Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30380

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938725 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

06/09/2022 17:16
Murminator, kāda iemesla dēļ, Tu iestājies šeit?
Sieva zina, ka esi šeit?
1 5

Tēmas: 1
Ziņas: 16374

07/09/2022 07:44
mans skaistais rīts ar  manu kafijas malkošanu:)   un domām par  dienas  darbiem:)
3 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

07/09/2022 08:06
Labrīt😀🤣jā, vai sieva Zina?
Klauvē pie durvīm.Kas tur ir?Kaķja, Gaļa, Ira.Nē, nē, eita vien tālāk, nekādas kaķa gaļas te nav😀
Ja nopietni, tad, lai gan atkal nesanāks nopietni, šis atgādināja-bērniņ, vai tava mammīte zina kur esi?😀🤣Kaučkā šķiet, ka esam te gana pieauguši.bet vai tiešām visiem te esošajiem vistuvākie radi zina, ka esat šeit vai kādā citā pļāpātuvē?Tāpat vai te esošie par savējo ik katru runāšanas netā 100%informēti.😀
5 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16374

07/09/2022 08:21
Labrīt, Indrak:)
 Nu kaut kā  tā tikumība jāsargā un kādam tak par to rūpe jātur:)))) .. tāpēc tādi jautājumi no prokurora...
.. nu no malas skatoties tas patiesi ir drusku smieklīgi.. un labi, ka ne man vienai:))
5 3

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

07/09/2022 09:27
Višņa, a Tavs vīriņš zin, ka Tu katru dienu te nodarbojies ar rimmingu  ?
6 4

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

07/09/2022 10:53
Dince, kas tie Tev par uzskatiem? Pirmkārt, ka otrs cilvēks sev blakus ir jākontrolē un, otrkārt, ka, tiekoties ar murminatoru, Tu viņu nepārtraukti štangotu (pati visu to šeit esi sarakstījusi)? tagad jājautā man ... vai Tavs bijušais laulātais šo uzskatu izpausmes ir uz savas ādas izbaudījis? Totālu kontroli un, ja kas, - pa seju? Piedod, bet tāds priekšstats man rodas.

P.s. Ak, jā, aizmirsu atbildēt uz jautājumu. Domāju, ka sieva zina, ka šeit tusēju. Katrā ziņā slēpis to īpaši neesmu nekad. Tai pat laikā arī es nestalkoju pa viņas tālruni, ar ko sarakstās un ko tur raksta. Es domāju, viss kārtībā, jo viņa ļoti labi zina, ka, ja pieķeršu, aizies ar visiem 4 bērniem pa pasauli izdzīvot un uzturēt varēs tas, kurš pieguļ.

P.s.s. Atvaino, bet tā kā Tu brīžam nodarbojies ar pieņēmumiem attiecībā uz mani, piemēram, ka es staigājot ar saulesbrillēm nepārtraukti, tad nenoturējos arī es attiecībā uz Tevi. Tātad jautājums ... kontrolēji Tu laulāto un fiziski ietekmēji?
4 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

07/09/2022 11:01
Labrīt..dienā skaistajā... rīta tēja... silta ābolu aveņu plātsmaizite... garda gan)))... un tik forši, kad mājas viena pat vien... vientulības deva tik svētīga ir pa retam)))...
Un kaut kur atkal nemieri..protesti... cilvēki ielas... arī tā mēdz neapmierinātību paust...
Dince kā izrādās krievu retorikas cienītāja….tas priecē))))
4 2

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

07/09/2022 11:02
Piedod Murminator, bet es ar tādu kā Tu nenodzīvotu nevienu diena, pareizāk sakot, līdz kopdzīvei nenonāktu, tapēc man nebija iemesla dunkāt.
Vīru es nekontrolēju, bet... ja būtu pamanīju, ka viņš sēž iepazīšanās portālā un ložņā pa sieviešu profiliem, krāmētu čemodānu.
ja pieķeršu, aizies ar visiem 4 bērniem pa pasauli izdzīvot un uzturēt varēs tas, kurš pieguļ.


... un, kāds te sakars ar bērniem? Vai tad, tam otram vīrietim būtu jāuztur Tavi bērni  ?
3 4

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

07/09/2022 11:04
silta ābolu aveņu plātsmaizite... garda gan)))... un tik forši, kad mājas viena pat vien...

... pati izcepi  ?
2 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

07/09/2022 11:09
Nē, es vēl gulēju kamēr cepās))... kā jau esmu minējusi virtuve nav mana stihija... man nepatīk gatavot))
5 3

Tēmas: 1
Ziņas: 16374

07/09/2022 11:15
Par vientulibas devu piekritu. Ja visu laiku ir ļaudis apkārt tad gribas dažreiz mieru un klusumu pārdomām🙂
5 2

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

07/09/2022 11:18
manējie Eiropas čempī basketbolā.. jau nedēļa... vēl baigi neilgojos))))….lai patusē…un ģimenes vīriešiem pabūt kopā ir lieta svēta))))
4 1

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

07/09/2022 15:18
Piedod Murminator, bet es ar tādu kā Tu nenodzīvotu nevienu diena, pareizāk sakot, līdz kopdzīvei nenonāktu,

Nevajag atvainoties, nepozicionēju sevi dzīvē kā naudaszīmi, kura patīk visiem.

... un, kāds te sakars ar bērniem? Vai tad, tam otram vīrietim būtu jāuztur Tavi bērni 

Ja ģimene šķiras, sievietes vienmēr aiziet ar visiem bērniem. Nu, un attiecīgi būtu jābūt tā, ka, ja šķiršanās notiek vasīlija dēļ, kurš ievilcis gultā sievieti, kāpēc šis pats princips nevarētu darboties arī attiecībā uz aiziešanu?
4 5

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

07/09/2022 15:23
kāds vasīlijam ibrahimam vai pēterim sakars ar tavu spermu, tavām asinīm???????
3 4
07/09/2022 15:31
Oi, murmi, nu gan nolaidi šoreiz lažu. To es domāju par bērniem. Bērni tač tur ņe pričom, ja sieva būtu nolaidusi pa kreisi un sakrāmējusi čemodānu. Tad tas sanāk tā, ja bērni ir prom, tad Tu arī vairs neskaities viņiem tēvs?Esat svešinieki? 🤔🙄
2 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

07/09/2022 16:32
Ja ģimene šķiras, sievietes vienmēr aiziet ar visiem bērniem.

kas tas par sviestu, kur Tu dzīvo???
Nav ienācis prātā, ja tā sieviete aiziet pa kreisi, viņai beidzot gribas labu seksu???
... un, cik tad Tev tie bērni īsti ir, no pirmās sievas nav?
6 4

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

07/09/2022 16:51
Atgriežoties pie iepriekšējā komentāra, tad es gribēju pateikt, ka normāli vīrieši paši aiziet un sieva paliek ar bērniem tur kur jau dzīvo!
5 4

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

07/09/2022 17:15
Tas vīrietis, kas uzņemies palīdzēt ar audzināšanu sievietes bērnus no iepriekšējās laulības, ir cienījams vīrietis. Bet bioloģiskais tēvs, kas aizmirsis par saviem bērniem ir mēsls.
6 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

07/09/2022 17:43
šim "Tas vīrietis, kas uzņemies palīdzēt ar audzināšanu sievietes bērnus no iepriekšējās laulības, ir cienījams vīrietis. Bet bioloģiskais tēvs, kas aizmirsis par saviem bērniem ir mēsls." lares komentāram četri mīnusi.
novēlu tankistēm tādus znotus!
7 5

Tēmas: 1
Ziņas: 16374

08/09/2022 08:02
Labrīt:)) zinu, ka nevajag čīkstēt, bet... ir vēsi... nu negribas man  septembrī tik trīs grādus aiz loga... bet ir...
Malkoju kafiju:) cik žēl, ka man neviens  nav sacepis gardas plātsmaizes... :)
Anksa, noskatījos Tavu ieteikto filmu:)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas