Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29940

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938790 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
13/08/2022 13:47
iz nlteikumu konteksts:Aizliegts lamāties, aizskart, apvainot citus cilvēkus.
2 2
13/08/2022 13:48
nu bet tak nosauc tos lamuvardus... nu?
2 2
13/08/2022 13:49
viņa pārkāpa noteikumus, viņa tā drīkst?!
2 2
13/08/2022 13:50
aizstavja kungs... runajiet ar savu aizstavamo, mani ludzams neieverojat... iedomajieties, ka manis sjeit nav patlaban
2 2
13/08/2022 13:51
vina gaida iekopetus lamuvardus ... vot, to vina drikst
3 3
13/08/2022 13:51
es kautkur kādu, kādas esmu aizskāris, apvainojis?!
2 2
13/08/2022 13:54
puikas, uzmanigak ar tiem ikskjiem, ka jums vienaa bridi ta ziztema nenojuk... a, ta smalki irst un ikskjus likt-tas ir nopiens, smags, atbildigs, viriesju cienigs darbs... (panjem kabatdraninju un noslauka kungu mitras pieres)
2 4
13/08/2022 13:55
varbūt meitene vēlas lai pastāstu par krimināllikumiem?? lūdzu:

"156.pants. Goda aizskaršana

Par tīšu personas goda aizskaršanu vai cieņas pazemošanu mutvārdos, rakstveidā vai ar darbību -

soda ar naudas sodu līdz piecdesmit minimālajām mēnešalgām."
3 1

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

13/08/2022 13:57
Oi, 50 minimālās!? Nu, saldējumu ilgi nebūs pēc tam. :)
2 1
13/08/2022 13:57
meitene nevelas, meitene pati zin, ko vinjai vajag zinat...
nuuuuuu, kad bus ta lamuvardu kooopija, cienitais)))
0 2
13/08/2022 13:58
njaaa... patiesjam, cirks ir aizbraucis?... un, palikusji... kas???
2 2
13/08/2022 14:01
vaiiii... goda aizskarsjana... uuuuuūūūū, te kadam no onkulinjiem godC ar ira?...
neies tak maksat, par to, kas nav... murm, saldejumu gribi, man vel ir kadi 6, sjitie man nevisai, bet tak neies labu mantu laukaa mest... mosj, tev gribas, ko?
1 3
13/08/2022 14:02
eu, nekave pagastu-visur vel nav div ikskji salikti..tempu, tempu kungi, turat)))
0 3
13/08/2022 14:07
sorii, citreiz)
1 4
13/08/2022 14:09
policijai ir visu saitu pieeja, nav tāds saits kur policija netiek. ne velti šeit ir rakstīti noteikumi.
tāpat viņus neizdomāja. par cik man bieza āda, man tik parunāt gribas, īstenībā pat meitenes textam būtu pagājis garām.vienkārši man bij intresanti.
2 2
13/08/2022 14:10
es tos īkšķus neaiztieku, man viņi netraucē, gan jau kāds seko līdz mūsu teātrim 😅
3 2
13/08/2022 14:31
Veelu veiksmi arii turpmak radosji un mazak radosji spelet viena aktiera teatri... adju)
Murmit, tev ar bucja, musu glabejzvan, musu supermen, musu Robin Hud... apdalito un visadi citadi piesmieto, glabej!!!... bet par saldejumu paliek speka, ja kas-ta saki... buus)
3 2
13/08/2022 14:32
man var izteikt jebkuru pārmetumu. un šī tematika ir par visu un neko, sabojājis viņu neesmu.atbilst tematikai.mēs mīīīīlam ietusēt... mēs mīīīīlam ietusēt... 🤣🤣🤣
2 2
13/08/2022 14:34
tas saldējums izrādas bij dzēlīgs, dziļa doma ielikta..😂
2 1
13/08/2022 14:36
nu jā, šodien bij pavisam jautri... 💪😇
2 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas