Bīn, ja neesi kāds no bijušajiem, tad skaidroju. Katrs jaunpienācējs no vienas daļas vecbiedru te tiek sijāts, grozīts un aplūkots no visām pusēm. "Kreisais profils", "feikais profils", tie ir tikai ziediņi. Tev būs smagā komentāru rakstīšanā pierādīt, ka nekas no iepriekšminētajiem neesi, nu, un, ja šīs diskusiju vietnes pašiedomātajiem "saimniekiem" liksies gana lojāls, tad Tevi varbūt pieņems. Pagaidām Tu drukā minētajai grupai pilnīgi nepieņemamus komentārus. Pirmkārt, mēdz būt tikai divi viedokļi par jebko - viņu un nepareizais. Tu pagaidām, kā izskatās, pārstāvi otro, ja jau tagad esi pieskaitīts "kreisajiem" un "atbalsta grupai". Vidvuda objektivitāti un tiesības runāt grupas vārdā apšaubīt bija nepiedodama kļūda. :)
5
4