Labrīt. Pie mums vēl normāli..+12, pa nakti +10, ... un saulains, bet ar rītdienu, kā sāks, tā visu nedēļu lietu sola... tas gan nav forši. Mežā neesmu bijusi, bet cilvēki saka, ka sēņu nav... vispār nav. Dabas muzejā pat izstāde atcelta, jo nevar nodrošināt to sēņu daudzveidību. Nu nekas, ēdīs šampinjonus
