Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30560

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938696 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
10/09/2022 15:59
Es taču nezinu, vai šajā saitā tādus vārdus kā dirš&na drīkst lietot, jo pāris dienas atpakaļ mani nobloķēja feisbuks par teikumu bez rupjībām.🤷‍♂️
Latvietim raudāt vai sērot par omīti, kas iepazīta no dzeltenās preses ir vecuma idiotisms.☝️
Man personiski pat cilvēku fanātisms pret kādu dziedātāju, vai aktieri liekas stulbs.
Skolotājām kas neizprot vārdus smiešanās, ironija atkārtošu, fanātisms.☝️
5 1

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

10/09/2022 16:18
Vot gadījās man nesen paklausīties kā runā raša savā starpā telefoniski. O jomajo. 😱 Tur i tekstu nevar saprast aiz tiem lamuvārdiem. Tā mēs toč nemākam.
3 1

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

10/09/2022 16:24
Beast, jā foršāki jau ir sadisti, slepkavas... tie gan nav idioti, tie ir apbrīnas vērti cilvēki, tiem nav jāārstējas.
Tev ir  bijuši DAŽI Tavi komentāri, ka liekas normāls cilvēks, bet kad ieciklējies uz tām omēm, tad liekas, ka Tev laiks pie psihiatra, Tev kaut kādi kompleksi  !
Takš uzbliez diskusiju jaunatnei, pie kuras Tu sevi pieskaiti, tikai bail, ka Tu tur varēsi runāt pats ar sevi, jo diez vai jaunatnei būs interesanti lasīt, ka skrien pēc jaunas mikrenes un kuros veikalos iepērcies  ...
4 4
10/09/2022 16:37
16:24 par ko gan runāt šeit ar omēm kā tikai par mikrenēm, mirušām karalienēm un gurķu marinēšanu?! Jaunatnes tak te nav🤷‍♂️
4 4

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

10/09/2022 16:40
Man piemēram, ja kāda vieta vai kompānija nepatīk, es aizeju, neturpinu tur uzturēties un neapmierināti bojāt pārējiem garastāvokli !
Tev taču ir izvēle, ņem un privāti raksti jaunām meitenēm un liec tām omēm mieru!
6 3
10/09/2022 16:45
Vispār jau jūs te kaškīgās omes saskrējāt no kafijas tēmas uz šo tēmu.
5 4

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

10/09/2022 16:51
Nesāc pārvērsties par Murminatoru un lasīt tikai to ko izdevīgi!
Atkārtoju dļa osobenno... otra diskusija tika atvērta tapēc, ka šajā runāja viens objekts pats ar sevi, un omēm palika neinteresanti  !
Vispār smiekli nāk, varētu padomāt, ka te visu laiku runāja jaunieši un omes ieskrēja, lai sāktu runāt par adīšanu un nabaga jauniešiem visu izjauca ))))!
6 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

10/09/2022 16:55
Iespēju ir tik cik ir... atliek dolčei šo diskusiju aizklopēt... un tak piši propalo... i vse po domam))))
... es gan par tiem angļiem brīnos... vecenīte vēl atdzisusi nav un 3 pēdas zeme laista nav... bet karaļnams jau titulus daļa, kurš nu kuram pienāksies... grūti vai pagaidīt... tik priecīgi pasākumi vienam smaids līdz ausīm... otram ģimijis laimē staro... nu nesmuki, nesmuki civilizēta Anglija...
5 3

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

10/09/2022 17:19
Ko nu dīkdienis uz lāčādas var zināt par karaļnama smalkumiem. Gan paši zinās kā tikt galā ar sevi. Interesantāk pavērot kā austrumos kāda valstele grimst...
2 5

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/09/2022 17:25
Ehh, cik forši ir ārpasaulē, ... ienāc te  un dūša apskrienas. Pāraugušais jauneklis atkal omes noniecina ... Tak trin prom uz Tinderi, vai līdzīgām vietnēm, kur jaunatne tusē... nemokies
Es šodien labi pastrādāju, iestādīju jaunu zemeņu dobi, 2 jaunas šķirnes. Un 2 hortenzijas manam košumdārzam..
3 4
10/09/2022 17:32
16:51 tev gribētos lai es un murminātors lasa ko tev gribas?
Kāpēc tad aizvērāt diskusiju, pašas ar sevīm sadzīvot nespējat, kāpēc ja jums bija sava diskusija, kur parunāt par ravēšanu un laika apstākļiem, jūs vienalga līdāt murminātora diskusijā, vai esat mazohistes?!
Kāpēc Latvijas skolās strādā skolotājas, kas psiho par sarkanajiem īkšķiem, un nepiekrīt citu viedoklim. Vai pie šādiem skolotājiem bērniem nedrīkst būt savs viedoklis?
Ļoti daudz kāpēc🤷‍♂️
6 4
10/09/2022 17:32
ja tā padomā, tad gan par karaļnama smalkumiem, gan grimstošo valsteli
var zināt tikai tik cik raksta, stāsta tā vai cita prese..
iekšā laikam jau neviens no tautas, lv tur nav un nebūs
5 1
10/09/2022 17:39
17:25 vajag izmaiņas, jāpaklausās par ko runā arī vecāka gājuma cilvēki.
Varbūt omīte nezin, bet tinderī nav diskusiju, tur tik seksu var sarunāt.🙂
3 5

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

10/09/2022 17:41
... un kā rietumos ar valstelem, lar?..viss čiki piķi...
... un pa kādu dirsu Tu lar apgrozies, ka kaut kas tik briesmīgs tavām ausīm bija jādzird?))))..Tu bija Maskavā, vai?
..bet par dīkdieni jau manos 50  pluss... es jutos lieliski... godam nopelnīta penziiiijaaaa))))... pat iedomāties neiespējami, ka uz darbu kā nolemtai jāvazajas būtu..tputputpu... tā ka kas kam  virtuālie sarubiedri... kam dzīves baudas... akam darba gaitas... visss dzīvē līdzsvarā))))
…ļoti pareiza pieeja….sarunas ar dažādām vecuma grupām mēdz būt aizraujošas….galvenais jau savu kursu turēt …un uz dzīves nogurušām omēm lieki ļaunu prātu neturēt….dzīve jau mēdz dažādi sist…
6 4
10/09/2022 17:42
tad parunāties arī tomēr gribas, ja??
ne tikai...
2 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

10/09/2022 17:55
Viss štokos, eroķik, pūties mierīgi, nav žēl. Katram savi prieki un baudas. Bet tie austrumtautas lamuvārdi bija ko vērts, toč tādu valodu nebiju dzirdējusi. 
Ies ka tālāk svinēties, karbonādes, šampis un citas baudas.
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

10/09/2022 18:01
1)nu  šoreiz nevaru nepiekrist indark par to kāpēcēnu
2) 52 un 54 .vispābā tā patiešām ir ļoooti būtiska gadu starpība.neapšaubāmi 
3)kurām rūp sarkanie īkšķi?  es zinu gannnn... to stellētājām
4)varbūt kādai ir konts un vēlēšanās... tomēr...  
2 4
10/09/2022 18:01
17:42 nav jau vairs tas vecums, kad varēja darboties kā šujmašīna, tagad vajag pīpauzes ar sarunām🙂
17:41 tu izbijušais ments vai armijas oficieris, ka tev jau pensija pienākas?
6 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

10/09/2022 18:02
... ar žēl ne žēl katram pašam jāsadzīvo... katra ziņā man no tā nekas nemainās...
Baudi atpūtu, lar... labu kompāniju..mīļus cilvēkus blakām…galdu no pārpilnības..un prieks Tava māja, lai vairojas... ßodien pirtojos... ideāli svīta..un garss kadiķu smaržas apvīts ... labsajūta, tauta))))
4 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

10/09/2022 18:15
Tā zobārsts pārlaists, juhūūū, esi sasniedzis galamērķi, balsī 😀
0 1
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas