Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30120

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938767 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

16/08/2022 12:46
Vienreiz jau tas jocīgais taču sirsnīgi atvadījās, tad uz dažām stundiņām pat pazuda, un tad kā tāds pintiķis aši, aši atlēkšoja atpakaļ. Tādi ērmi jau ir zināmi - gan jau atlēkšos arī tagadiņ.
3 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

16/08/2022 15:05
Turies klimat... iespraud te vienai otrai un trešajam līdz aknām ..lai mēlē zila sāk karāties ... ))))
3 4
16/08/2022 15:08
nosacijums jau tik viens un tads necils... vispirms vajadzetu, lai spraudejam pasjam vismaz stav
Sveika, miljaa, erotik
3 2
16/08/2022 15:10
večiem kas par daudz pļerkst nekad nestāv..nu labi gandrīz nekad
jo viņi pēc būtības ir bābas
6 2
16/08/2022 15:12
arii fakts)
2 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

16/08/2022 15:15
... kā krievs saka... ņenado Sebe ļstitj)))))... te tikai ar mietu..vai sūdainu koku))))
2 0
16/08/2022 15:19
konkretak, miljaa, ko ar to sudaino koku... ?... kas taps darits? es, piemeram, nesapront...
3 2
16/08/2022 15:21
atcerejos vairakus sizjetus, kur krievi lielijas, ka bernibaa vinjiem miljaka rotalja bijusi-uzspraust uz koka sunja sudu un mest otram, kamer trapa... tu to bij domajusi? vai ko citu?
3 2

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

16/08/2022 16:21
Oi, kas nu būtu par atvadām šeit ironizējis jeb чья бы корова мычала! "Adjū" kluba aktīvisti? Nu, smieklīgi.
Vot, Anksa labi noformulēja to, kāpēc šajā teritorijā neka nav un tuvākaja laikā nebūs. Ja vīrišķis runā, tad viņš esot bāba. Citiem vārdiem, latviešu veča uzdevums ir stāvēt kaktiņā un klusi kasīt k@li un gaidīt, kad šim kāds brunčos pavēlēs. Tas, ka šeit tādi "īstie vīrieši" ir, ir redzams pat ar neapbruņotu aci. Kas attiecas uz "pļerkstēšanas" korelāciju ar nestāvēšanu, tad ir skaidri redzama pretruna un iemesls, kāpēc šeit viens bars ir tik neapmierinātas. Sievietes mīlot ar ausīm, tad iznāk, ka dzīve ir pagalam neizdevusies, ja jāizšķiras starp komplimentiem un labu aktu. Abi kopā pie tāda razklada neiznāk acīmredzot nekad, pavisam nekad. :)
3 1

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

16/08/2022 16:32
es, piemēram, esmu gatava pačalot par vecmeitām un šķirtenēm, bet vēl vairāk par aptaurētiem vīriem, kuri ļoti daudz smaida, kuri nedzīvo civilizētā sabiedrībā (ar to tiek domāti visi ētiskie likumi, kas civilizētai sabiedrībai piedien), kuri ir tik ļoti musulmaņi, ka bail būt tāda sievai, jo, nedo` die`s, pēc friziera apmeklējuma piekaus. 
murminator, tu, kas seko visām aktivitātēm visur, tik publicē to, kas tev izdevīgi, atgādini, kurā zemē sievietēm aizliegts krāsot matus, nagus, lietot kosmētiku... (piemēram)


Es saprotu, ka skolotāju uzdevums ir audzināt jebkurai varai paklausīgas pelēkas masas sīkas skrūvītes, bet nevajag atkal savu profesiju vilkt te iekšā. Saviem pamatskolniekiem Tu vari, pati neko no jautājuma nejēdzot, karināt makaronus saskaņā ar ministrijas un mācībdaļasvadītāja norādēm, cik vien Tev uziet, bet atkal esi sajaukusi - šeit nav tā vieta, kur to darīt. Runa tagad ir par Islāmu un šariatu. Ja nezini neko, tad pajautā un varbūt cilvēki, kuri tur kaut ko saprot, Tev atbildēs un paskaidros. :)
3 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

16/08/2022 16:42
Es saprotu, ka skolotāju uzdevums ir audzināt jebkurai varai paklausīgas pelēkas masas sīkas skrūvītes(c)
ar saprašanu tev, acīmredzot, ir problēmas.un to es saku ne kā skolotāja, bet kā vietnes tauta.lv apmeklētāja.
ar to arī mūsu saruna(no manas puses) šajā sakarā ir off.
3 2
16/08/2022 17:05
Gobzems pateica, ka M.Briedis ir tups kaa cirvis))), politikaa nav tava vieta ... un varot saprast, ka komatus vinjs pats nemakot likt, to darot citi)))... eu, bet nu sjito Gobzems labi pateica, reti jau gadas no vinja kadu pratigu vardu dzirdet))
1 4
16/08/2022 17:52
vispār jau pļerkstēšana atšķiras no runāšanas..
tas murmim 
un pričom te kaut kādas teritorijas
2 3

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

16/08/2022 18:45
Murminatoram šodien īpaša diena, varētu pat teikt, ka svētki. OIK atcelts. Pavisam. Un Kariņa kliķe (respektīvi, valdība) atcēla...
Taču tikkkk daudz tikkkk daudzus un tikkkk ilgi paspējis murminators par to OIK-u ir lamāt un krittizēt, ka...
... jāatzīmē taču tā uzvara. Es arī pievienojos svinībām.
1 3
16/08/2022 18:49
OIK atcelt plēšot kreklus visi solija PIRMS paagājušajām vēlešanām.
nepagāja ne 4 gadi un viss notiek
murmis nemurmis..bet šitas jau ir traģikomiski
3 1
16/08/2022 18:50
... bet neko priecigs neizklausas, tas taads sens, sens noverojums, ja sak runat par sieviesju neizdevusjos dzivi un sliktiem aktiem, ta skaidri var saprast, ka pats badaa staigaa jau labu laiku... kadi ta tur vairs svetki, te pat oiki nepalidzes)))
3 3

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

16/08/2022 18:52
Drīzāk gan tā sieva badā staigā. Un sen...
2 3
16/08/2022 18:52
siers tagad visur dārgs
2 3
16/08/2022 19:18
man taa kaa zjel sak palikt... mosj, atbalstam garo palagu rakstniecibu, vismaz kads priecinjs...

siers
1 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

16/08/2022 19:28
Ak par seksa badu? :) :) :) NU, atkal jāsaka, kurš nu būtu runājis? :) :) :)
3 1
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas