Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29580

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938849 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

31/07/2022 09:52
OOO... Cik nesievišķīgi:)) Tu mani pārsteidzi:)))
0 0
31/07/2022 10:07
nezinu cik tā ir patiesība.tie kas dzīvo civillaulībā būšot jamaksā locekļa un vagīnas nodokļi.viņi tak uzskata ka mūsu ķermeņi pieder viņiem.vot sagrib un vakcinē.nevakcinēsies no darba prom.diez ko viņi ieguldīja mūsu ķermeņos.ne dzemdēja ne skoloja ne audzināja.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

31/07/2022 10:10
Kas tad ir tie mistiskie "viņi"... vai esi kādreiz aizdomājies?
(burkšķētāji un bubinātāji jau te nāk un iet, mainās kā kaleidoskopā)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

31/07/2022 10:20
Labrīt jūlija pēdējā dienā! Ārprāts, kur tas laiks paliek...
Ir tāda cilvēku kategorija, kuriem, pie viņu likstām un neveiksmēm, vienmēr ir kāds cits vainojams, tikai ne viņi paši. 
Un bubinātāji vairojas... nav tas ar kāds vīruss?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

31/07/2022 10:40
brīt
skatos, vēl viens (šoreiz ar bildi) bagātais, bet ne mazāk jocīgais, parādījies. 
sen neesam neko skandējuši.vot.kurš zina šīs dziesmas melodiju?

Vasara jau projām steidzas,
Rudens vēji grib mūs sveikt.
Vārdus grūti šobrīd atrast, ko tev teikt.
Vai tu atceries kādreiz,
Skaistos brīžus katru dien’,
Vai tu aizmirsīsi viņus ātri vien?

Tu uz austrumkrastu dodies,
Bet man jāpaliek ir šeit.
Tu man bieži rakstīt solies - katru dien’.
Tomēr šaubas sirdī rodas,
Tālums mūs var mūžam šķirt,
Varbūt ardievas jau sakām, kas to zin?

Citu vasaru, es ceru,
Ilgas tevi šurpu sauks.
Satiksmes tad, kad ziedēs rudzu lauks.
Piedod man, ja esmu atkal
Tāpat aizsapņojies vien,
Bet par tevi jādomā man katru dien’.
0 0
31/07/2022 10:47
zārks pa straumi lejup kratās iekšā mirons sēž un skatās.skatās skatās acis bola savus kaulus dalīt sola. kamer šis ap kauliem sokas tikmēr zārkā ūdens sūcas.sūcas sūcas iet par malu beidzot mirons dabū galu.
0 0
31/07/2022 10:48
Labrīt kas te par dzejas dienām??
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

31/07/2022 10:52
Liz, pateicoties tev, man jau trešo dienu ausīs skan tā Ievas dziedātā balāde... neatkāpjas maite...  
Klau, Klimat, ej moška pastrādā, laukos taču vienmēr ir ko darīt!
Es redz tulīt iešu ogas lasīt, negribas, bet vajag. Kamēr vēl lietus nav uznācis..uz vakarpusi atkal sola grēku plūdus.
0 0
31/07/2022 10:55
neesmu aizdomājies.nav ar ko domāt.
tās būtu likstas un neveiksmes ja piespiež ar varu vakcinēties? jeb tā ir normāla parādība?
varētu kāds paskaidrot nevis taisīt uzbrukumus.esmu 2.grupas invalīds un netieku līdz notiekošajam.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

31/07/2022 10:59
Kur tas uzbrukums vai uzbrukumi - to gan nepamanīju.
Bet ar kāju spert sen, sen iestrādātas un labi ieeļļotas durvis... to vajag mācēt, to vajag prast...
0 0
31/07/2022 11:01
man visi darbi sadarīti. un svētdiena ir svēta diena.Var tik virzuli pulēt.
0 0
31/07/2022 11:02
nekam nesperu.man nav kājas.amputēja.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

31/07/2022 11:06
Nu tad priekā svētdienā!
0 0
31/07/2022 11:10
labi jau labi.ja jau šeit elpoju ar indi paiešu maliņā.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

31/07/2022 11:12
Klimat, bezmaksas padoms.
Ar visu neapmierinātajiem un visādi citādi apdalītajiem vislabākā mājvieta būtu kaimiņu diskusija.
Tur noteikti tiksi uzklausīts un saprasts.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

31/07/2022 11:14
"Nav ar ko domāt"(c)10:55
Būs murmim kompānija, līdzīgie. 🤭
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

31/07/2022 11:21
Un bubinātāji vairojas... nav tas ar kāds vīruss? 

 Nav, nav vīruss. Ir smagi prettautiska vara, tas gan ir. Un vienai daļai par nelaimi aizvien vairāk un vairāk ļaužu pārstāj būt akli, raugoties uz apkārt notiekošo. Ir un būs vairāk un vairāk tādu, gaidiet. :)
Nodokļu galvenā jēga ir nodrošināt vienai sabiedrības daļai nemainīgu turību, neskatoties uz tās pieņemto lēmumu pilnīgi ačgārnajām sekām. Un ir pilnīgi vienalga, ka, piemēram, pie manas mājas tapšanas šai valstij nav VISPĀR nekādu nopelnu. Un pilnīgi izliekamies neredzam, ka kaimiņos vispār kā šķiras nav tādas ikgadējās transporta nodevas, pateicoties kam maksājumi tehniskajā apskatē mēdz atšķirties nieka 10 reizes. Galvenais ir iekasēt. Par kaut ko, bet par ko, par dzimumorgāniem, gaisu, ko elpojam, vai sausās tualetes saturu, nu, taču pilnīgi vienalga. Galvenais, ka notiek teleportācija - no ierindas pilsoņu kabatām - pareizajās. :)
Klimat, es neprasu summu, bet padalies ar savām pārdomām par savu invaliditātes pensiju! Uzskati, ka adekvāta? Valsts rūpējas gana labi par Tevi un citiem? Jā, Anksa arī var to pašu. Bet, ja ir vēlēšanās to darīt, tad tiešām diskusijā par valsti.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1772

31/07/2022 11:22
Pareizi Vidvud, lai iet un muld ar murmi, fotogrāfu, tur izskatās ka labi sapasēs.Nekādi nevaru saprast, nu kur pēdējā laikā uzradies tik daudz to gudrīšu. Tāds iespaids ka kopā ar covidu līdzi atnācis vēl kāds vīruss.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

31/07/2022 12:00
Terase- un kāds bija koncerts:))
0 0
31/07/2022 12:05
a kur ir tā poga kā var izdzēsties no šīs vietnes.izmeklēju neatradu.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas