Nuuuuu, Klimat. Vecumdienas nav tas pats, kas jaunība. Viss nesalīdzināmi citādi izskatās. Daudzas lietas, par kurām agrāk būtu naids uz gadiem, tagad liekas tādi sīkumi un putas, ka nav vērts pievērst uzmanību. Normāli gan siev, gan vīr būtu jāzina un normāli jāuztver vienam otra vajadzības. Nu, tas pie noteikuma, ka dzīve +/- normāli nodzīvota un paši ar smadzenēm. Bērni izauguši, jāskrien un kalnus jāgāž arī vairs nav. Stāvoklī :) :) :) neviens vairs nepaliks ... Toties mājās vairs nevar visu vilkt kā agrāk. Sievišķim vajag kādu, kas ko paremontē, vīrišķim - kas zupu uzvāra un putekļus pa plauktiem padzenā. Man sievastēvs kādu pusgadu pēc sievasmātes nāves ar kaimiņieni kopa sagājās, un mēs ar sievu tikai priecīgi. Kadreiz pastrīdas, kopā uz dārzu braukā, kādreiz pasūdzas viens par otru. Vismaz depresijām laika nepaliek.
0
0