Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29920

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938792 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
13/08/2022 13:03
o, jauna piesekotāja, beidzot. tulīt pakopēsim cik esi labiņa un no kuras baznīcas..🤣
2 2
13/08/2022 13:10
par siltumkatliem un to racionālo izmantošanu, pārveidojot uz elektrību neesmu domājis. bet stacionāro ģenerātoru gan var pārtaisīt uz elektro motoru. sākumā piestartē, tikko sāk ražot strāvu pārslēdz uz elektroģenerātoru, benzīnmotoru atslēdz, un būs elektrība pa velti.
0 1
13/08/2022 13:12
murminators | 13/08/2022 12:32
Kurš ir tas, kuru Ebete ir ostījusi?

😂😂😂😂😂
2 2
13/08/2022 13:14
diskusijas nav piesekotaju, bet ir cilveki, kas diskutee, runaa, apspriezj...
piekopesi?... nu, nu... ka tik Dolcjei nesanak nepatiksjanas dazja laba delj...
1 2

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

13/08/2022 13:19
Lizete patlaban te nav, bet lielais pesteljotajs lej samazgas... jaaa, tak esot tik labs un vieds, bet izradaas siks intrigantinjs bez viriesja smakas... nelabi metas no tada...

Ebet, šī būtu tā "diskutēšana"? Vai kā to pareizi jāsauc?
2 2
13/08/2022 13:23
vai tad es tevi aizskāru, apsaukāju? es tev vispār netraucēju.tu iebridi un uztaisiji uzbraucienu man. jeb kad raksti, nemaz nedomā ko raksti.
2 2
13/08/2022 13:26
tavas rakstītās diskusijā texti nav izdomājums.tās drīkstu nokopēt un atgādināt, ja pati neatceries ko raksti.
2 2
13/08/2022 13:29
ebete112 | 13/08/2022 12:22
Lizete patlaban te nav, bet lielais pesteljotajs lej samazgas... jaaa, tak esot tik labs un vieds, bet izradaas siks intrigantinjs bez viriesja smakas... nelabi metas no tada...

... ko ta šis nozīmē, nav apsaukāšanā?! ja nelabi metas, nu ko tu lien pie manis?! pati meklē kašķi.
2 2
13/08/2022 13:31
taa ir fakta konstatacija... un viss)

un, kursjs te butu lamuvards?))))
1 2
13/08/2022 13:32
ja pēc kafijas urīns spiež smadzenītes aizej pačurāt.nevajg plosīties kā viesuļvētra tējglāzē, 😂😂😂
2 1
13/08/2022 13:33
tu praktiski esi iznicinajis sjo diskusiju, nez-kapec tu vel lepns par to juties?
1 2
13/08/2022 13:35
kad ir fakta konstatācija tad ir jaapsaukājas, ja?? pareizi sapratu??!😂
2 2
13/08/2022 13:36
vai tad negribējāt mani iznīcināt??!🤣🤣🤣🤣
2 2
13/08/2022 13:38
ludzu nosauc lamuvardus, kados es tevi nosaucu?
2 0
13/08/2022 13:39
meitenīte, skorpionu lietuvieti nevar iznīcināt, kurš pat noteikumus ievēro, a tu noteikumus neievēro.😇
2 2
13/08/2022 13:41
vel... neuzruna mani daudzskaitli, bet ja tik ljoti mani cieni... tad drikst uz JUS)
Nevajag iedomaties, ka esi pasaules naba, ka baigi nu kadam tevi vajag niicinat , bet to, ko tu esi isaa bridi *paveicis*... vispar apbrinas verts...
1 2
13/08/2022 13:42
man aizskarošus vārdus rakstiji, palasi noteikumus.
... bet izradaas siks intrigantinjs bez viriesja smakas... nelabi metas no tada..
2 3
13/08/2022 13:43
nu, kur lamuvardi?... ljoti telains raksturojums un, pat, ljoti precizs... tev taisniba acis kozj?
1 2
13/08/2022 13:45
... kopts vīrietis nesmako. daudzskaitlī???jo ne jau tu mani gribēji noēst šeit, bet cits un citas..😂
2 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

13/08/2022 13:46
taa ir fakta konstatacija... un viss)
un, kursjs te butu lamuvards?))))


Nebija runa par lamāšanos, bet par diskutēšanu. Sākums it ka bija no Tavas puses, bet vai tā IR "diskutēšana"? Un ko lai cilvēks tādā diskusijā tālāk raksta?

P.s. Nu, ja runa par diskusiju iznīcināšanu, tad ... nu, Klimatam manuprāt ir pilnīga taisnība. Kā kafijas dzērāju un pļāpātāju bariņa vairākums viņu sagaidīja pēc prombūtnes, tādu attieksmi pret sevi arī dabūja pretī. Tik vienkārši! Jeb ... ko sēsi, to pļausi. Ja pavispārina, tad Vidvuds šorīt mūzikas diskusijā ir ielicis tādu emocionālu video ar "Prāta vētru". Nu, latvieši vienojas dziesmā, utt. ... Skaisti un iedvesmojoši it kā (jau gribēju par to no rīta rakstīt, bet atkal "piesietu" kašķa meklēšanu), bet kas notiek, kad vienotie latvieši beidz dziedāt un estrāde kļūst tukša, ir labi redzams šeit. Attieksmē pret Klimatu, Lielupi40, Nāru (tagad - Superčirku) savulaik un citiem, tā kā ... nezinātājs teiks: "Cik skaisti dzied par savu tautu!" Zinātājs ... nu, ko zinātājs? Zinātājs zinās, ka tā ir tikai fasāde.
3 2
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas