taa ir fakta konstatacija... un viss)
un, kursjs te butu lamuvards?))))
Nebija runa par lamāšanos, bet par diskutēšanu. Sākums it ka bija no Tavas puses, bet vai tā IR "diskutēšana"? Un ko lai cilvēks tādā diskusijā tālāk raksta?
P.s. Nu, ja runa par diskusiju iznīcināšanu, tad ... nu, Klimatam manuprāt ir pilnīga taisnība. Kā kafijas dzērāju un pļāpātāju bariņa vairākums viņu sagaidīja pēc prombūtnes, tādu attieksmi pret sevi arī dabūja pretī. Tik vienkārši! Jeb ... ko sēsi, to pļausi. Ja pavispārina, tad Vidvuds šorīt mūzikas diskusijā ir ielicis tādu emocionālu video ar "Prāta vētru". Nu, latvieši vienojas dziesmā, utt. ... Skaisti un iedvesmojoši it kā (jau gribēju par to no rīta rakstīt, bet atkal "piesietu" kašķa meklēšanu), bet kas notiek, kad vienotie latvieši beidz dziedāt un estrāde kļūst tukša, ir labi redzams šeit. Attieksmē pret Klimatu, Lielupi40, Nāru (tagad - Superčirku) savulaik un citiem, tā kā ... nezinātājs teiks: "Cik skaisti dzied par savu tautu!" Zinātājs ... nu, ko zinātājs? Zinātājs zinās, ka tā ir tikai fasāde.
3
2