Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30020

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938780 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
14/08/2022 22:03
man *patika* majiens, ka kads atnacis te uz sjo diskusiju... nu bleee)), jocigi... sjo diskusiju sava laikaa atvera sole, tad te notika portala uzlauzjsana-viss pazuda, pec tam sole uztaisija atkal, tad turpinaja dolcje... es vispar nesaprotu, ka kads parazits te iedomajas, ka nupat vins te runas un runas un runas, bet citiem, redz, ir cita diskusija... pratinj-nac nu majas pie klimata kunga)
3 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

14/08/2022 22:05
ebete112 | 14/08/2022 22:03
tieštā miljons reižu!
visi, izņemot dolč, te naU savā teritorijā!
3 3
14/08/2022 22:05
..un kurta pec sarkano asinju piedziedataja... klat kaa štiks, kur gaisu vajag pamaisit, ta i, ka strada vienc patc -visticamak par sargu)
4 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

14/08/2022 22:08
Iesmīnu. Nez, nez, īsti neatceros, kura te bija tā, kura Klimatam pārmeta, ka viņš kādu no šejienes diskusijām esot tipa nobeidzis, nogalinājis vai kaut kā tamlīdzīgi? :) :) :) Nez, kuru tieši? Vai tikai ne šo pašu? Nu, ja šī ir mirusi, tad taču ir arī kāda dzīva, ne? Mēs te šobrīd izvadīšanas runas drukājam. :) Nekrologus. :) Jūs ko, arī to pašu? :) Ā, kolēgas par mirušā bērna īstās mammas goda nosaukumu cīnās tagad? Interesanti, kādā nolūkā? :) Krēmēt taisāties vai piemineklīti ar akmens apmalīti uzsliet neciešas? Aizdomas par nekrofiliju pat nepieļauju. Vai mūsu vidū var būt ļaudis ar tādām perversijām? Cienījamo ļaužu vidū noteikti nē! Fui, fui!
3 4
14/08/2022 22:15
vinas ir citā frontē, un gribēja man pārtaisīt par viņu frontes dalībnieku.nesanāca.tapēc kurina cepeškrāsnis, tik pašas tai krāsnī lien.
4 3

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

14/08/2022 22:17
Atcerējos murm. sāpi, ko ir publiski klāstījis, ka 1. sieva bijusi traka ļečītāja. Visu mūžu nevar ne aizmirst, ne piedot. Un tik stāsta par tiem 20 gadīgajiem, kuri ļaujās komandēt, bet 50 gadīgie esot baig gudrie, tie gan nē.  Un tas kaimiņpusis, kurš savas sievietes somiņu bija paņēmis un turēja, tas vispār murmim ir "lupatīguma " kalngals. Daudz interesanta tautiešu dzīvē ir nesis murminators.
3 3
14/08/2022 22:20
brinums, ka tev tada amnezija... paskjirsti melno blocinju, tur tak visi CITU sliktie darbi sarakstiti, lai sarkanasinis varetu spalvinjas spodrinat uz citu fona. 
Jauno diskusantu mednieks, kuram par katru cenu vajag kadam iestastit, cik sjis te ljaunas, kaa izdaras ar vargajiem, jaunajiem diskutantiem... nu ja, un kurjs ta aizstaves, ja ne supermens murmis
3 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

14/08/2022 22:21
Re, kā! Blociņš melnais, izrādās, ir ne tikai man! Cik gan sen tas bija, bet tā atmiņa, tā atmiņa! Uzslava Tev, Tedra, par tādu atmiņu! Bet vīrieši ar sieviešu somiņām, kleitām, cepurēm un ziedu pušķiem man tiešām no malas izskatās vismaz nenopietni. Ir tāds netikums. Vēl jo vairāk, ka pieredze liecina, ka jums pašām tādi ātri vien apnīk. :)

Ebetei kādas neērtības, ja kāds cilvēkus no malas savlaicīgi painformē, kas te notiek? Bumerangs nepatīk? Nu, ko lai dara? Dzīve ir nežēlīga. :)
3 3
14/08/2022 22:21
heee, par to sominju man bij aizmirsies... bij, bij tada staigajosja anekdote
2 3
14/08/2022 22:21
ja viņai nelabi mestos viņa šeit nenāktu, tātad atkal melo.

ebete112 | 13/08/2022 12:22
Lizete patlaban te nav, bet lielais pesteljotajs lej samazgas... jaaa, tak esot tik labs un vieds, bet izradaas siks intrigantinjs bez viriesja smakas... nelabi metas no tada...
4 3
14/08/2022 22:25
murm, tu tas savas sapes tik spilgti stasti, ka sirdi dikti daudz kas iekrit... )))
vai, tik neliec spoguli mekleet)))
3 3
14/08/2022 22:27
klimat, man no tevis nelabi, bet ne no sjis diskusijas, kas-atkartosjos-nav tava privata teritorija. Tu neparciteejies pats lidz nelabumam... a, ja nu asinis krasu maina... uzmanies, dargais
3 5

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

14/08/2022 22:30
Skaties, Klimat! Viņas te iesmīn par Taviem "pesteļiem", kamēr pēcnāves dzīve, izrādās, eksistē.
Tu esot nonāvējis šo diskusiju, tomēr tā turpina rādīt dzīvības pazīmes. :) :) :) Kafijas un sarunu baudītāji publicējas mirušā diskusijā. :) Un, kamēr neesi diskusijas autors, tā ir tikpat Tava, cik jebkura cita, kurš tās autors nav. :)
3 3

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

14/08/2022 22:32
Jā, par atmiņu nevaru sūdzēties. Protams, tādas lietas nebūtu jāatcerās, bet re- ir saglabājušās failos. Un līdz šai dienai nesaprotu, kādēļ vīrietis nevar pieturēt/ panest sievietes somiņu, ja ir tāda situācija.
4 3
14/08/2022 22:33
Neviens Cits -Iznjemot Tevi, Te -Nepainforme [:d]

eu, tas murms nav iesjmigojis, kaut kada nelogjika no vinja nak... a, varbut tikai zjults, ej nu saproti)))
3 3
14/08/2022 22:37
ebete112 | 13/08/2022 13:33
tu praktiski esi iznicinajis sjo diskusiju, nez-kapec tu vel lepns par to juties?ar to ka netiec manai dimensijai līdzi?! nomierinies.padzer zaļo tējiņu, varbūt kautkad pāries hormonu cīņa organismā.
4 2

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

14/08/2022 22:39
Ja par visu un neko, tad rīt ir darba diena, tāpēc dušā un pie miera. Buenas noches.
3 1
14/08/2022 22:45
te ļoti skaisti redzams kādi latvieši ir, viņu nacionālais ēdiens noēst otru latvieti. tad brīnās ka tiek no valsts puses apdalīti. valdība sen jau sadalija sabiedrību divās daļās. lai savā starpā naidotos, tikmēr valdība tautu izģērbj pa drusciņam, jo zin ka latvietis neies protestēt, viņam svarīgi ēst citu latvieti.
4 1
14/08/2022 23:19
jauns teiciens Tautas folkloraa- netiec  manai dimensijai lidz)))))))))))))
0 5

Tēmas: 1
Ziņas: 16378

15/08/2022 08:41
Kas notiek... Latvijā?🙄
Nav labi ar dažu tautieti...
5 2
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas