Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30220

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938754 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
20/08/2022 12:29
vidvud- runā tikai  savā vārdā un par diskutantiem  izsaki tikai savu viedokli.  Par  erotik mans viedoklis ir pilnīgi pretējs tavējam.  Asprātīga sieviete, ar zināmu humora devu un māk baudīt dzīvi.  un pats galvenais - māk diskutēt
4 5

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

20/08/2022 12:33
Misteram Bīnam vienmēr labi joki. Atkinsons rullē. 
3 4

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

20/08/2022 12:34
Bīns tik ieskrien tautā no kreisā profila, uzraksta glaimojošu komentāru savai atbalsta grupai, un pazūd  .
Cirks par brīvu!
5 3
20/08/2022 12:37
kas ir kreisais un kas ir labais profils un no kuras puses skatoties to var noskaidrot?
5 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

20/08/2022 12:42
... ļoti labi, ka kāds te kaut ko uztver un pat saprot)))))….bet man ar to saistībā maza... katra uztvere ir viņa risinājums jaukai laika pavadīšanai šai vietnè...
4 3

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

20/08/2022 12:54
Hei, erotik! Tu to Gaiziņu nopirki vai? Tu saki, ka mūc no augstuma. Baigais jau nu tur augstums.
3 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

20/08/2022 12:54
Bīn, ja neesi kāds no bijušajiem, tad skaidroju. Katrs jaunpienācējs no vienas daļas vecbiedru te tiek sijāts, grozīts un aplūkots no visām pusēm. "Kreisais profils", "feikais profils", tie ir tikai ziediņi. Tev būs smagā komentāru rakstīšanā pierādīt, ka nekas no iepriekšminētajiem neesi, nu, un, ja šīs diskusiju vietnes pašiedomātajiem "saimniekiem" liksies gana lojāls, tad Tevi varbūt pieņems. Pagaidām Tu drukā minētajai grupai pilnīgi nepieņemamus komentārus. Pirmkārt, mēdz būt tikai divi viedokļi par jebko - viņu un nepareizais. Tu pagaidām, kā izskatās, pārstāvi otro, ja jau tagad esi pieskaitīts "kreisajiem" un "atbalsta grupai". Vidvuda objektivitāti un tiesības runāt grupas vārdā apšaubīt bija nepiedodama kļūda. :)
5 4

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

20/08/2022 13:35
Murminator, Tev lētais siers nav beidzies?
Pasveicini sieviņu un pasaki viņai, ka tauta.lv ir foršas beibes kuru profilos Tu ložņā un siekalojies (te es nedomāju savu profilu).
5 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

20/08/2022 13:46
objektivitātes labad.
murminator, kur tu šajā komentārā izlasīji vārdu "VISI"?
vidvuds | 20/08/2022 12:22

Erotik, ja vēl neesi sapratusi - tevi jau krietni sen šajās diskusijās uztver kā anekdoti.
par t.s. mistersbiins... pārāk daudz goda 
3 4

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

20/08/2022 13:57
pa visām malām jau agonējas... dirsu pleš vai uz pusēm... minža tā niez, tā niez... fuika un smerduļka))))

mjāā... šis te ieies Tautas folklorā...
un vēl ’’augstums’’
Erotik, a virtuvē tu ko dari?... tak ne jau gatavo... tur tak tev ’’mammis’’, kas laikam ķēkša un istabene vienā personā.
Interesanti, tu ar tiem saviem draugiem arī šādi sarunājies..
5 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

20/08/2022 14:20
Slepenās pilsētas pusaudži ar pedagogiem arī šādi sarunājas? Kā ir klases audzinātāj? :) (c)
atvaino, murminator, biju palaidusi garām tavu jautājumu. atbildi uz to vari saņemt no savas aizbildināmās-viņa par manu pedagoģisko darbību zina praktiski visu.
1 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

20/08/2022 14:28
..distancēšanās beigusies?...
Ilgi nebija jāgaida... tut kak tut... kaut kāda mīkstā)))))
... Sol... es varu atļauties neko nedarīt..un 5 tādas kā tevi noalgot))))))... pamēģini... ir ļoti ērti..labi ... kad sadzīve sakārtota...
Labu aptīties klātesošiem..un man skaistai, mīlētai un lolotai ar))))) jauku vakaru pavadot kopā ar saviem mīļajiem!
4 3

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

20/08/2022 14:34
Arvien vairāk pārliecinos, ka erotika ir plika kā baznīcas žurka!

Pats trakākais, ka kādamai ir jādzīvo ar tādu erotiku, murminatoru un višņu..., lai Dievs viņiem stāv klāt!
5 4

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

20/08/2022 14:36
Un blēņu stāsti turpinās.
6 4

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

20/08/2022 14:37
Un pati ņirdz par to, ka ir mīlēta un lolota👏
5 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

20/08/2022 14:48
... es smaidīju ar prieka smaidu... un jums meitenes novēlu izbaudīt vīrieša mīlestību. Ik dienu ..ik mirkli)))))... būt mīlētām un apmierinātām))))…..
3 2

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

20/08/2022 14:55
Klau, a ja izbaudi to vīrieša mīlestību, ko tad te makšķerē onkas? Tak pati stāsti par saviem sakariem.
4 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

20/08/2022 15:01
Ak kungs))))..nu labi..pametīšu vēl kādu kaulu ko pagrauzt)))))))
... bet vēlāk... Būs interesanti...
3 2

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

20/08/2022 15:08
Nē nu mīļàko vajag jā, bet vai tad no tautas vidus?
3 3

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

20/08/2022 15:17
Kā tad ar to princi, tas kas baltā zirgā? 
Vai ar to balto zirgu?
2 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas