redzi, Murnminator, kāpēc es šeit tik maz runāju. Ceru, ka vēstījumu sapratīsi. Bet Tu gan turpini runāt, ir interersanti lasīt arī neko daudz pašiem nerunājot, jo Tavi teksti visi ir pārdomāti, ar skaidri izteiktu domu, māki savaldīties un nevienu nesmuki neapsaukā kā to visu laiku dara Tavas un Klimata oponentes
Vēstījumu sapratu. Nenolaidies tikai lūdzu līdz padagoģes līmenim! Mums šeit līdz nesenam laikam tik tiešām tikai pieklājīgi ļaudis publicējās, bet redzi, viss mainās. :) :) :) Nepārstāšu cerēt, ka reiz izdosies arī Tevi piedabūt uz sarunām.
4
3