Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29880

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938799 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
08/08/2022 18:32
daudz kas te ir skaidrs.  tie, kas citus apsaukā, tie paši ir vislielākie  jefiņi.
0 0
08/08/2022 18:34
cienītais taker. tu arī mani sāc mīlēt.nevajag.pūles būs veltigas. cilvēks tu slikts neesi.nebojā sevi. Dievam uz katru cilvēku ir savi mērķi. Kādam nav Dievs kādam ir Dievs. Bet visi mēs ejam zem Dieva.katrs nesam savu krustu.tur nonākot par visu ko sastrādājam uz zemes atbildēsim paši, ne nauda, ne draugi tur nekas tev nepalīdzēs. cieni sevi un citus.
0 0
08/08/2022 18:38
sveika retro, nevajag viņus aiztikt.nevajag viņus traucēt, lai viņi mokas.tādu ceļu viņi izvēlējušies.ja runāt tad tikai pa labam.
0 0
08/08/2022 18:48
1 0
08/08/2022 18:56
es āderes arī atrodu. intresanti bij tas ka paņem ievu zaru daudz maz trīstūrveidīgu.piesien galā 2litra pudeli ar ūdeni.un ej ar to zaru. kā ir ādere tā pilnīgi rokas griež ārā. tie kas skatījās viņi domāja ka es pats pudeli ceļu gaisā. iedevu lai pamēģina.viņš to pudeli pacelt nevarēja no zemes.jo zars delnās slīd no smaguma uz leju.
0 0
08/08/2022 19:02
cilvēkiem telefoni ar nav labi ilgstoši turēt rokā.tapēc izmantoju tikai datoru.telefons uztver un atdod interneta signālus. dators tikai uztver signālus.
0 0
08/08/2022 19:05
šo video tapat neredzu. man nav datorā vajadzīga, detaļa,   man tā detaļa nevajag. jo sazin kāds vīrus nāk no tādiem video. vēl vairāk ja no telefona sūtīts.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

08/08/2022 19:11
labi arī ir, ka tev tās detaļas nav, klimat. to vīrusu sauc "žvīks žvāks briku  braku"!
1 0
08/08/2022 19:18
ir tāda grāmata laba Lielā Cīņa. Elena G.Vaita tur gudras lietas uzrakstīts. viegli lasāma. Man patika. citam varbūt neder.
0 0
08/08/2022 19:43
man jau ir divi datori, stacionārais un klēpinieks. klēpinieku varu grozīt kā gribu un uz ekrana rakstīt kā ar telefonu.telefons jau maziņš. klēpiniekā vismaz acis nebojājas.ar stacionāro draugos zolīti spēlēju šad tad.un vēl tur vairākas spēles.citreiz uznāk luste uzspēlēt. tur man daudz draugi. tad skaype parunājos.
0 0
08/08/2022 20:18
šovakar jaiet ātrāk gulēt.rīt tāls ceļš uz Balvu raj. jaaizbrauc pie daudzbērnu ģimenes.jaaizved šis tas no produktiem.Drēbes skolai.cik ta vairs tālu skola. ja nav sava ģimene, tad japalīdz citai.
0 0
08/08/2022 21:30
izrunājos ar vienu ģimeni, prsasa man vai nevar uzlikt lāstu.pilnīgi galīgi garām. es ar ļaunuma sūtīšanu nenodarbojos. nebojāšu auru savu. lai meklē strīda cēloni un kopā jarisina, nevis ugunskuram pagales piemest.atradīs cēloni lēnu garu atrisināsiet paši.
   katrai nesaskaņai strīdam ir cēlonis, tas ir jaatrod.
0 0
08/08/2022 21:58
Klimats pats ar sevi sarunājas?
1 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

08/08/2022 22:23
nu re, paliek arvien jautrāk un jautrāk... kāds baudu gūst dodot padomus, kāds runājas pats ar sevi...
0 1
08/08/2022 22:43
un kāds vispār nesaprot, ko te dara, bet spīd
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

08/08/2022 22:49
re, kundzīte prezīci aprakstīja notiekošo!
0 0
09/08/2022 10:34
laba diena visiem diskusijas apmeklētājiem.
noguru no tāla brauciena, tomer 400km. atpakaļ šodien nemarsrutēšu. Gimenīte priecīga. Vēlāk japabrauc pa veikaliem skolai instrumenti jasapērk.tad būšu savu misiju izpildijis. grūti rakstīt no telefona.burti tik maziņi.man tie pirksti tik resni.
veiksmīgu un jauku visiem dienu. iešu drusciņ pasnaust.
0 0
09/08/2022 11:28
kautkā neguļas.plāni kā, hitleram, janopērk pa ceļam Rīgā 150l boileris un daudz maz normāls putekļu sūcējs.man dzīvoklī uz skolas sezonu dzīvo divas , učenes, 50l boilers nekas nav uz divām .150l būs normāli. es jau no viņām īres maksu neprasu.lai dzīvo un skolniekiem māca kas ir jamāca., učenēm, vienīgām kurām ir, mugurkauls, spēj iziet protestā pret valdību. pārējie lūr aiz stūra, uz notikumiem.jo pārējiem viss ir super ar dzīvi.vēl jau mediķi šad tad izgāja protestos, bet viņi salūzt. ar dubultsejām.mediķi bailīgi, baidas savus amatus pazaudēt., učenes, tās nav bailīgas.
0 0
09/08/2022 11:34
nekā jau, učenēm, no algām nav bet slodze liela.tā tik no malas izskatās ka kas tas par darbu, učenēm, es zinu kas tas par darbu.cik daudz enerģija aiziet. pēc darba tāda sajūta ka divi vagoni ar oglēm izkrauti.
0 0
09/08/2022 11:52
izglītība tomēr ir ļoti svarīga.viena no dzīves galvenajām sastāvdaļām. kautgan es uz skolu reti gāju.bet nu man bij visu laiku sava dimensija. ne jau visi tādi lubrencovi kā es.bet nu kautkā lasīt rēķināt rakstīt māku.tas ir, učeņu, nopelns.nebūtu uzšāvušas man pa, cukurbieti, varbūt neprastu ne lasīt ne rakstīt ne arī rēķīnat. visu cieņu, učenēm,
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas