Iesmīnu. Nez, nez, īsti neatceros, kura te bija tā, kura Klimatam pārmeta, ka viņš kādu no šejienes diskusijām esot tipa nobeidzis, nogalinājis vai kaut kā tamlīdzīgi? :) :) :) Nez, kuru tieši? Vai tikai ne šo pašu? Nu, ja šī ir mirusi, tad taču ir arī kāda dzīva, ne? Mēs te šobrīd izvadīšanas runas drukājam. :) Nekrologus. :) Jūs ko, arī to pašu? :) Ā, kolēgas par mirušā bērna īstās mammas goda nosaukumu cīnās tagad? Interesanti, kādā nolūkā? :) Krēmēt taisāties vai piemineklīti ar akmens apmalīti uzsliet neciešas? Aizdomas par nekrofiliju pat nepieļauju. Vai mūsu vidū var būt ļaudis ar tādām perversijām? Cienījamo ļaužu vidū noteikti nē! Fui, fui!
3
4