Noteikumus taču ziniet...
Ziema būs kaut kā jāizvelk.
, izlasīju "Vaikule Latvijā dziedāja pēdējo reizi ", iegāju dziļāk, izrādās, ko šogad pēdējo reizi
.
, re kā Anksa visu laiku, viņai viss vislabākais, visjaunākais, viskrutākais
, jābūt piezemētākai
, citādi notiek visādas šaizes
.