jā..tā Kristīne ir bomba!! Lindenblate, vai kā tur... blondīne, šī vārda ļaunākajā nozīmē... un tak gan jau mērķē uz kādu ministres amatu, varbūt par izglītības, vai kultūras

..par Ārgali pārsteigumu nav. Ja jau vecais Ķrištopāns lien atpakaļ, tad ar ko Ārgalis sliktāks..visi viņi -politiskās prostitūtas. Un par cilvēkiem nospļauties... speciālisti uzraksta runas, saliek visu pareizi-ko cilvēciņi..tieši cilvēciņi grib dzirdēt... masa bez kritiskās domāšanas... un viss bars sajūsmā, pavērtām mutītēm klausās..jā..tie tak mūsu glābēji... saulveži un laimes lāči!!! Galvenais jau, lai tik Kariņš vairs nebūtu... ak Dievs, kāds naivums!!