savā praksē, runājot ar vīriešiem, esmu secinājis, ka nereti sieviete vēlas nevis mainīt vīrieti, bet vienkārši panākt savu par katru cenu, es gribu, man vajag, un es tik ilgi spiedīšu, vērpšu intrigas un manipulēšu, kamēr tā notiks.jāsaka, reizēm tam patiešām arī ir īslaicīgi rezultāti, ja partneris no dabas ir piekāpīgāks vai arī atrod iekšēju motivāciju piekāpties.bet vai šīs uzvaras nāk par labu pašai sievietei? es domāju, ka ilglaicīgā programmā, diez vai. sieviete, kura cenšas mainīt vīrieti caur neveselīgām komunikācijas formām, intrigām, manipulācijām, šantāžu un citām emocionāli vardarbīgām metodēm, tādā veidā pabaro savu neveselo daļu un viņai sāk likties, ja es šādi panāku rezultātu, tātad tā ir pareizi. tad, gribot negribot, šis modelis tiek nodots arī meitai, un bezgalīgais aplis turpinās arī nākamajā paaudzē.
4
3