Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30660

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938682 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

12/09/2022 15:20
labrīt, meitenes, kā laikapstākļi?
3 4

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

12/09/2022 15:27
Beast, Tu arī esi muļķis  !
Tev ir kāda trauma saistībā ar sievietēm labākajos gados  ?
6 5
12/09/2022 15:41
Kas tad traucēja omēm pļāpāt par to kas viņas interesē?🤷‍♂️
Noslēdz savu diskusiju, un pēc tam sūkstās ka citur nav par ko runāt. Fenomenāli 😂
5 5

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

12/09/2022 15:46
Tas, par ko domāju es...
Ja te būtu tāda opcija un tādi uzstādījumi, ka katrs personāžs nāk šajā telpā ar SAVU diskusiju... un tad komentāru skaits... un rakstuzīmju daudzums... un reitingi... un vērtēšana... nabags murmis 24/7 nosvīdis ņemtos, lai būtu pirmais. Bet saproti taču, cilvēciņ, ka visiem šis nav dzīvībai svarīgs rādītājs.
Ir gan opji, gan omes, kuriem velk uz kašķi. Uz "asintiņu", uz klopi, uz provokāciju utt. Tikai nevajadzētu piemirst, ka šis kaut ko par pašu arī liecina. Un ne to labāko.
Tā apsaukāšanās būtu jābeidz...
5 5
12/09/2022 15:47
un sjita diskusija ir tik pat musu, cik tavejaa... tev, laikam, kaut kas nepielec lidz galam...
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

12/09/2022 15:49
... un sākās viss no gala... 😀
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

12/09/2022 15:50
Sāku vienu pasenu seriālu skatīties-Izmeklētājs Isaksens.Šķiet patiks.
3 3

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

12/09/2022 15:51
Beastmodeon... omēm pietiek sarunu telpas arī bez "kafijas galda" diskusijas. Pietika agrāk. Pietiek šobrīd. Un pietiks arī uz priekšu. Nav jēgas un nav vajadzības dublēties. Vienīgais, kas traucē, kā redzu, esi tu ar savu iejaukšanos.
6 4
12/09/2022 15:52
... un  kapec, lai nesaktos, ir kadi prieksjraksti, ka aizliegts?
3 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

12/09/2022 15:53
beast, tu šeit vispār neesi apsildījis praktiski neko, bet izpildies kā būtu moderatoru virsvadonis
sliktā ziņa ir tā, ka patiešām- te vairs normāli, miermīlīgi nerunājas. vai nu ir monologi vai politinformācijas, vai "riešanās" no sērija "tu tāds, a tu vēl tādāks", iedomātās savējo koalīcijas un izpildīšanās tā sakarā, lai arī ko t.s. pretējā fronte teiktu.apsaukāšana.
(garšīga biezpienmaize)
5 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

12/09/2022 15:53
Nu ko kipišs iet vaļā)))... ti durak..i ti durak..i vse vokrug s durdomika)))))... i spasaisa kto možet))))...
... māk gan tas murmis dāmas izvest... ak šis jaukais, nelietis))))))... un tas otrs tak ar)))))..lai dzīves garša nepazūd... un ßīs vietnes burvība tāpat)))))
Labrīt, tauta… pelēcība vienmuļa aiz loga laukā)))…ehhhh, jau saulīti kārojas)))
6 4
12/09/2022 15:58
a ti dura, jerokjik))
4 4

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

12/09/2022 16:00
Produktīvāk jau būtu mēģināt rast kādu kopsaucēju un kopīgu tematu. Vai vnk ļaut omēm netraucēti runāt par to, kas omes interesē ( nu PIEDODIET, ka tie neesat jūs ), savukārt klusām nopūsties un neprotestēt, kad opīši savus jājamzirdziņus izlaiž pastaigā.

Beastmodeon... omēm pietiek sarunu telpas arī bez "kafijas galda" diskusijas. Pietika agrāk. Pietiek šobrīd. Un pietiks arī uz priekšu. Nav jēgas un nav vajadzības dublēties. Vienīgais, kas traucē, kā redzu, esi tu ar savu iejaukšanos.

Versij, redzu, ka centies panākt mieru. Esmu pilnīgi vienisprātis, ka tur, kur omes runā par ēdienkarti, man ar savām politikas lietām nav jāspraucas iekšā. Es to mēdzu darīt tikai tad, ja mani izsauc, - izmanto ēdienkaršu vai puķudobju tēmu, lai palaistītu samazgas manā virzienā. Tieši tas pats būtu sagaidāms pretējā virzienā - "nopūsties un neprotestēt". Šī ir Dlocevitas tēma par "visu un neko". Kamēr viņa nevienu nedzēš vai nemet ārā, tikmēr, cik saprotu (demokrātija un plurālisms) katrs un ikviens raksta, ko grib. Tavs kafijas galds? Tavs galds - Tava noteikšana. Ja negribi tīrīt Augeja staļļus, taču atrodiet vienu, kura to uzņemsies!

P.s. Vot, tagad vēl mērīšanās senumiem sākas!
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16373

12/09/2022 16:03
.. jāsāk likt likmes... cik ilgi izvilks...
pelēcība ta pelēcīvba... bet Sahāras tuksnesi tak ar te nevajag:)))))
Indrak- tā filma tā arī saucas?:)))
3 4

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

12/09/2022 16:07
Murmi, ir viena lieta, kur Tu kļūdies. Jau divreiz apgalvodams skaļi, ka slēgtu diskusiju atkal var atvērt. Nu nevar... Bet man arī nav nodoma restaurēt, pat ja varētu. Es jau to reiz paskaidroju. Es neesmu gans pieaugušu cilvēku ganāmpulkam. Un "katrs raksta ko grib" izvēršas par urdīšanu uz agresīvu pretreakciju.
P.s. Es varbūt smagi kļūdos... Vai Dolcevita nav vispār kaut kur tālu prom ārzemēs ar sen no prāta izmestu Tautu un aizmirstu paroli? Sorry, ja tas tā nav.
6 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

12/09/2022 16:09
Aha😀Izmeklētājs Isaksens.
Tikai jācer, ka būs katrā sērijā savs notikums, nevis 10 no vietas vienu šķetinās.Nē, nu nav slikti arī tā, bet labāk, ja katrā savs.
Paskaties, ja vēlme Cipļonok žarennij.
2 2
12/09/2022 16:26
bija tik mierīga diena, kamēr  nesāka tecēt truba
skatos vannas istabā kaut kas aizdomigi pil..
labi, ka avarijas brigāde atbrauca 
nogrieza karsto ūdeni, tur liela problema
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

12/09/2022 16:29
Anks, santehniķis ir topa vīrietis!! 
1 0
12/09/2022 16:37
Es nesapratu, kāpēc diskusija bija jāslēdz?🧐
15:53 tātad ja neesi te nosēdējis gadus 15-20 tad nevar te izpildīties?😀
3 5

Tēmas: 1
Ziņas: 16373

12/09/2022 16:41
Bestmodeon- es padomāju tieši par to pašu... jāatsēd  savs laiks, kad citi ļaus muti vērt vaļā... (
3 6
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas