Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30720

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938671 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
12/09/2022 21:00
lidz rītdienai nē...
un ne jau tikai man.citiem arī.
tā, ka problēma cerams tiks risināta operatīvi..
un labi, ka ir dienests ko izsaukt ari tagad vēlu vakarā
nu tā sāka no griestiem arī pilēt..
"jautri" 
0 0
12/09/2022 21:08
nu, ja no griestiem pil... tad tas ir nopietni
0 0
12/09/2022 21:13
kaut kur pa vidam starp pirmo un otro stāvu truba čupā..tā kaimiņienei smalko remontu maķenit pabojās gan

santehniķis atbrauca visu nogriezīs
un no rīta būšot brigāde
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

12/09/2022 21:42
Mums visai mājai jau sen paziņoja, ka stāvvadiem jābūt brīvi pieejamiem un nekādi super puper remonti tam nedrīkst traucēt.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

13/09/2022 07:17
brīt
auksti
apmācies
 kafija
3 3

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

13/09/2022 08:18
Labsrīts, Liz!
4 2

Tēmas: 2
Ziņas: 472

13/09/2022 08:24
Labrīt smuk uin gudras Dāmas Versija, Lizettte un visi citi!
Žēl kad jālaiž uz šepti un kad nav lajka ar jumsīm smuki papļāpat.
5 2
13/09/2022 08:46
O paskat a teica, ka ies uz citu vietu.😀
2 3
13/09/2022 08:49
Labrīt auksti, miglaini, slapji..ārā, nevis dzīvoklī
aukstais ūdens  ir, izrādas, ka vajadzēja kaut kādus atgaisošanas ventiļus arī pievilkt
tad auktais ūdens neieskrien karstā trubās
jo vakarā tak visi grozīja krānus meklējot karsto.
3 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

13/09/2022 08:53
Labrīt Anksa, Beastmodeon:)  ir, ir apmācies, bet ir forši:)  un galvenais, ka sirdī saulīte spīd:) un labi, ka Anksim vismaz ir aukstais ūdens:)
 Mana rīta kafija...
2 2
13/09/2022 08:56
dzirdu, ka jau klaudzina, kaimiņienei vannu jauc
 tā sapratu, ka tur ir pārlikta "čūska" kaut kā citādāk un tai nepatīk visādas pārmetināšanas
tā man te teica meistari, kad savu gribēju uz smukāku nomainīt
1 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

13/09/2022 08:58
Es savējo  gadus piecpadsmit atpakaļ nomainīju, fu, fu, pagaidām viss ir oki:)
2 1

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

13/09/2022 09:06
Renovēja māju, mainīja visas trubas, stāvvadus utt. Savai “ čūskai” neļāvu ķerties klāt, jo tās jaunās bija tiiiik neglītas.
3 0
13/09/2022 09:08
viņa jau arī pasen mainīja, tad kamēr tur remonti bija mani 2x appludināja
bet tad tas bija skaidri redzams no kā
vakar viņa man prasa, kas maksās par to kas tur būs izjaukts, nu vai tad nav skaidrs,   vai nu pats vai ja ir dzīvokļa apdošināšana, tad var mēģināt kaut ko dabūt
tā viņš vecajām ’čūskām" nav ne vaines..
smuki nopucēja, nokrāsoja, tāds mazliet retro :))
2 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/09/2022 09:21
Labrīt visiem foršajiem!
Šorīt tik 8 grādi... un saules nav... brrrr
Ar tiem tagadējiem dzīvokļu remontiem vispār interesanti... it sevišķi tiem, kas bez saskaņošanas sāk sienas gāzt ārā..un taisa studio dzīvokļus. Mums te mājā arī visādi gudrīši..
Uz sapulcēm nenāk, vienoties ne par ko nevar..visu laiku cīnījāmies, lai taču normālu apkures sistēmu uztaisa... tantes pret-tām neko nevajag. Tagad, kad padzirdēja par jaunajiem tarifiem, uzreiz sarosījās- nu dajoš tagad un tūlīt, bet nesaprot, ka tur vajag projektu papriekš..un būvnieki ar nestāv pie stūra un negaida, kad sākt. Nu labi vismaz, ka uz pavasari vienojāmies.  Ziema būs kaut kā jāizvelk.
2 0
13/09/2022 09:24
jauno apkures sistēmu ir jāliek pirms mājas siltinašanas..
nevis ka te nu tik siltinās, bet vispirms tak visas  trubas jānomaina
kā pie tedras
2 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

13/09/2022 09:31
Lasu un joprojām secinu, ka forši nedzīvot daudzdzīvokļu mājā.
2 2
13/09/2022 09:35
kad ir gana spēka un jaudas ir ļoti labi privātmājā vai arī ja turpat tuvumā ir kas palīdz ja kas
galu galā tur arī var naktī sākt tecēt jumts vai notikt kas cits
te bija tā, ka pilnīgi oficiāli santehniķi var pasaukt ari vēlu vakarā un laikam pat naktī
2 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/09/2022 09:35
Nu, mums jau tikai gali ir nosiltināti, tā kā visu varēja izdarīt. Bet mums tā pamazām viss, no mājas uzkrājuma, kredītus neņemam. Vispār jau, no vienas puses labi, pamazām, bet vismaz ne uz parāda. Stāvvadi nomainīti, jumts jauns, šovasar balkonus nomainīja... apkure vien palikusi.
1 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

13/09/2022 09:43
Tie publikāciju nosaukumi ir vienkārši unikāli  , izlasīju "Vaikule Latvijā dziedāja pēdējo reizi ", iegāju dziļāk, izrādās, ko šogad pēdējo reizi  .
Versija, Tu tā nelielies ar to savu privātmāju  , re kā Anksa visu laiku, viņai viss vislabākais, visjaunākais, viskrutākais  , jābūt piezemētākai  , citādi notiek visādas šaizes  .
Vispār... labdien!
2 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas