Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29820

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938812 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 182

06/08/2022 12:33
klimats30 | 06/08/2022 11:33
Sen atpakaļ līdzīgi Zilākalna Martai bija sanācis ar miličiem.
0 0
06/08/2022 12:39
🤣🤣🤣🤣🤣
0 0
06/08/2022 12:44
zinu ka noteikumi neatļauj atstāt ē.pastus tagad to pārkāpšu intars505@gmail.com
es dzēšos.izturību, nenaidoties, veselību visiem kas jau ir pats galvenais.visu gaišu visiem.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

06/08/2022 13:39
atas ēpasts kādam nolūkam?)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 84

06/08/2022 14:05
Kā kam? Raksti, ja skumti pēc personāža ...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/08/2022 18:53
Nu, nez, vai tik īsā laikā var tik ļoti pieķerties, lai sāktu skumt? Ātri gan (kā Onduline reklāmā)... izdomāja cilvēks nonullēties. Tomēr viens gan ir labi - šķiramies bez naida, bez aizvainojuma, lai arī bija visas iespējas atvadīties tieši tā. Nu, es tā ceru ... Tas varētu nozīmēt, ka tad, kad gribēsies atkal izrunāties, personāžs atkal atradīs tauta el vē.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

06/08/2022 23:25
vidvuds | 01/08/2022 16:53 undefined
Klimat! Labs ir, ieturēšu pauzi. Jo viss svarīgākais un galvenais jau ir pateikts.
Bet tu tā mierīgi, tu pavāries te savā sulā, kamēr pašam tās "baterijas beigsies".
(lieku likmes, ka uz pāris dienām)


Personāžs izrādījās gana izturīgs. 
Pat veselas piecas dienas iepriekš prognozēto pāris dienu vietā noplosījās...
1 0
07/08/2022 10:09
nu redziet, mans teātris nostrādāja.kādam nepaveicās, kāds uzminēja. jā, atkrita darbs.ja cilvēks nemāk maksāt es nemāku strādāt.lai pats liek granīta flīzes.es ar ļaunu prātu nekad neaizeju un ar ļaunu prātu neatnāku.
0 0
07/08/2022 10:13
kuram ta negribas parunāties, bet ne naida līmenī.visi esam tikai cilvēki, kurš niknāks, kurš sabalansentāks, kā nu kuram sanāk.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

07/08/2022 10:29
Pat izdzēsties kārtīgi nejēdz... Pintiķis.
0 0
07/08/2022 10:32
man šodien uzdeva jautājumu par kosmosu, lai pastāstot.pirmkārt tas ir visums kas atrodas lielā balonā cilvēka pratam neaptverami.pamēģini aizdomāties līdz visuma malai jeb galaktikai.smadzenes uzkārsies. tas cilvēkam nav lemts.bet ja intresē tad youtubē var visādas versijas visādos leņkos uzzināt no visuma, racējiem,
ko cilvēkam darīt tai kosmosā, viņs nav spējīgs uz zemes uzturēt kārtību, savu iekšējo pasauli sakārtot, bet nē viņam vajag kosmoss.ne tur kurš katrs var uzlidot jeb aizbraukt, ne arī ko tur nopirkt var.ja arī nopirkt gribēsi kam maksāsi un kā pirkumu dabūsi uz zemes.citādi pirkums būs neveiksmīgs.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

07/08/2022 10:55
Oi, uz Mēness esot vai nu lielas un pamatotas aizdomas, vai tiešām lieli krājumi tada izotopa "Hēlijs4" (ja pareizi atceros), kura priekšā enerģētiskajā ziņā Zemes ātomenerģētika esot bērna šļupsti. Šobrīd īpaši aktuāli - iebāz hermētiskā kastē pārdesmit kg tāda izotopa un visa Latvija iztikšot bez toksiskās (politiski, protams) Krievijas gāzes desmitus, ja ne simtus gadu, enerģija peldoties kā vannā ar šampanieti. Tur (kosmosa apguvē) galvenā doma ir nekas cits, kā līderpozīcijas un iespējas valdīt uz Zemes.

P.s. Nē, iespējams, runa bija par hēliju-3. 1 tonnas hēlija-3 un 0, 67 tonnu deitērija kodoltermiskajā reakcijā izdalās enerģijas daudzums, kas ekvivalents 15 miljonu tonnu naftas sadedzināšanai, tādēļ uz to tiek liktas lielas cerības nākotnes enerģētikā.

Uz Mēness virsmas regolītā miljardiem gadu ilgā laikā Saules vēja iedarbībā ir radušies ievērojami hēlija-3 krājumi - tonna Mēness grunts satur 28 g hēlija-4 un 0, 01 g hēlija-3 (hēlija-3 saturs sasniedz 0, 04%, kas ir būtiski vairāk, nekā Zemes atmosfērā).

1 grams aizvieto 15000 tonnas naftas, tikai deitērijs drusku jāpiepērk. 15000 tonnas, tas ir ~250 dzelzceļa cisternas naftas jeb kādi 3 .. 4 cisternu sastāvi.
0 0
07/08/2022 11:46
tev vajag iet kādas lekcijas pasniegt, kur tu to visu vari sakrāmēt galvā.es knapi reizrēķina tabulu zinu.diezgan intresanti tavus textus lasīt.žēl ka nevaru to visu pielietot dzīvē.ar ko ta tiks uz to mēnesi.Bet laikam tas viss uz zemes nav paredzēts.itkā resursi ir pietiekoši, tikai neprotas racionāli izmantot.
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

07/08/2022 11:55
...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

07/08/2022 13:38
Nu, ja roboti spēj uz Marsa augsnes analīzes paveikt un automātiskās stacijas bez cilvēkiem pa kosmosu lidināties, tad taču teorētiski var uz Mēness palaist bez cilvēku klātbūtnes tādu miniatūro rūpnīciņu uz saules baterijām, kura to 1 gramu, kg vai tonnu zināmā laika sprīdī arī iegūs un savāks kādā konteinerī. Pēc tam no Zemes palaiž tādu automātisko staciju, kura ieguvumu attransportē uz zemi un nomet tur, kur vajag vai arī, ja daudzkārtlietojams tas dzelzis, - nolaižas, atstāj un gatavojas nākošajam reisam.
Cits jautājums, protams, ir, ka kārtējo reizi, dzenoties pēc līderības, tiks pilnīgi neņemts vērā tas, kas notiks vēlāk, jo:
a) uz Mēness ir baisa radiācija, cik zinu,
b) enerģijas ieguves procesā noteikti būs kādi galaprodukti, kurus kā vienmēr ... sliktākajā gadījumā nogremdēs kaut kur okeānā, nevienam nezinot, vai labākajā gadījumā par sīknaudu noglabās kādā 3. vai 4. pasaules valstī, kāda ir Latvija, un pēc tam atkratīsies no visām problēmām.
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

07/08/2022 14:32
Paskatoties uz tiem referātiem ko Murminators te raksta, gribas teikt "Gudri dirst, nav malku cirst!’’
0 0
07/08/2022 15:03
astrolōgi ar kautko pīpē.vīrietis esot no marsa.sieviete no venēras.man tēvs uz marsu nav bijis.mamma uz venēras ne tik nav bijusi.abi no lietuvas.mani uzlipināja latvijā.es ar nav bijis uz marsa, 😂😇
0 0
07/08/2022 15:08
..un  labi, ka taa..
Marss jau neko sliktu mums nav nodarijis))
1 0
07/08/2022 15:13
man viena sieviete izrēķināja, ka manai dvēselei jau 10dzīve, kopā esot 12 dzīves.tātad 2x vēl restartēšos.
0 0
07/08/2022 15:19
ta jau labak neruna tik daudz, atstaj uz velaku..tam nakosajam dzivem)))
1 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas