Paklausos, ko saka viena puse, paklausos, ko - otra, un pirmkārt, sāku vērot, kurai pusei spēcīgāki pierādījumi, jo uzreiz parasti nav skaidrs, kurš vairāk melo, piepušķo, utt.? Otrkārt, vēroju, kurai pusei ir spēcīgāki argumenti? Pie viena ir iespēja noskatīties video un iepazīties ar materiāliem, kurus jūtuba un dievzemītes cenzūra ir no visurienes izēdusi. Piemēram, to video, par kuru sacēlās tracis par krievu gūstekņu spīdzināšanu Ukrainā. Redzot pasauli abu pušu acīm, ir interesantāk daudz.
4
5