Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30060

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938775 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

15/08/2022 16:51
Anks, tas ir mazohisms. Sieva jau vairs neklausās, visi šķīvji saplēsti, tāpēc var te tupēt un tēlot uzņēmēju... sūdīgu.  
2 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

15/08/2022 16:53
Nē, nu man jau nav nekādu iebildumu, ja miers, atmosfēra, pļāpas un kafija apnikusi un gribas izmest villu. Laipni lūgtas! Ringa sarkanajā stūrī ..., zilajā - ... "Boks", un aiziet! :) Tikai ar noteikumu, ka neviens sūdzēties pēc tam neskries! :)
3 2
15/08/2022 16:57
par ko būs kašķis??zin tā mākslīgi nesanāk..
vajag nejaušā procesā
1 3
15/08/2022 17:00
ja jums pietrūkst asas izjūtas, nu aiziet, kaut viena otrai caur pakaļu acis izsūc, kas jums to liedz.
3 2

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

15/08/2022 17:00
Pareizais jautājums būtu: "Kam uzticēt godpilno iespēju uzsākt?" :)
4 1
15/08/2022 17:04
man patika, kad klimats te veda tos savus monologus, kur daudz kas bij murmim nepienjemams, tad murmits ta ienak-div frazes pasaka par engjeljiem un kjiegjeljiem... tad atttaa, lidz ritvakaram, man vel darbi darami, gulet jaiet utt. Rit piekapsju-haaaa, gaidi, gaidi, kungs i neradaas, garlaicigi tak un runas netiek vestas vinja gaumee))), a tagad, kad sajuta asinju smaku-nu klat ka zjipcjiks, pilnigi vai dezjure te, ne savaa vientuljnieka kantorii)))... nepaiet ne minute, kad jau taisnibas cinitaja teksts paradas)))... nu, slips, slips kadrs... ups, bet es nesaukajos-tikai noverojums un telains izteiciens)))
2 3
15/08/2022 17:05
es varu tā uzrakstīt, ar daudztonīgiem matuškiem, i dzīvē neko tādu nebūsiet dzirdējušas. bet man tas nav vajadzīgs, nepiekopju ne mazo ne sadomazo.
3 1

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

15/08/2022 17:08
Nez, kā Ebete zina, kas man ir pieņemams un kas nepieņemams?
3 1
15/08/2022 17:16
nu, ko es teicu-ka sauc-taa atsaucas)))
3 3
15/08/2022 17:20
un miljie tautiesji, kam te murmis saldu sirupinju lej austijaas, vai tad nesaprotat, ka jus prieksj vinja tik tadas lupatlelles vien esiet, lai kundzinjs panaktu savus merkantilos merkjus.Un tas ir acim redzams, ka vinjam par katru cenu vajag -pedejo vardu un absoluto piekrisjanu no parejiem... ta nu jus drate galvas cik tik spej))) a, ja jums patik, tad lai ar ta butu... kaifojiet tik talak. Mazs priecinjs ar ir priecinjs
2 6
15/08/2022 17:32
Sarunam patik, ja uzturi dialogu, mekle pareizas atbildes-tas nak par labu atminjai.
3 3
15/08/2022 17:35
Regulari parbaudi cukura limeni. Musdienas cukura diabets dikti izplatits... pat slaidu cilveu vidu.
Un labi zinat savu holestarina limeni, tas ietekme atminjas mehanismu
2 3
15/08/2022 17:37
Ne vienmer vainojams caurums atminjaa.
Tu tikai dzirdi skanju, bet smadzenes saturu neuztver.
Pie vainas var but nogurums-nevis caura atminja
3 3
15/08/2022 17:39
ebetit, tu tak esi viena laba skolniece...
jaaa, es esmu dikti laba skolniece-arii cjigani taa teica)..un cjiganiem acis ne visi var skatities...
un man karote ar pie pieres turaas, tatad man ir ipasja energjija)))
3 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

15/08/2022 17:44
murminators | 15/08/2022 16:17
norādīt, kā citiem tērzēt jūs, murminator, varat savā personiskajā diskusijā.
bez tam, ja reiz pie tā cita diskusijas kafijgalda tik slikti, pajautājiet, murminator, savai aizbildināmai, kāpēc viņa  tur regulāri ganās un atskaitās par malkošanu. un tā, starp citu, nav diskutēšana.tāpēc, murminator, lēnu garu čubināsim vien tālāk i te  i ne te. un patiešām, traki ir, kad monologi SAVĀ diskusijā nevedas, ne? 
3 3
15/08/2022 17:49
katrā biznesā ir savi spēles noteikumi. kapēc jaunos cenšas izēst.elementāri. jebkurā saitā lai piekļūtu pilnvērtīgi piedalīties visos virzienos, vajadzīgs ir VIP. jaunie kuri reģistrejas, centisies iegādāties VIP. kuram švakāki nervi izdzēšas.pēc brīža reģistrējas no jauna un atkal vajadzīgs VIP. nauda nāk gandrīz kā dubļi. biznes paliek biznes.
3 2
15/08/2022 17:51
tā ir ka nedomā līdz, ko raksta.

..ebete112 | 13/08/2022 13:14
diskusijas nav piesekotaju, bet ir cilveki, kas diskutee, runaa, apspriezj...
piekopesi?... nu, nu... ka tik Dolcjei nesanak nepatiksjanas dazja laba delj...
3 2
15/08/2022 17:55
Vot, cilveki ir ielaidusji sevi demonus, tapec esmu cita.Mani vardi nesapina, tie ir tikai vardi, kas diskusija gules, kaut uz skolu maz gaju, tapec man nav ielikta bilde, lai kad nepanjem caur bildi.
4 3
15/08/2022 17:56
Muhtupavelam ir laba balss, a Muhtars feins suns. Tiem jau ar acis nevajag skatities.
2 3
15/08/2022 18:09
Vot, prasa man tautaa visi, vai es lastu nevarot uzlikt... varu... stajas rindaa)))
un 2l pudeli ar zaru celju kaa spicjku...
spirts+ricinella -mans miljakais dzeriens, lietoju 28 stundas diennakti...
3 5
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas