Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30160

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938762 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

18/08/2022 08:43
Laimīgie bauda, nevis bubina kā vajadzētu, bet nav. 🌞🌞🌞
Labrīt!
6 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

18/08/2022 08:46
jā, lare. 
es ar’` uz upi veldzi ķert. šobrīd telefons rāda +22.
man jāpadomā, ko darīšu pirmdien nenormāli piekarsušajā darba kabinetā. saule visas dienas garumā.lieki teikt, ka vēdinājis tur neviens nav.
4 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

18/08/2022 09:01
paklau, man ir tīri sievišķīga ziņkārība-nu atDZīstas, kuri ir tie 3-4 regulārie piesekotāji-mīnusotāji  pat komentāriem, kas ir ne par ko! vnk interesanti!
ā, skaidrs "pelēko kardinālu cīņa "cherry01 | 18/08/2022 08:34. (3 plusi/trīs mīnusi)
eh, kā man neiet!
3 3

Tēmas: 1
Ziņas: 16376

18/08/2022 19:03
erotik- ko saki par jauno produkciju, ko tirdzniecībā Lāči laidušI?
3 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

18/08/2022 19:27
Sveika cherry... neesmu lāču fane... tā kā baigi līdzi nesekoju sortimentam... Tu esi mēģinājusi to jauno produkciju?..kas tas ir?... atcerējos gan..ka garšoja tādi našķi ar daudz daudz riekstiem un medu piesūcināti, vai maz tādi vèl ir ... nejausmas...
4 3

Tēmas: 1
Ziņas: 16376

18/08/2022 19:33
Erotik,   nē... neesmu mēģinājusi un nemēģināšu... žāvēti circeņi ar piena šokolādi  un žāvēti circeņi ar čilli garšuu...
šodien bija feina diena- saule, jūra, ūdens... :) un   mājās ar viss oki:) nekādas baigās sutoņas nav:)
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16376

18/08/2022 20:09
jāiemalko ledus tēja un jādzen projām domas  par tiem circeņiem...
1 2

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

18/08/2022 20:16
... auksts baltvīns ar augļu plati... prozīt...
un jauku vakaru!...
2 1
18/08/2022 20:17
Saka, ka cilvēks ir tas, ko viņš ēd.  Acīmredzot, Lāču saimnieks cilvēkus asociē ar kukaiņiem
2 2

Tēmas: 1
Ziņas: 16376

18/08/2022 20:19
nu jā.. katram savs un gan jau arī būs, kas šo produkciju pirks.. es nē..:)
1 2

Tēmas: 1
Ziņas: 16376

18/08/2022 20:24
Iveta- ko saki par skolotāju streiku?:)
1 1
18/08/2022 20:31
cherry, es neko nesaku. Norobežojos no tā.
1 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16376

18/08/2022 20:51
Es  šodien lasu, ko Pavļuts saka par sertifikātiem... nu neticu es šim kungam..
2 1

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

18/08/2022 22:05
Saka, ka cilvēks ir tas, ko viņš ēd.  Acīmredzot, Lāču saimnieks cilvēkus asociē ar kukaiņiem

Kā mēdz teikt viens mans paziņa, ķīniešu virtuve, par kuru mēdz skanēt sajūsmas pilnas atsauksmes, tas ir, kad teritorijas ir maz, cilvēku ir daudz, pateicoties kam tiek ēsts viss, ko vien var noķert un iedabūt mutē. Circeņi, sikspārņi ... tas laikam precīzi no tās pašas sērijas. Tikai tad nesaprotu, kam tas mūsu situācijā un platuma grādos?
4 2
18/08/2022 22:10
Nu kā, murmi, daži labi grib iznīdēt lopkopību, lauksaimniecību. Viss, ko līdz
šim esam ēduši, izrādās, ir kaitīgs. Uz to viss iet. Un tā vietā grib iebāzt pārtikā visādus kukaiņus. Kukaiņu batoniņus kaut kurā tur veikalā arī var jau nopirkt.
4 2

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

18/08/2022 22:18
Izklausās ticami.
3 1
18/08/2022 22:21
Nakotnes proteins jeb kukainisji)))... un re, nav vairs nakotnes, bet tagadnes-arii pie mums!)
Kukainjos ir ljoti daudz proteina un viegli audzejama un iegustama, taa kaa ja mus tas vel taa neskar, tad par mazberniem der aizdomaties. Un, kur teikts, ka vinji bus pret? ... tagad jau daudzi no jauniesjiem tik no pulverisjiem bundzjas iztiek... ) 
Labu apetiti, draugs!)
3 3

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

18/08/2022 22:30
Krievijā sarančas uzlidojumi atsākušies, būs ko ēst, kad krīze iestāsies.
3 3
18/08/2022 22:32
..jaa, krievijaa dikti progresivi ljauzji)))
3 3

Tēmas: 1
Ziņas: 16376

19/08/2022 08:15
Labrīt:) 
 Malkojam rīta kafiiju un lai jauka diena:)
Pagaidām vēl nav spiedīga saule... dūmakaina caur mākoņiem:)
3 2
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas