Erotik, vīru un tēvu ļoti bieži smagi nenovērtē ģimenēs. Pats zinu no savas bērnības. Bija tāda situācija ģimenē, kura rezultējās ar ... kā mana vecākā māsa teica - ar mierīgu līdzāspastāvēšanu starp vecākiem daudzu gadu garumā. Ir skaidrs, ka īpaši dēliem ir smagi lielāka pievilkšanās ar māti, nekā pat meitām. Loģiski, ka tad, kad bija konflikti, es kā puika nostājos mātes pusē. Tēvu un viņa situāciju es sapratu tikai ap kādiem 23 gadiem, kad pašam dzīve sāka sist punus un zobus lauzt. Un vēl es par vēlu sapratu, cik un kur esmu bijis pret viņu netaisns. Paša dzīvē ar 3 dēliem ir kas līdzīgs, bet vīrieši parasti nav tik emocionāli, lai to kaut kā briesmīgi pārdzīvotu. Nu, ir reizēm, kad padomā, ka ... īsti tā nebiji pelnījis, bet tas arī viss. Sievietes no vīrieša atšķiras tai skaitā arī ar to, ka sievietēm galvenais ir process, bet vīrietim - rezultāts. Man ... kaut vai lai mani neieredz un pēdējiem vārdiem lamā, galvenais ir, lai par kārtīgu cilveku izaug un lai klusi maliņā varu papriecāties, ka tomēr viss ir izdevies. To, kas ir tēvs, agri vai vēlu vienalga sapratīs.
0
0