Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30620

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938688 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
11/09/2022 16:51
Biju nobalsot par SD
Es tik šodien uzzināju, ka J.K. Rowling sieviete, kas sarakstīja grāmatas par Hariju Poteru, rakstīja arī detektīvromānus.🤷‍♂️
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

11/09/2022 18:11
Pirmo izlasīju, diezgan interesants.Patraģisks.
0 0
11/09/2022 19:32
Kurš bija pirmais?
Es pirmo noklausījos “Career of Evil” un tikko noklausījos The Cucckoo’s Calling”
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

11/09/2022 20:21
skumja tendence
jaukie pļāpātāji ņem arvien biežākas klusēšanas pauzes...  
2 1
11/09/2022 20:36
Tak es uzdevu jautājumu, bet man neatbild🤷‍♂️
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

11/09/2022 20:48
Nosaukumu neatceros, bija interesanta, bet ne tik, lai gribētu nopirkt.Salīdzinoši sen tas bija.
0 0
11/09/2022 21:28
Nu viņai daudz detektīvu. Pirmo ko noklausījos patika, otrā mazāk, tagad sāku trešo klausīties.🤷‍♂️
0 0
12/09/2022 09:21
Labrīt  auksts un slapjš 
jāmeklē silditāji
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16373

12/09/2022 09:27
labrīt:)) ir gan samācies.. bet vēl baigi slapjš nav;))
aizvakar bijām mežā, viss dikti sauss.. kādas 14 gailenes tik atradām, par citām sēnēm pat nav ko runāt
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

12/09/2022 09:53
Labrīt. Pie mums vēl normāli..+12, pa nakti +10, ... un saulains, bet ar rītdienu, kā sāks, tā visu nedēļu lietu sola... tas gan nav forši. Mežā neesmu bijusi, bet cilvēki saka, ka sēņu nav... vispār nav. Dabas muzejā pat izstāde atcelta, jo nevar nodrošināt to sēņu daudzveidību. Nu nekas, ēdīs šampinjonus
1 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

12/09/2022 10:17
Labsrīts. Arvien mazāka vēlme te nākt un kaut ko ierunāt. Bet būs jau labi. Ies citur un runās citur. Ko arī jums novēlu.
4 2

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

12/09/2022 11:11
Labriiīiiiiiiit!
Versija, tam visam ir arī pozitīvā puse... atliek laiks kam citam. Man arī īsti nav ko teikt. Bet gan jau pienāks brīdis kad gribēsies te pachalot. 
Un tas rudens... tas rudens...
0 1
12/09/2022 11:26
Labrit...
tads tumsjs...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

12/09/2022 12:11
Lāāābdien😊vakar bija viena riktīgi jauka, saulaina diena, pat drusku saulīte pieķēra .Šodien gan tāds iepelēks, bet vispār ne vainas☺️😀
2 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

12/09/2022 12:13
Ja par grāmatām, tad man patika Grāmatu zagle.Ir filma, bet tāda drusku par glancīgu.
0 0
12/09/2022 12:30
pirmo noskatijos filmu, pec tam man taa gramata kaut kaa nelasiijas... visu laiku filmas rezetas bildes acu prieksja, bet tiesji filma bija taa, kas iedvesmoja mani uz gramatas meklesjanu.
0 0
12/09/2022 12:38
Ja negribas Ienākt, tad var ievilkt asti kājstarpē un vilkties uz citu vietu, jo visiem pofig uz šīm serenādēm.🤷‍♂️
12:13 grāmatu nelasīju, bet filmu noskatījos, man ļoti patika.
5 7

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

12/09/2022 12:49
Redzi, onkuliņ, tādi kā tu te nāk un iet štābeļiem, kā tu saki "asti kājstarpē". Un visi pārdzīvoti. Pat nicknames prātā nepaliek. Savukārt mani sarunubiedri ir Tautas diskusiju zelta fonds. Neba nu tu te savus noteikumus mācīsi.
7 5
12/09/2022 13:09
Tas man atgādina krieviju, un omītes uz soliņiem kurām pieder gan soliņš gan visa sēta, bet visi kas iet cauri ir narkomāni, dzērāji vai maukas.
Es ja aiziešu, tad izdsrīšu to klusēdams, bet ne vaimanādams pa visu saitu.
5 6
12/09/2022 13:17
... nesaskatu sakaribu ... paraleles nevelkas))
4 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas