Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi.. Noteikumus taču ziniet...
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined
Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)
beastmodeon
Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi.
Saputrojos gudrībā, bet veiksmīgi pārnesu uz īsto vietu😀🤣
01
13/08/2022 15:03
es jau arī par vairākiem saitiem sērfoju.intresantākais tas ka viņas uzdod jautājumus, neptver to ka pašas sevi nodod.es jau zinu no kuras puses vējšs pūš.es nevienai neesmu pārmetis kura kurā saitā atrodas, pašas kažoku maina bet otram uztaisa pārmetumus., 😅
22
13/08/2022 15:12
sievietēm ir grūti, viņas savas emocijas dažreiz nevar savaldīt, viņas bieži visu ko izlasa pāradresē uz sevīm.itkā viņa būtu tajā iejaukta.tad viņa ņem un sevī ārdās, meklē uz kuru izšaut žulti.
22
13/08/2022 15:50
ebete112 | 31/07/2022 20:56 Beatii, te tak viens jauns kandidats uzradies, biku paaudzinat un bus derigs gana
... redz kur tas suņuks aprakts. ai, ai, ai., 😂😂😂
22
13/08/2022 16:02
neizdevās pāraudzināt un tāpēc tagad ēd?
22
13/08/2022 16:05
retro, dargaa, kursj ko eed?... tu par saldejumu?... nu, kas sjodien par trakumu ar to saldejumu-ta dod, ta nedod, ta jau noeed... eh)
12
13/08/2022 16:13
lizettte | 08/08/2022 17:34 bet! diskusijas robežas un formātu (par visu un neko) viņš nepārkāpj.tas nu ir jāatzīst. pirmdiena ir pavisam nekāda diena.arī tas jāatzīst. un mums te tādas rēnas sarunas. nekāda asiņu uzsitiena, nekādas atsauces uz tuvojošos pilnmēnesi
... tieši tā lizetīte, nozieguma sastāvs nav.jo noteikumus nepārkāpju.
23
13/08/2022 16:15
tā kā meitenes, davaitje žitj družno.😇
23
13/08/2022 16:21
dusmas, naids, skaudība, žults izgāšana nekad ilgi neprevalē.😇
43
13/08/2022 16:38
kādu laiku būs miers, galvenais klauns nokāpa no skatuves.
23
13/08/2022 16:40
mēģināšu ielikt video...
12
13/08/2022 16:41
mēģināšu ielikt video... a nē, video nevaru ielikt..eh...
Viena daļa personāžu par varītēm cenšas visus jaunos un reti ienākošos no diskusijām izgrūst ārā. Es rīkojos pretēji. Man patīk spraigas sarunas, tāpēc cenšos iesaistīt.
Turpinu domāt, ka esi bļam, bļam. Tevī tiešām izraisa interesi profils, kur ir minēta tikai dzīvesvieta un vecums, un kurš ir parādījies pavisam nesen??? Man tāds profils izraisa tikai vienu domu, kādam atkal ir viltus profils.