Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30100

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938771 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
15/08/2022 20:47
nesaprotama vēlme...
2 2

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

15/08/2022 20:47
Es tā īsti vēl neesmu sapratis, Ebete jau ir sākusi, vai šis ir solītā kašķa ģenerālmēģinājums? Tomēr jautājumi radušies ir:

lai kundzinjs panaktu savus merkantilos merkjus.

Merkantilos mērķus es cenšoties sasniegt. Nu, neesmu vēl sapratis (laikam tiešām esmu slikts uzņēmējs, ja nespēju ieraudzīt), kur un kā šeit diskusijās var "panakt savus MERKATILOS mērķus"? Merkantilos ... sekojoši kaut kur šeit var pelnīt naudu? Kāds var paskaidrot, KUR UN KĀ diskusiju sadaļā var nopelnīt? :)

... noteica vecpuisis un aizgaja sildit roltonus.

Ja vēlies, varam šo tēmu paturpināt. Arī par vecmeitām un šķirtenēm. :) :) :) Laižam?
4 3
15/08/2022 20:50
man vajag lai mani izbaņo, citādi mans mērķis izgāzīsies...
0 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16377

16/08/2022 08:10
nez kā kādam veicas ar iemeslu meklēšanu izbanošanai:)
3 3

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

16/08/2022 08:22
Izrādās arī tam prāta pietrūkst... mī un žē.
4 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

16/08/2022 09:00
es, piemēram, esmu gatava pačalot par vecmeitām un šķirtenēm, bet vēl vairāk par aptaurētiem vīriem, kuri ļoti daudz smaida, kuri nedzīvo civilizētā sabiedrībā (ar to tiek domāti visi ētiskie likumi, kas civilizētai sabiedrībai piedien), kuri ir tik ļoti musulmaņi, ka bail būt tāda sievai, jo, nedo` die`s, pēc friziera apmeklējuma piekaus. 
murminator, tu, kas seko visām aktivitātēm visur, tik publicē to, kas tev izdevīgi, atgādini, kurā zemē sievietēm aizliegts krāsot matus, nagus, lietot kosmētiku... (piemēram)
2 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

16/08/2022 09:56
ar viņu atkal runā kaijas.
bet es uz upi. bez kaijām.paldies dievam.
2 3
16/08/2022 10:03
vot riebīgās sievietes, nevienu sūdzību nevar uzrakstīt, man nepieciešams lai mani izbaņo, jeb diskvalificē.bet pēc tam būšu atpakaļ ar šo pašu niku.
1 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/08/2022 10:05
kāds te pilnīgi noteikti ir aizmirsis zāles iedzert!
3 2

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

16/08/2022 10:46
Izbaņo- izpirto? Tā domāts?👀
4 2

Tēmas: 0
Ziņas: 1772

16/08/2022 11:07
Klimats, vienkārši nebāz savu degunu šeit un viss būs kārtībā.Vai tiešām vēl to neesi sapratis?
3 3
16/08/2022 11:13
šeit ir mazlietiņ šis tas kapēc noteikumi uz visiem nedarbojas.
3 4
16/08/2022 11:16
nu atļauju nevienam neprasīšu kur man bāzt un nebāzt degunu. diskusijas nav privatizētas.
3 6
16/08/2022 11:19
un šitie ir draudi... ebete112 | 13/08/2022 13:14
diskusijas nav piesekotaju, bet ir cilveki, kas diskutee, runaa, apspriezj...
piekopesi?... nu, nu... ka tik Dolcjei nesanak nepatiksjanas dazja laba delj...
4 3
16/08/2022 11:31
cīnaties, mana misija šeit beigusies.visu labu.
4 3

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

16/08/2022 11:42
... vienreiz jau atvadījies 
7 2
16/08/2022 11:49
piemirsu, lielupe40 feini jūs apspēlēja.būtu man viņu tants, tik ilgi nebūtu te japuņķojas.
2 6

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/08/2022 11:58
e pastu neaizmirsti uzrakstīt..., ja nu kas
3 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/08/2022 12:08
Viss kas te ir redzēts, klimata izmaiņas, bet, ka tik strauji dzimumu maina..tas laikam pirmoreiz. Klimat... tu esi sieviete?
4 3

Tēmas: 2
Ziņas: 472

16/08/2022 12:38
Labrīt smuk Dāmas un visi citādi arrī labrīt!
Klimat, bet tak  ne pazūdi pirms neesi man pazvanījis!!! 
2 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas