Vot nesaprotu, kur uzrodas šie mistiskie personāži. Es administrācijas vietā, aizliegtu izteikties, tiem kam nav bilde ar n-tajiem profiliem. Man tādi cilvēki asociējas ar stukačiem, kas tik lūr aiz stūra un gaida mirkli, kad kāds kļūdīsies un varēs skriet sūdzēties...
Vari nesatraukties. Es te iespējams esmu senāka kā Tu :D Un citu profilu man nav (vari droši adminiem jautāt, ja tādas atbildes sniedz). Ienāku tīri izklaidei darba laikā :D lai palasītu kas jauns tautas dzīvē (pa lielam jau nekā jauna gan nav), jo kā nekā liela daļa pazīstamu reālajā dzīvē. Ikdienas klačās nav vēlmes piedalīties. Bet tas redzētais tv mazliet nošokēja. Un tā kā te bija tēma par šo... Un kam man bilžu, ja nevēlos nearvienu iepazīties? Ko Tev dos kaut kāda seja, kura varbūt nav nemaz mana? Jo kā skatos te joprojām var mierīgi ievietot svešas bilžas... Tie kas mani pazīst tie ari zin kāda izskatos. Citiem kāda starpība.