Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29520

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938858 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

30/07/2022 10:29
Neko nevar skaidri zināt, atliek vienīgi minēt...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

30/07/2022 11:03
murminators | 29/07/2022 22:09
Tagad jau ir aktualizējies interesantāks jautājums. Kurš melo?

... 6. vai arī pats murminators, pie tam regulāri un sistemātiski...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

30/07/2022 11:05
Pārējiem normālajiem - labrīt.
0 0
30/07/2022 11:13
Frin, ta jau sanak, ka tu pa nakti kartupeljus riiveji?
labrit...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

30/07/2022 11:23
... 6. vai arī pats murminators, pie tam regulāri un sistemātiski...

Tā ir izvairīšanās no atbildes par KONKRĒTO salīdzinājumu starp Somiju un Latviju ar virsnieka izklāstīto faktu analīzi un jautājumu, kurš nesaka taisnību? Mīļotie varas pakalpiņi ir kārtējo reizi aptai@ījušies, uzdodot viņiem vēlamo par esošo, tāpēc ir bezizeja un vajag uz konkrētu jautājumu par konkrētu lietu atbildēt, jautājumu vispārinot? Es saprotu, lai kāda būs atbilde, vienalga "trāpīs" kādam no patriotiem vai vienam no pasaules pīlāriem - Pasaules bankai, tāpēc atbildēt kategoriski no "atmaskotāju" puses nav vēlams. Steidzami nepieciešams neērto tēmu paslaucīt zem tepiķa, nezaudējot seju, tāpēc pielietojam klasisko metodi, savos trūkumos vainojos oponentus?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

30/07/2022 11:44
tak cepelīni ir nopērkami saldēti... un tad jau tik katliņš un ūdens ir vajadzīgs...
0 0
30/07/2022 11:58
zinu... bet Frina jau neteica-saldeti vai nee...
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

30/07/2022 12:17
Labrīt  !
Viss iet uz to, ka Murminators drīz te paliks viens  ...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

30/07/2022 12:57
Ķirsis trāpīja tieši pa centru ar cepelīniem. Pilnīgi pietiek, ka vakar aveņu ievārījumu izvārīju, ņemties ar kartupeļu rīvēšanu divu cepelīnu dēļ negrasos.
Šogad ievārījumus vāru ievārījumu pannā, beidzot tādu dabūju. Pavisam cita štelle.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

30/07/2022 13:06
kas tā tāda- ievārījumu panna? jāiet ievākt informācija..
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

30/07/2022 14:29
Ievārījums kā suga sāk jau aizmirsties. Tik vien pavāru, cik vecākiem gribas. Bet tas, ka es nezinu par šādas pannas eksistenci, nav labi. Izstasti. Ieliec bildi. Izreklamē.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

30/07/2022 14:48
Versij, es neņemšu maksas kontu tikai tāpēc, lai ieliktu vienu bildi iekš diskusijām. Gan jau māte gūgle pratīs paskaidrot un vizuāli parādīt. Mūsu vecmāmiņas, pat vecvecmāmiņas tādās vārīja ievārījumu. Ir daudz ērtāk un labāk kā katlā.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

30/07/2022 17:41
Mamma google neprata. Gan jau arī es iztikšu tāpat kā līdz šim
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

30/07/2022 17:53
čau, versij!
neviena no manām vec-vec-vecmammām (arī kaucmindiete ne) nav vārījušas zapti pannā. arī es ne. i kaut kā iztikuši. ja ir slepeni, tad ir, tur nu neko. 
kopsavilkums par dārzu:gurķi, daži tomāti, sīpoli un nomedīts zemesvēzis(vē). un kabacis, cik saprotu, ienāksies ap z-svētkiem.
ā, vēl bišķi nomedījās upenes.doma sablenderēt ziemai.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

30/07/2022 18:17
Čau, Liz! Čakla Tu esi bijusi. Es arī ņēmos nesteidzīgi. Bet šodienai pietiek. Nu ir pankūkas ar zapti.
Kaucmindietes slavenas saimnieces. Interesanti, vai arī tagad kaut kur māca tādu saimniekošanu? ( kuru amatu tagad vispār pa krietnam māca, viss pa virsu un pa roku galam )
Šodien mocīši dudina visapkārt. Strīpām, strīpām, lielākām un mazākām grupiņām. Jēkabpilī pasākums, Daugavpilī pasākums, gan jau i vēl kaut kur.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

30/07/2022 18:22
Man gan uzreiz izmeta tās zapts pannas. Visādas. Esmu kaut kur dzīvē redzējusi. Mož vecākos laikos.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

30/07/2022 18:25
Man tik visādas ievārījumu receptes, bildes un pannu tirgotājus. Cepešpannas, vokpannas utt. Es arī nerakos tālāk.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

30/07/2022 18:39
https://www.bitemybun.com/lv/best-copp...er-jam-pan/
man izskatās pēc vara katliņa ar gaaaru rokturi
manā slepenajā pilsētā naU neviena pasākuma
starp citu, vai kāds peldas? versijai nejautāju, šķiet, viņai Daugava tiek speciāli uzsildīta.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

30/07/2022 18:50
Šodien peldējos četras reizes. Bet vēl jau nav vakars :)
Un thanks Liz, apskatījos Tavu ielikto linku. Cik labi, ka Tev ir konts un ka Tu neesi kūtra!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

30/07/2022 18:58
Arī neko nezināju par zaptspannām. Mūžu dzīvo, mūžu mācies, kaut man to nevajag.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas