Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30140

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938763 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
16/08/2022 19:31
... vaiii, kur tu to raavi?... mes par seksi ni un ni, busi ko parpratis
Murmit, saldejumi gribi?... man ir kantainais) un glazitee... kuru?
(paladzinju uzraksti, lai sapi atnjem... )
0 3

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

16/08/2022 20:05
Laikam jau murminators nemaz nesvin šodien to OIK-a atcelšanu.
Šim tik par seksu, par seksu vien (pareizāk - par tā iztrūkumu, tad jau sāpe liela pašam)...
1 3
16/08/2022 20:11
seksa bads var būt tikai, ja ir pēc tā vajadzība.
2 1

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

16/08/2022 22:00
Tu saki šim vairs nav vajadzības? :)
1 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

16/08/2022 22:11
Drīkst pavērot manas necilās personas libido ekspertu diskusiju? Es te, maliņā, klusu pasēdēšu un paklausīšos. Netrokšņošu, netraucēšu ... Nu, lūdzu! :)

Mums te tādi visādu paužu (meno-, andro -) speciālisti! Nu, pilnīgi ... Pasaules līmenis. :)

P.s. Ja par OIK, tad it kā jau labi, ja vien ... tas būtu saimniecisks lēmums, nevis priekšvēlēšanu kampaņas daļa.
4 1
16/08/2022 22:42
ak, ta tas andro- tomer aizkjeries
1 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

16/08/2022 23:36
... bet, protams, pie laba pierod ātri, ansk... tā ir vērība... labs sex ... un grēks to nebaudīt... pieļauju, ka vieniniekiem ar to ir problēmas
1 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

17/08/2022 00:23
Manuprāt sanāk.ka oiks ir nevis atcelts, bet pārcelts-tie paši vēži tik citā kulītē🙄😀
1 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16376

17/08/2022 07:31
Indrak, jā, es lasu un man arī tā liekas. diemžēl
1 0
17/08/2022 08:28
erotik, man ir klimakss, menopauze un viss kas ar to saistīts un seksu man tik tiešām vairs negribas, nu negribas un viss, un šis fakts man pat patīk un māksligi uzbudināties arī nav vēlmes
 jūtos kā atbŗīvota
p.s kā ir ar murmi to gan nezinu:D
1 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

17/08/2022 09:02
anks, kā tu vari nezināt, kad visi te, tauta.lv diskusijās, zina? viņš taču pats pastāstīja. vārds vārdā neatceros(nekonspektēju), bet bija gana garš stāsts par visvarošo cēlājspēku, kas nekad nav uz pusseši!
1 3
17/08/2022 09:11
garos stāstus esmu palaidusi garām
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

17/08/2022 10:26
nujomajo... kāds fufeli palaidis... un oika ballīte atceļamas?...
2 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

17/08/2022 11:10
Oika saņēmēji saņems sau peļņu tāpat, mājsaimniecībām ieguvums mazs.Neesmu vīzdegunīga, arī cents ir nauda, bet tas atbalsts 80kapeiku apmērā ir ... 🙄😀
3 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

17/08/2022 11:41
Arī paskatījos, cik ta tagad ieguvums. 84 centi. Tas par oiku.
3 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

17/08/2022 11:45
Nu, tad jau nekāds lielāks iedzīvotāju vērtējums no varas puses par Zīgerista banāniem šis OIK "atcēlums" neiznāk. Īsāk sakot, čaļi turpinās mūs cirpt ar elektrības cenām ar patriotisko politiķu atbalstu, bet, lai tantas un onkuļi daudz neceptos, atsviedīs 84 centus, lai priecājas. Cik banānu var nopirkt par 84 centiem? :) :) :)
4 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

17/08/2022 12:27
... tomēr vakar svinot kādam tā bija diena lielā)))... 84 centi pienesums Ģim.budžetam
5 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16376

17/08/2022 12:30
Bija, bija kādam svinētājam tā 🤣🤣
4 3
18/08/2022 07:47
Apklusis Oik svinētājs
3 2

Tēmas: 1
Ziņas: 16376

18/08/2022 08:34
nu tad ko, tautieši) Turamies šai  piesolītajā viskarstākajā vasaras dienā:)  dzeram  daudz ūdeni un esam prātīgi:)
 Laimīgi tie, kam ūdens tilpnes tuvumā:)
3 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas