Ko, iespēja dzēst komentārus, ja mājas saimnieks tik jūtīgs, jau šeit ir likvidēta? Vai patiesi? Bet ... emocijas ir emocijas, ko paņemsi? Izravētu nevēlamās uzstāšanās, un sarunu laukums izskatītos kā rožu dārzs, bet, cik saprotu, tā pati karstā galva lika tikpat neapdomīgi darboties ar klaviatūru. Tomēr cerība taču vēl ir, nu vismaz kādreiz būtu bijusi. Varēja taču kādreiz diskusiju, gan atvērt, gan aizslēgt, gan atkal atslēgt. Jūs Versijai palūdziet mīļi, apsolieties (kurš vainīgs) vairs tā nedarīt, un kas zina? Būs atkal kafjas kanna galda centrā. Redziet, tagad atkrīt tā iespēja, kāda bija, pie galda sēžot. Pie galda - vienas vienīgas dāmas un kulturāli kungi. Kad kungiem un dāmām rodas vajadzība no saviem ķermeņa sekrētiem vaļā tikt, tad uz brīdi no smalkā galda prom, aidā pie murminatora (tur var ij žulti un fekālijas, ij visu ko citu atstāt), nu, un, kad organismam vieglāk, kam pateicoties gan garīgai uzlabojies, gan viss cits, lūk, tad atkal var smalki kafiju ... pamalkot vai pasūkt ar salmiņu. Bet ir noticis fušieris. Ir noticis tas, ka kāds ir visu, kas paredzēts murminatora mājām, atstājis pie smalkā kafijas galda! Nu, tā taču nevar! :)
5
5