Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30300

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938739 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

23/08/2022 19:42
Ceru, murm., ka redzēji arī to video, kur rašistu zaldāts kastrē ukraiņu gūstekni, tad nogalina. Par tā autentiskumu neviens nešaubās. Droši vien zini, ka ar mūslaiku tehnoloģijām visu var pārbaudīt.
4 4

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

23/08/2022 19:54
Tedra, vispirms vajadzēja paklausīties krievu onkas argumentāciju, palūkoties pierādījumus...
To noteikti vajadzēja darīt lai atbrīvotu apspiestos krievus.
3 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

25/08/2022 08:55
Godātie iepazīties gribētāji! Precizēju, ka man NAV VIP konta, un, pateicoties tam, es nevaru ieraudzīt jūs. Redzu tikai, cik ir tādu, kuri iepazīties vēlas, bet nevaru ieraudzīt, KAS konkrēti vēlas? Lūdzu, rakstiet vēstules!
5 4

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

25/08/2022 08:57
Šis bija izcili, murminator👏
2 4

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

25/08/2022 09:02
Pilnīgs sviests!
5 4

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

27/08/2022 07:26
Pie kafijas galda nosēdies viens nelūgts viesis. :) :) :)
1 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

27/08/2022 07:49
gan jau tiks padzīts... Tu gan no savas diskusijas nevienu projām nedzen... kaut gan arī varētu...
1 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

27/08/2022 08:32
brīt
pamodos nejēdzīgi agri
kafija+salds
varbūt sākas pirmskolas tremors? 
murminator, tu vnk tāpat pasēdēt vai ar aizbildināmo ko malkojat(-siet) ar`?
2 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

27/08/2022 08:33
oi, piedošan, automātiski iemetos ne tajā diskusijā.
oi, murminator, jautājumu nav!
1 2
27/08/2022 08:48
gribērju šorīt pievienoties  kafijas malkotājiem, bet šajā  diskusijā
ja mani pieņems
1 2

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

27/08/2022 10:38
Kopš kura laika tad malkotājiem īpaša atļauja vajadzīga? Līdz šim jau tāpat malkoja, gan šeit, gan visur citur...
Rīta kafija padzerta, labrīt.
2 2

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

27/08/2022 14:08
gribērju šorīt pievienoties  kafijas malkotājiem, bet šajā  diskusijā
ja mani pieņems


gan jau tiks padzīts... Tu gan no savas diskusijas nevienu projām nedzen... kaut gan arī varētu...

Viena atbilde abiem.
Redziet, kā iznāk. Nu, vispār, es tagad vēroju, kas notiks? Šepat Vidvuds un pie kafijas galda tās diskusijas saimniece ir demonstrējuši vārdos gatavību bezkompromisu demokrātijai, vienlīdzībai un vārda (skaramo tēmu) brīvībai. Sak, pie kafijas galda varot pļāpāt katrs un ikviens. No otras puses, viens pelēkais profils jau ir ticis nobrīdināts, ka pļāpāt drīkstos, bet ne d@rsties. Tā kā man tādas terminoloģijas izpratne nepiemīt, tad tagad skatos, kas būs, ko nozīmē d@rsties, ko - pļāpāt un kur ir atšķirība?
Par šo diskusiju runājot, cik vien mana nervu sistēma spēs, ne ārā mests kāds tiks, ne mutes ciet bāztas. Ir jāļauj ļaudīm tikt vaļā no liekā, saimniecībā nederīgā un pie viena - parādīt sevi visā dailē un krāšņumā.
3 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

27/08/2022 14:35
Retro, lai arī neesmu šīs diskusijas saimnieks un no kafijas ceļas spiediens, tad sarunāties ar Tevi labprāt (šeit vai citur) esmu gatavs.
3 2
27/08/2022 18:19
Murminator-mans komentārs bija saistībā ar Versijas vakardienas  izturēšanos savā diskusijā pret vienu diskutantu. Kaut kā man nav vēlmes uzrauties uz tādiem komentāriem
2 1

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

28/08/2022 20:06
Par šo diskusiju runājot, cik vien mana nervu sistēma spēs, ne ārā mests kāds tiks, ne mutes ciet bāztas. Ir jāļauj ļaudīm tikt vaļā no liekā, saimniecībā nederīgā un pie viena - parādīt sevi visā dailē un krāšņumā.

Kopš kura laika šī ir Tava diskusija  ?
Tu jau sen esi parādījis sevi visā krāšņumā  !
4 2

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

28/08/2022 20:08
Kopš kura laika šī ir Tava diskusija

Oi, atvainojos Saldajai dzīvei! Sajukās. :)
2 3

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

28/08/2022 20:24
Aaaiiii, Murminator. Diskusijās gluži kā laulībā, svarīgi lai viens otru atrod līdzīgi domājošie.
2 2

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

03/09/2022 10:30
Tā kā citu ieliktās bildes šeit tiek apspriestas uz nebēdu, tad savas 5 kapeikas piemetīšu arī es. Tikai mans necilais viedoklis. Nevajadzēja likt jaunas bildes, nevajadzēja ... Neviens jaunāks un skaistāks nepaliekam (diemžēl), un tas priekšstats, kuru radīja un uzturēja tie, senie, foto, tomēr man (iespējams, arī citiem) saļodzījās.
5 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

03/09/2022 11:11
runājot par foto. manuprāt, reāla bilde reālā laikā ir labāk nekā pelēkais nekas. te es runāju par reālu, nevis naturālistisku bildi ar apšaubāmām anturāžām un ar tā, ko nevajag izcelt (piemēram, brunču saraušana uz augšu, kas atklāj resnas ciskas celulītā), izcelšanu. tā kā man ir attīstīta vizuālā informācijas uztvere, tad vieglāk komunicēt ar cilvēku kuru, tā sakot, redzu.bez tam - pelēkajam profilam nenoliedzami vieglāk ir kritizēt citu bildes. vai ne, murminator? :)  un tavi skaistuma standarti noteikti nav noteicošie. tā man domājas. :)
un tā, murminator, dmž ir dzīves realitāte. ar gadiem "saļodzās" it viss.
3 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

03/09/2022 12:14
Nevajag visu uztvert tik nervozi. Es nekritizēju, es dalos savās emocijās. :)
Ja nu tik ļoti ir aizskāris, tad mierini sevi ar domu, ka es ne par vienu Tevi. Arī Piektdienis ir manāmi izmainījies pēdējā ieliktajā foto, salīdzinot ar iepriekšējiem. Nevajadzēja.
2 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas