Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30320

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938733 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

03/09/2022 12:33
murminator, tu neesi gaišreģis un starp burtiem, tā sakot, arī lasīt nemāki. tad, kad es nervozēju, es tā arī saku-tas mani nervozē, besī, tracina.plakstiņš kreisajai acij sāk manāmi raustīties.šobrīd nenotiek ne viens, ne otrs. un-aļļļooo-tu šobrīd nolaidies līdz erotik līmenim.tas mani pārsteidz, patiešām. tev gan šķiet, ka esi atradis  t.s. vājos punktus. zini... kopš laika pat ņamma, zupīte, puncis un malkot nav mani trigeri.  esmu norūdījusies. un vēl jo mazāk mani personīgi spēj aizskart TAVS viedoklis.bet jauki, ka tev ir emocijas , ne tikai politiskie palagi.
ja mani kas var aizskart, tad tas var attiekties tikai uz manu ģimeni.jā tas mani var aizskart. viss pārējais, kas te notiek, ir izklaide.brīžam (arī no tavas puses, murminator)lēta izklaide.
un vēl. ja runājam par foto patikšanu/nepatikšanu.redz, drošvien ir tā, ka lielākoties tomēr bildi vērtējam pēc kritērija "vai man šis cilvēks ir tīkams". es tev neesmu tīkama.arī piektdienis. nu pieedooood.  es ar šo apziņu noteikti kkā tikšu galā. man, piemēram, ir ļoti svarīgi, ka esmu tīkama ļoti daudziem .un te es nerunāju par vizuālo. FB manai bildei like ir likuši (paldies arī tautas meitenēm   ) tie, kuriem esmu tīkama kā cilvēks-primāri. un tie, starp citu, pārsvarā ir mani bijušie skolēni, viņu vecāki, kolēģi un draugi. un tas mani turpina priecēt. 
kā teiktu piektdienis:piekusu.
p.s. piektdieni, piedod, ja žagojies.
4 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

03/09/2022 12:48
... ja nu kādai noder))))

ak tad… līzīt neviens vēl radziņus ..un usikus un muti bez zobiem nav puezīmējis)))))
4 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

03/09/2022 13:05
erotikai | 03/09/2022 12:48

ak tad… līzīt neviens vēl radziņus ..un usikus un muti bez zobiem nav puezīmējis)))))(c)

nea, erotik, viss savējais: radziņi zem matiem paslēpti, usikiem man ir bārdas skujamais, bet mutē laba protēze. satraukumam nav pamata! bērniem nav iemesla izpildīties. 
erotik, vai tev video noderēja, ka iesaki?
3 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/09/2022 13:44
erotik, ko tu te esi ielikusi? kaut kāda pagājušā gds mode. Nu, varbūt krievenes vēl ko tādu nēsā..
2 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

03/09/2022 14:06
Ja par matu modi šodienas Eiropā... tas nu ir fakts krievietes atpūšas)))))... re, Tev Sol, samoje to)))
4 0
03/09/2022 14:09
ja par bildēm, tad jāmaina biežāk..nu tā, lai laika plūdums ir redzams pamazām..
ka tur bija, ka Dievs ir žēlīgs neviens viena dienā netop 10 kg brangāks un 10 gadi vecāks arī nē.
iedomājieties, ja tā būtu, pamosties un...
5 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/09/2022 14:11
Mīļā erotik, tu kaut ko jauc... tev jau patīk sievietes, ne man. Tā kā krāso vien to varavīksni pati.
5 4
03/09/2022 14:15
erotikai bildē pagājušais gadsimts, kad ilgviļņus lika
3 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

03/09/2022 14:22
Kurā, ansk, bildē?)))))))...
4 0
03/09/2022 14:25
nu tajā kas profilā..
citas tak nav
5 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

03/09/2022 14:28
tāpēc jau var tik kaismīgi izpildīties citu bilžu un ne tikai sakarā, ka pašai (erotik) tik izteiksmīga un daudz izsakoša  profilbilde.kas i, tas i.
3 5

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

03/09/2022 14:28
Oiiiiii, labā meitene)))))))..ar jokiem Tev viss kārtībā... labi, ka vēl ruļlus nepiesēji
….līzīt…da kam Tu vajadzīga, lai tieši Tev un tikai Tev te uzmanību pievērstu…..Tu šeit tikai viena no….
6 5

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

04/09/2022 07:24
vaiii:))) visu laiku pierasts pie medus liešanas ausīs, bet te viens atnāk un ielej izkausētu svinu... ))))))))
6 5

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

04/09/2022 08:46
Višņa no priekiem  apčurājās, aizmirsa pat savu malkošanu  !
Citēšu Tavu elku "Paskaties spogulī"!
6 6

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

04/09/2022 08:53
Apbrīnojami, ka ir cilvēki, kas no agra rīta atcerās par tautu, nāk iekšā un "iebliež" kaut ko negatīvu. Un tāāāāāāā smej...
7 5

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

04/09/2022 10:39
Hei, trīs draudziņi, pamodāties?
6 5

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

04/09/2022 13:50
atzīstos, vairākkārt situ sev pa pirkstiem, lai šito nerakstītu. beeeeet!
dince, tedra, man ir izskaidrojums: brokastiņu laiks, nav nekādas ņammas.ne zupītes, nekā.puncis tukšs.arī kafija nav malkota, kā gan var būt labs noskaņojums?
tedra | 04/09/2022 10:39
4 tankistes un suns, tedra. ja redzi 4 mīnusus, tankistes ir ierindā. ja piecus-arī suns ir pieslēgts. ja trīs-suns staigina tankisti, mīnusot nav laika.
redz, cik šodien spriežu racionāli .prieks par sevi!
4 5

Tēmas: 0
Ziņas: 17905

04/09/2022 13:50
Labdien! Man arī radās doma par to izkausēto svinu, ja jau tik asa reakcija uz Murminatora tekstu, kaut gan ne ar pusplēstu vārdu netika teikts, ka domāta kāda konkrēta tēla bilde.
No kurienes tieši tā līstes izrautas, tā arī neiebraucu. Un ko tad, ja mīnusu ( ir nu gan enerģija tam visam sekot līdzi) ir vairāk par tiem 4-5? Tanka stobrs vainīgs, kāpurķēdes ne tur uzbrauca, šāviņš trāpīja utt. Ziņkārīgi tā apjautājos.
6 5

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

04/09/2022 13:53
labdien, frīna. konkrētais tēls (šajā gadījumā es)seko līdzi visām aktualitātēm.ko vaig, to vaig. un konkrētais tēls tev par godu (tikai lai sasveicinātos) iztērē komentāru. un vēl konkrētais tēls ir ļooooti pašpietiekams.
5 4

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

04/09/2022 14:09
Ko nozīmē sekot līdzi? Ja raksta komentāru, kaut kā tā visa lapa ir acu augstumā un pārskatāma. Man ir jauna versija. :)Kāda ir uztaisījusi 2 feikos profilus, bet 4. īkšķis tas nāk bonusā no kāda, kas ne tik regulāri "ganās" te. 5 vai 6 ir jau retums.
5 4
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas