Klimat, varu atbildēt. Es sevi nemoku. Es izklaidējos, komentējot viena kārtējā visgudrā - pārgudrā, "izglītotā" un visādi citādi "krutā" personāža iepriekšējos izteicienus. Neesmu šeit pirmo dienu, tālab visādi jau šeit "brīnumi" ir redzēti. Te jau regulāri kāds tāds periodiski uzrodas, īsu laiku "paspīd", tad tikpat pēkšņi noriet...
Pārējie tavi minējumi ir vēl absurdāki par to pašu pirmo (sevis mocīšanu)...
0
0