Beast, jā foršāki jau ir sadisti, slepkavas... tie gan nav idioti, tie ir apbrīnas vērti cilvēki, tiem nav jāārstējas.
Tev ir bijuši DAŽI Tavi komentāri, ka liekas normāls cilvēks, bet kad ieciklējies uz tām omēm, tad liekas, ka Tev laiks pie psihiatra, Tev kaut kādi kompleksi

!
Takš uzbliez diskusiju jaunatnei, pie kuras Tu sevi pieskaiti, tikai bail, ka Tu tur varēsi runāt pats ar sevi, jo diez vai jaunatnei būs interesanti lasīt, ka skrien pēc jaunas mikrenes un kuros veikalos iepērcies

...