kautkā neguļas.plāni kā, hitleram, janopērk pa ceļam Rīgā 150l boileris un daudz maz normāls putekļu sūcējs.man dzīvoklī uz skolas sezonu dzīvo divas , učenes, 50l boilers nekas nav uz divām .150l būs normāli. es jau no viņām īres maksu neprasu.lai dzīvo un skolniekiem māca kas ir jamāca., učenēm, vienīgām kurām ir, mugurkauls, spēj iziet protestā pret valdību. pārējie lūr aiz stūra, uz notikumiem.jo pārējiem viss ir super ar dzīvi.vēl jau mediķi šad tad izgāja protestos, bet viņi salūzt. ar dubultsejām.mediķi bailīgi, baidas savus amatus pazaudēt., učenes, tās nav bailīgas.
0
0