Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30180

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938757 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 16376

19/08/2022 12:12
nau, nav, nav... biju tirgū, ābolu nav:) mūsu pusē laikam nav ābolu gads:))
1 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

19/08/2022 18:32
Šodien tik pat jauki kā vakar... silts, lai atpūstos samoje to... ßodien putnu kāšus redzēju... ahhh uz zilam tālēm trauc... kur silts un saule spīd))))
4 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

19/08/2022 19:36
getliņu kaijas katru dienu kāsī lido, no rīta turp, vakarā atpakaļ...
4 3
19/08/2022 19:39
vai tad tava privātā rezidence  uzcelta tik tuvu getliņiem? krutāku vietu ar savām iespējaām nemācēji atrast?
.. jeb.. kaut ko nemitīgi  meklē, esi pazudējis vai aizmirsis tai vietā?
ar svilpi atkal runā kaijas..
3 3
19/08/2022 20:32
es tak Svilpim reiz teicu, ka taas atsjuutaas brutes vinju reiz piebeigs... nu, luudzu, sjite piemers acim redzams..
4 3

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

19/08/2022 20:43
Elizabet, sasmīdināji. 
3 1

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

19/08/2022 22:16
retro | 19/08/2022 19:39

visas vietas man dzimtenē ir mīļas
3 2
19/08/2022 22:21
lai tev turpina lidot kaijas  rītā... un vakarā vēlā...   
..getliņos..
3 1

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

19/08/2022 22:24
uz getliņiem... no jūras
1 2
19/08/2022 22:26
es saprotu, ka tu centies  būt  ’interesants’, bet... tās tavas kaijas  traucē
3 1

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

19/08/2022 22:28
ebete112 | 19/08/2022 20:32

hm... neko neatšuvu, vienmēr biju draudzīgs, vot Tu gan mani atšūnīji
3 3

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

19/08/2022 22:33
retro | 19/08/2022 22:26

1. nevis cenšos, bet esmu
2. izklaidējos,
3. nepatīk, nelasi.
erotika te rakstīja, ka klimakss ir attālināms, pakonsultējies, moš izdodas
3 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

19/08/2022 23:17
Ak Svilp, ... atslābsti un baudi))))...
5 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

20/08/2022 00:32
Mārtiņam Ruskim labs balss tembrs
1 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16376

20/08/2022 08:37
ak ta svilpim būris pilns ar kaijām:)) .. labi, ka nav tukšs... ir vismaz kaijas.. ceru, ka viņš savas kaijas nesāks galēt nost,
 erotik,   nu feina tā  dziesma:))) akurāten  piemeklēta "pareizajam" kadram:))))
3 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

20/08/2022 09:00
šeit ir tikai viens putns, kurš māk iedirst visos būros. tu.
4 6

Tēmas: 1
Ziņas: 16376

20/08/2022 09:05
mantra- ej garām... ej garām... slabo?:)))  padzer nervu tējiņas:))))

jāpaskatās, kad tu  te vēl un kā  to vienu niku mācīiji... bet pati par mācīšanu tālāk netiec:))))
4 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

20/08/2022 09:16
cherry, tu to 20/08/2022 09:05 man-lizettt?
ak, jaukā, tas, ko rakstīju  20/08/2022 09:00 nebija gluži tev, bet, ja reiz TEV PAŠAI par sevi  tā tīk domāt un tu esi dirsējputns, nu ta neko... esi vien!
jauku dienu!
4 2

Tēmas: 1
Ziņas: 16376

20/08/2022 09:28
Lizet. Tu te visus māci un audzini. Neatkarigi no tā, kam un ko esi domāhusi teikt, tevi nakas pasu pamacīt.. diemzel..
..tas labi ka ari tu sevi atpazini... ...
3 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

20/08/2022 09:31
jaukā cherry, tava stereotipiskā domāšana (ieguglē, ko tas nozīmē) ved tevi pavisam aplamā texta izpratnē. mans komentārs 20/08/2022 09:00 nebija nekāda mācībstunda, bet fakta subjektīva konstatācija.
vēlreiz-jauku dienu.
ar to mūsu šīsdienas saruna ir galā. man nav iedvesmas tērēt tev savus bezmaksas komentārus, iešu labāk malkot un pļāpāt.
p.s. nu kā lai sevi neatpazīst. kas dzimis mācīt, tas māca (smaids)
3 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas