Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30540

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938697 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
10/09/2022 12:38
Re, sapraata balss Krievijaa tomer sak paradities, kaut kada apg. deputati pieprasa Putina demisiju, neesot izpildits praktiski nekas no solitaa, tiek grauta valsts ekonomika utt. ... un stasts pat nonacis lidz secinajumiem par valsts nodevibu. Sjitas man patik...
5 0
10/09/2022 12:41
Smieklīgi kad omes māca citus dzīvot, bet pašas nemāk sadzīvot, un nav viņu tur simtiem, bet tikai dažas, pie tam ir pat skolotājas, toties dirš&s kā tirgus vecenītes.😂
6 7
10/09/2022 12:53
-modeon, tev niez?)

patlaban vienigais smiekligais esi tu... padomaa par to)
3 6

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

10/09/2022 12:58
Nekā smieklīga nesaskatu, bet ... kāda nu kuram tā humora izjūta ...

Bet, ja par Putinu un Krieviju ... taču tuvāk un sasniedzamāk būtu vispirms uz saviem pavļutiem, levitiem un bordāniem skatīties. Viss, kas bijis solīts, ir izpildīts? :)
6 5
10/09/2022 13:08
Murminātor, tu gadījumā tēmas nesajauci?☝️
4 3

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

10/09/2022 13:14
Oi, murm, tak atslābsti sestdienā. Vai tiešām Tev samaksā par visu to, ko gadiem dari portālos?
4 3

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

10/09/2022 13:15
Murmis regulāri jauc tēmas. Vai nu akls vai širmis aizbraucis. Pieņemu, ka abi.
3 5
10/09/2022 13:22
Murmi, es lasiju par Putinu... u nekas man nav jasalidzina, atkartoju to, ko pauzj pasji krievi... muldesjana, lai paliek tadiem ka tev...
4 3

Tēmas: 1
Ziņas: 16373

10/09/2022 13:23
nekas nemainās.. visu laiku apsaukāšanās..
4 5
10/09/2022 13:28
a, kur es esmu?... kadaa diskusijaa?... es vairs lasit nemaku?... kur kads apsaukajas? kur kads lamu vards ?... te nu ir divi varianti, tai stastaa par teksta uztveri... vai nu taa ir, vai nu taa nav...
4 3

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

10/09/2022 13:28
Dzīve ir skarba, tur pat apsaukšanās ietilpst.😱
3 3
10/09/2022 13:31
kopumaa jaa, bet sjobrid, laikam, tik es to neredzu... nu, nekas, izliksjos par mulkjiti..
ups, ienaca prata anekdote)) redzu, redzu... )))
3 3

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

10/09/2022 13:32
Sveiki! Ienācu vien ar apsveicināties ar visiem. Arī ar sarkano īkšķīšu meikeriem.
Lai laba diena visiem!
4 3
10/09/2022 13:34
vidvud, izbeidz apsaukaties
3 4

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

10/09/2022 13:42
 elizb.
3 4
10/09/2022 13:54
Labdien naktī nosalu gan, pamodos piesalusi pie gultas, kaķis bija līdz galam lodžijas durvis atvēris
un tagad arī nevarētu teikt, ka ir silts
saule un auksts vējš, atkal mazliet nosalu
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16373

10/09/2022 14:43
Anksai pie visa jāvaino kaķis). Cepām krāsnī kartupeļus, paliika siltāk;)
Laukā gan saulains un sakarīgs laiks:) patreiz 16 grādi :)
0 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

10/09/2022 14:46
Šodien laikam atklāsim apkures sezonu.Logs gan stāv vaļā, kamēr saule, tikām silts gaiss nāk iekšā, bet vakarpusē paliek drēgns.Daži tad sāk salt😀
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

10/09/2022 14:53
... bioloģijas stundā  skolotāja stāsta par cilvēka dzimumsistēmu, minot vārdus dzimumloceklis, penis . viens atgāžas solā un ierēc: he he, pipele!  kādas muļķītes ieķiķinās: hihihi, pipele pipele...
...
nu skolotājiem un citiem domājošajiem  ir vismaz tas pluss, ka viņi saprot atšķirību starp  jēliem jokiem (hmm) un rupjībām.
nez, kādu inteliģenci apliecina vārds "dirš&s".nez, kā maigās jūtas tiek saudzētas.ā, pareizi, tas, kurš neraud ... kad... (un tagad es nekļūšu rupja   )
dārzā bija patiešām labi, silti, un tik ļoti patīk smaržot pēc bērnības /jaunības-kad dedzināts ugunskurs.
3 5

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

10/09/2022 15:39
Tētis.Meitiņ, bērnu dārzā saka Tu esot dikti rupja
Meita.Dirš.🤔😄
Mums te brīžiem iet kā tai vecā anekdotē.
Lauku sēta.Pie ķemertiņa pienāk saimniece.Dzird kādu iekšā čurājam.Domādama ka tā kalpone, skaļi saka, lai tā beidz žļāgt kā govs un lasās laukā.Atbildē sadzird savas meitas balsi.ka, mammu, tā taču es.Saimniece saldi mīlīgi-čurā, čurā meitī, kā strautiņš urdzinās.
3 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas