Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30040

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938779 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
15/08/2022 09:07
lizettte | 08/08/2022 17:34
bet! diskusijas robežas un formātu (par visu un neko) viņš nepārkāpj.tas nu ir jāatzīst.
pirmdiena ir pavisam nekāda diena.arī tas jāatzīst.
un mums te tādas rēnas sarunas. nekāda asiņu uzsitiena, nekādas atsauces uz tuvojošos pilnmēnesi... te jau ir tā bēda; nekāda asiņu uzsitiena..., viņām pietrūkst padzert asinis. te tas otrs suņuks ir aprakts., 🙄
4 1
15/08/2022 09:14
vampīriem pietrūkst asiņu?!
tāpēc tik neadekvāta uzvedība?!
tā višš i ar tām kašķu kulēm
un tagad atkal māca un tēlo nevainīgu aitu. Lielā meitene
6 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

15/08/2022 09:21
atlaid situāciju, klimat, un beidz mani pārkopēt jeb, taviem vārdiem runājot, piesekot.
kaut gan-ja tas tev dara prieku. darbojies.
3 5

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

15/08/2022 09:53
retro | 15/08/2022 09:14
domāju, labāk būt lielai meitenei nekā mazai gnīdai. bet tev jau tas labāk zināms.es par gnīdām tik cik izlasu te.nez, kā izskatās retrognīdas, jo bildes ta naU.
3 5
15/08/2022 10:02
lizettte | 11/08/2022 10:17

nevajag mani audzināt un strostēt.ne-va-jag. esmu gana liela meitene.
 viss ir tikai izejot no tevis pašas šeit liktajiem tekstiem. Tu uzskati, ka  tevi nevajag audzināt?   bet kāpēc šeit  audzini citus? un vēl - atbildi - kāpēc tu citus apsaukā. es tevi neapsaukāju, jo lielā meitene  ir ņemta no tava teksta.

redzi, Murnminator,   kāpēc es šeit tik maz runāju. Ceru, ka vēstījumu  sapratīsi. Bet Tu gan turpini runāt, ir interersanti  lasīt arī neko daudz  pašiem nerunājot, jo Tavi teksti visi ir pārdomāti, ar skaidri izteiktu domu, māki savaldīties un nevienu nesmuki neapsaukā kā to visu laiku dara Tavas un Klimata oponentes
6 3
15/08/2022 10:10
diskusiju texti nav liegti kopēt un iekopēt, tas ir tikai atgādinājums, kapēc jums uzrodas virtuālā ēšana. pat noteikumiem ščaudat virsū.kāda drīkst pārkāpt, kāds nedrīkst pārkāpt noteikumus. es šeit neesmu nācis lai meklētu naidu. ja ir pret manu personību naids, uzrādi kaut vienu textu kur esmu kādai tieši uzbrucis un aizvainojis.
4 1
15/08/2022 10:18
ebete112 | 13/08/2022 13:33
tu praktiski esi iznicinajis sjo diskusiju, nez-kapec tu vel lepns par to juties?

kādā veidā esmu šo diskusiju sabojājis?!
vai šis saits un diskusijas būtu Tavs privātīpašums?! kautkur būtu atsevišķa sadaļa kur jaraksta iesniegums vai drīkstu piedalīties diskusijās?! ko tādu neatradu, un cenu arī nezinu kāda ir tā samaksa lai diskusijās drīkstu piedalīties.
4 1
15/08/2022 12:06
skatos, kungam sji situacija dikti patik))) ... peld ka niere pa taukiem)))
netaisos atbildet uz nevienu uz-no konteksta izrautas frazes fragmentu. Mans jautajums radaas pavisam citaa kontekstaa un to tu zini, bet nu jaa -pohazuhai jau noder visi ierocji. Vel- pat to, ko tu sauc par aprakto suni... redz, mums ar Beatu ir tadi jocinji jau gadu garuma, ko tev nesaprast... un sakars konkreti ar tevi -ir ka melns aiz naga.
Tev ar jauku dienu...
2 3
15/08/2022 14:22
pārliecinājos vēlreiz, ka noteikumi nav visiem vienādi, atšķirās.uztaisiju sludinājumu līdzvērtigu texta formulējumu.manu sludinājumu izdzēsa, sieviešu sludinājumi joprojām turas savā vietā. nu skaidrs man beidzot ir, beidzot, noteikumi uz visiem izrādas nedarbojas.
3 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

15/08/2022 14:26
retro | 15/08/2022 10:02
galvenais, esi stipra!neraudi! labās domās esmu ar tevi!
2 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

15/08/2022 15:32
redzi, Murnminator,   kāpēc es šeit tik maz runāju. Ceru, ka vēstījumu  sapratīsi. Bet Tu gan turpini runāt, ir interersanti  lasīt arī neko daudz  pašiem nerunājot, jo Tavi teksti visi ir pārdomāti, ar skaidri izteiktu domu, māki savaldīties un nevienu nesmuki neapsaukā kā to visu laiku dara Tavas un Klimata oponentes

Vēstījumu sapratu. Nenolaidies tikai lūdzu līdz padagoģes līmenim! Mums šeit līdz nesenam laikam tik tiešām tikai pieklājīgi ļaudis publicējās, bet redzi, viss mainās. :) :) :) Nepārstāšu cerēt, ka reiz izdosies arī Tevi piedabūt uz sarunām.
4 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

15/08/2022 15:43
1) JUMS šeit ir tikai JŪSU personiskā diskusija. 
2) "lūdzu" liekams komatos
2 4

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

15/08/2022 15:44
Es nesaprotu, kur problēma ???Izveidojiet savu diskusiju, ar dziļi inteliģentiem cilvēkiem, nevēlamos personāžus nobloķējat, un dūdojiet uz vella paraušanu  !
... bet nē, patīk tēlot tās apspiestās minoritātes... visi mani nievā, visi mani nīst...
3 4

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

15/08/2022 15:47
Ai, uznāca smieklu lēkme  , Timurs un viņa komanda, es nevaru, es ir beigts 
3 4

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

15/08/2022 16:17
Lizete patlaban te nav, bet lielais pesteljotajs lej samazgas... jaaa, tak esot tik labs un vieds, bet izradaas siks intrigantinjs bez viriesja smakas... nelabi metas no tada...

Jā, es arī nesaprotu. Tērzējam mēs šeit mierīgi un rimti, kafijas galdu ar pļapām neaiztiekam, bet tad pēkšņi ieveļas pie mums Ebete ar šādu tekstu (sk. augšā kursīvā!), vēl uzveļ mucu Klimatam, ka viņš diskusiju esot bezmaz izvarojis, bet pēc brīža te jau ir viss gandrīz kafijas galda kontingents ar kaut kādām nesaprotamām pretenzijām un kašķa meklēšanu.
Jums tur kafija izbeidzās vai cukura vietā kāds sāli vai caurejas zāles pa karotei pagrūda?
6 2
15/08/2022 16:30
vnk es tā saprotu, ka diskusija ir kaut kāds dialogs, varbūt par pastrīdēšanās u.t.t un kašķis
bet tas nekādā gadījuma NAV monologs..
elementāri
1 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

15/08/2022 16:37
Anks, tad šitais bariņš no kafijas galda ir mūs un šo diskusiju glābt ieradies?
Otrs jautājums ir par kašķiem un "pastrīdēšanos". Neticu savām acīm! Tad tas izrādās atbalstāmi, vēlami un visnotaļ apsveicami? Bet es tā valdījos un turēju sevi grožos! Velti, saki? :)
3 0
15/08/2022 16:39
nu ja, nu ja ..tas ka Tev tur ar sievu sķīvji un kastroļi esot lidojuši
te jau tad salīdzinoši viss mierīgi
2 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

15/08/2022 16:42
Bet dejas ar zobeniem tomēr prasās, saki? :) :) :)
4 2
15/08/2022 16:46
kāda jēga taisīt jaunu diskusijas tematu, ja tā te pilns ar tematikām. uztaisīsi, tak viņas nenocietīsies un ielīdīs.vēl kautkas jabloķē.kas vainas jūsu atvērtajai diskusijai, mierīgi netraucēti peraties.Jūs vienkārši nespējat mierīgi rakstīt, vajag kādam iekost, jo tā ir intresantāk. kožaties savā starpā. šis nav jūsu privatizētais lauciņš. raksti kur gribi, viņas tut ka tut klāt.
4 1
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas