Saka, ka cilvēks ir tas, ko viņš ēd. Acīmredzot, Lāču saimnieks cilvēkus asociē ar kukaiņiem
Kā mēdz teikt viens mans paziņa, ķīniešu virtuve, par kuru mēdz skanēt sajūsmas pilnas atsauksmes, tas ir, kad teritorijas ir maz, cilvēku ir daudz, pateicoties kam tiek ēsts viss, ko vien var noķert un iedabūt mutē. Circeņi, sikspārņi ... tas laikam precīzi no tās pašas sērijas. Tikai tad nesaprotu, kam tas mūsu situācijā un platuma grādos?
4
2