labprātīgi pārskaitījusi 28 412 eiro, bet, vēlāk saprotot, ka ir apkrāpta, vērsusies ar iesniegumu Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.
Jelgavas novada iedzīvotāja atkārtoti iekrīt uz romantisku saraksti un diviem vīriešiem pārskaita vairāk nekā 28 000 eiro | LA.LV

un vēl saka, naudas neesot
1 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

14/09/2022 20:37
Es par šo brrrrrriesmīgi brīnos. Tās vēstules ar tādiem tekstiem jau gadiem klīst riņķī. Visi izlasījuši, izsmējušies par rakstītāju izdomas trūkumu. Ir bijuši sižeti tv, bet joprojām ir tantes, kuras notic. Nu kā tā var būt?
3 3
14/09/2022 20:40
kā tur bija ar stulbumu un visumu..
kurš ir bezgalīgāks??
1 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

14/09/2022 20:45
Bija raidījuma Uzmanību, krāpnieki! vesela sērija par šo faktu. Tur tak vesela sistēma izstrādāta. Sēž kautkur melnajā kontinentā vesels bars ar vietējiem, kuri to vien dara, kā drukā epistulas, viņiem palīdz psihologi un NLP speciālisti tekstus sastādīt, cilvēkus apstrādāt un naudu nokāst no bagātajiem baltajiem. Piekrītu, daudzi vairs neuzķeras, bet laikam jau tiem neliešiem izdodas pa laikam atrast kādu cilvēku, kuru izdodas apstrādāt.
2 1

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

14/09/2022 20:56
Nupat onka lekeris vārdā pasūtīja mani @irst. Jo es viņam ieteicu parūku pielīmēt ar kontaktlīmi Bison. Jocīgi gan daži onkuliņi :)
Labvakar.
Ārā silts vakars.
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

14/09/2022 20:58
piekrītu tedrai
un vispār-šitādu pamuļķu man nu nooooteikti nav žēl.
beat, tu neesi vienīgā, kura lekeris iekritusi sirdī un acīs:
sveika. Tu arī stāvus čurā?

un kurš ta vēl? nu ne jau tu.

(šits bija pirms laika, un tā bija pirmā reize, kad pārbaudīju, vai man ir vai nav tas "krāniņš".šodien bija otrā. un pēc manas atbildes, ka nu viņš toč` stāvus nečurā, momentā mani nobloķēja, neļaujot man izpausties visā krāšņumā. es viņam par sevi ne to vēl būtu pastāstījusi.gočpendel!)
3 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

14/09/2022 21:04
ak ta cherry/retro tautā ieradusies. nunu 
3 4

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

14/09/2022 21:13
Uztraucos, kur palicis 4. sarkanā rimbuļa spiedējs!
Ir, ir ieradās...
4 2

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

14/09/2022 21:13
Ak, Lizettt! Un viss sākās tik cerīgi. Domāju ka mans sapņu princis atjājis.
Bet tajā visā ir viens liels pluss. Tā kā manā bezmaksas melnajā sarakstā ir tikai 3 vietas, tad viņš man izdarīja pakalpojumu, nobloķējot mani.
5 4

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

14/09/2022 21:15
Beat, da beidz! Nestāstīšu, ko viņš man piedāvāja un par cik  Un nesaprotu, ko visas kastē liek. Ar ko tad viņš beigās tērzē?
4 2

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

14/09/2022 21:18
Nu vot tā!! Man neko nepiedāvāja. Pat par velti ne! Jūtos apdalīta.
2 0
14/09/2022 21:21
man šad tad vēl kaut ko piedāvā, un jā jūtos vainīga , jo pārsvarā neatbildu
pat neatveru vēstules
1 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

14/09/2022 21:21
beat, bet mēs varētu ņemt labu piemēru, kamdēļ, tā sakot, vellapēdu izgudrot no jauna-samargosim viltus profilus un iesim draudzēties. mūslaiki ir tādi laiki, saproties, kura pirmā brauc, pirmā maļ.
man pat ir izdomāti kreisā profila nickname varianti: vai nu auto vai moto vai radio vai loto. nevaru izvēlēties.
(es arī parasti neatbildu, bet TAS jautājums bija tiiik intriģējošs... )
5 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

14/09/2022 21:40
Beata, kā zini, ka viņš parūku valkā?
3 2

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

14/09/2022 22:01
Vai kāds var pateikt kā izdzēst vēstuli neatverot? Man nesanāk.
Man vaicāja ar ko pielīmēt parūku. Nu un es ieteicu pēc labākās sirdsapziņas. Man atbildēja ka tas bojājot ādu. Es apšaubīju to. Laikam apvainojās. Dažreiz viņi ir tik trausli...
Lizettt, tas viss prasa tik daudz enerģījas. Es jau nevaru saņemties izdzēsties no šejienes jo nespēju saorganizēties un saglabāt kaut kur savus bloga ierakstus. Kur vēl papildus profilus taisīt. Ja vēlos izklaidēties es paspaidu rimbuļus. Man ar to ir gana.
4 1
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas