Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29680

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938833 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
01/08/2022 17:42
kā var noteikt cik gudra učene? pēc pakaļas.jo lielāka pakaļa jo gudrāka.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

01/08/2022 17:49
par to vai kārtibā vai nekārtībā, ir visādi. kaut vai "mūžīgie bērni" un cilvēki ar garīgās attīstības traucējumiem u.t.t
tie foto, tie foto:D

Nuuuu, vispārīg’  ir uz šīs pasaules arī tādi nūdisti. Un, ja jau geji gājienus rīko, tad kāpēc nūdisti nevarētu savas bildes nieka portālā izlikt?
0 0
01/08/2022 18:49
dažiem tiešām vāji nervi
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

01/08/2022 18:55
tomēr tiku pie arbūza:)
0 0
01/08/2022 19:10
āmen.
0 0
01/08/2022 19:13
čomakam bačas deletējās.i mīlestiba pazuda.a tā tik aizrautīgi sekoja man tekstiem.bij laikam samīlējies līdz ausīm.🤣🤣🤣
0 0
01/08/2022 19:17
viņš mani izblamēja par kļūdainiem tekstiem.bet par 3litru burku saprata ar visām kļūdām.speciālists.vaidalaida interpretācija.ar bigbendisko autoritāti zem brunčiem🤣🤣🤣
0 0
01/08/2022 19:41
učenes ir labas kad ir skaidrā.tik jokus nesaprot.vienai pateicu viņai pakaļa kā cukurtūta.ņēma un saplūkāja manu akardeonu.dabūju spēlēt uz vienu mršrutu.pāgāja dusmas.nopirka jaunu vietā.tomēr skolas inventārs.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

01/08/2022 21:04
Klau, klimat! Skatījos Tavā profilā, ka runā lietuviski. Esi no pierobežas, esi mācījies vai dzimtā?
0 0
01/08/2022 21:17
izdīgu latvijā, senči lietuvieši.bet nu paliku tikai es.par dzīvi latvijā nesūdzos.senči nāca no Akmenes.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

01/08/2022 21:18
Kāds Lietuvā vēl palicis? Radinieki, draugi?
0 0
01/08/2022 21:23
vairs nav.pagājušo gadu nomira mammas brālis.viss jau notika pēc kara.tā nezinu.kā būtu savādāk.bet viss notika kā ir noticis.tātad tā bij jabūt.
0 0
01/08/2022 21:25
draugi man ir latvijā un labi draugi.es jau reālā dzīvē esmu cits.šeit tikai tā.padzīt zosis.
0 0
01/08/2022 21:28
man nav ļaunuma iezīmes ne uz vienu personību.katrs esam tādi kā esam.dusmas nav padomdevējs.esmu miera mikus.bet jautriba man patīk.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

01/08/2022 21:30
Tomēr jūti atšķirību starp sevi un vidusmēra latvieti?
0 0
01/08/2022 21:37
latvietis nav slikts cilvēks vienīgi drusku kašķīgs.tā jau sadzīvot var.katrā ir kautkas labs un slikts.jabūt līdzsvaram.nekas nav labs bez ļauna un ļauns bez laba.katram ir savi trūkumi.bet domāju galējībās nav jakrīt.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

01/08/2022 21:44
Man rodas iespaids, ka lietuvieši ir gana saimnieciskāki par latviešiem. Tā varētu būt?
0 0
01/08/2022 21:45
man apkārt ir labi latvieši. esu nedaudz ievērojis ka latvietis bez īpašas izglītības ir empātiskāki kā ar augstākām izglītībām.
0 0
01/08/2022 21:51
lietuvieši vairāk ir tendeti uz biznesu.vairāk izmantos kādu kas viņa saimniecībā uzturēs kārtību.latvieši ir strādīgāki kā lietuvieši.latvietis nav tā īsts biznesmenis.bet ja būs kāds, tad savējos latviešus apčakarēs pamatīgi. latvietis uzreiz grib, miljonus, pelnīt.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

01/08/2022 22:01
To, ka vairāk tendēti uz biznesu, esmu ievērojis. Reiz braucu gar piekrasti no Klaipēdas uz Liepāju. Pilnīgi nebija iespējams neievērot atšķirību. Lietuvas pusē pilnas ceļa malas ar auto ... bagažnieki vaļā un tur piedāvājumi - "naktsmājas", "viensētas īre pie jūras" un tādā garā. Latvijas pusē - gandrīz nulle.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas