gribērju šorīt pievienoties kafijas malkotājiem, bet šajā diskusijā
ja mani pieņems
gan jau tiks padzīts... Tu gan no savas diskusijas nevienu projām nedzen... kaut gan arī varētu...
Viena atbilde abiem.
Redziet, kā iznāk. Nu, vispār, es tagad vēroju, kas notiks? Šepat Vidvuds un pie kafijas galda tās diskusijas saimniece ir demonstrējuši vārdos gatavību bezkompromisu demokrātijai, vienlīdzībai un vārda (skaramo tēmu) brīvībai. Sak, pie kafijas galda varot pļāpāt katrs un ikviens. No otras puses, viens pelēkais profils jau ir ticis nobrīdināts, ka pļāpāt drīkstos, bet ne d@rsties. Tā kā man tādas terminoloģijas izpratne nepiemīt, tad tagad skatos, kas būs, ko nozīmē d@rsties, ko - pļāpāt un kur ir atšķirība?
Par šo diskusiju runājot, cik vien mana nervu sistēma spēs, ne ārā mests kāds tiks, ne mutes ciet bāztas. Ir jāļauj ļaudīm tikt vaļā no liekā, saimniecībā nederīgā un pie viena - parādīt sevi visā dailē un krāšņumā.
3
3