Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29460

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938866 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

28/07/2022 14:47
man arī šodien kkāds "šņoris".velk pie zemes...
nav spēka nevienam versijas ieteikumam --> Versija | 27/07/2022 10:57
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

28/07/2022 15:08
Būsi sagājusi pa fāzēm.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

28/07/2022 17:37
pa fāzēm.laikam jā. bet gurķi daudz krējumā un karbonāde bišķi līdzēja 
0 0
28/07/2022 19:05
apetite paradas, bet butu kads man to karbinadi pie gultas pienesis, tad gan butu feini)))
0 0
28/07/2022 19:14
fbuks pilns ar partiju piedāvājumiem
sākas tas klīsteris
man bija un vēl IR karbonāde un gurķi ari
un jāņogas
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/07/2022 19:18
ko tās partijas tev piedāvā? Man neko nepiedāvā.. 
vispār jau tur, FB, strādā noteikts algoritms, izmet tev tieši to, par ko tu pārsvarā interesējies. Roboti’ņš mēgina uzminēt, kas tev varētu patikt.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

28/07/2022 19:28
man arī no partijām nekā.i labi. pagaidām neinteresējos un nezinu, kad īsti sākt to darīt 
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

28/07/2022 19:29
Tāda tīri darbīga diena izvērtās, kaut no rīta tā nemaz nelikās...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

28/07/2022 19:46
Uhhh, šodien militārpoliči veselu strīpu aizekskortējā cauri miestam, kaukdami, taurēdami un trakā ātrumā, uz Mālpils pusi.Nezi Pabriks slepenos pozitīvos mērķus joņoja īstenot vai.Kā apsviluši.
0 0
28/07/2022 19:56
tev tur trakumi pec trakumiem notiek)))
0 0
28/07/2022 20:23
man daži politiķi ir  fbuka draugos , tāpēc arī info un reklāma ripo
0 0
28/07/2022 20:25
... ta jau Gobzems ar)))
0 0
28/07/2022 20:27
draugos viņš man nav, bet šad tad pasekoju..izlasu ko raksta
jāatzīst, ka stilistiski viņš raksta labi
tiesa bieži atkārtojas, bet kurš politiķis tad to nedara??
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/07/2022 20:29
ūūū... politiķi draugi!! ... nez, kurš kuru uzaicināja...
0 0
28/07/2022 20:37
nu bet ir ko esmu satikusi personīgi 
viens pirms pagājušajam vēlēšanam kafe piesējas feins vīrietis, bet partija man gan nepatīk
nu tā salasās un es interesējos par politiku, gan par Latviju, gan globāli
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

28/07/2022 20:49
bozzze..gobzems..viņam nav pilns rublis, nu nav!
nu ir jau arī tādi, kuriem buldozers draugos.un tā neesmu es.
nu toties es staigāju pa vienām un tām pašām jaunības takām, kur partijas katram un katrai (vai ir vēl stulbāks nosaukums?) biedr(i)s un saeimas kandidāts.vot!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/07/2022 20:57
KaKa ir un paliek KaKa ..., bet vēl lielāks murgs man liekas tie Tautas kalpi, ar Kramiņu, nez, vai tas Kramiņš ir informēts, ka par partiju viņi kļuva pateicoties prokrieviskajiem Žuravļovam un vēl vienam īblim, kas atklāti izsakās, ka vajag mums atpakaļ pie baķuškas, pie RUS... draudzēties..un tā..
0 0
28/07/2022 20:59
par Kramiņa partiju gan neko nezinu.vispār baigi sen nav manīts
atkārtošos, ka pie Gobzema ir Ārgalis..vai viņš agrāk nebija NA
par to gan man bija liela pārsteigums
0 0
28/07/2022 21:01
Tautas kalpi ir kaut kas arpraatigs... un ta bolace Kristine... brrrrr
Argalis drosj ka citu spraugu nevareja atrast...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/07/2022 21:05
jā..tā Kristīne ir bomba!! Lindenblate, vai kā tur... blondīne, šī vārda ļaunākajā nozīmē... un tak gan jau mērķē uz kādu ministres amatu, varbūt par izglītības, vai kultūras ..par Ārgali pārsteigumu nav. Ja jau vecais Ķrištopāns lien atpakaļ, tad ar ko Ārgalis sliktāks..visi viņi -politiskās prostitūtas. Un par cilvēkiem nospļauties... speciālisti uzraksta runas, saliek visu pareizi-ko cilvēciņi..tieši cilvēciņi grib dzirdēt... masa bez kritiskās domāšanas... un viss bars sajūsmā, pavērtām mutītēm klausās..jā..tie tak mūsu glābēji... saulveži un laimes lāči!!! Galvenais jau, lai tik Kariņš vairs nebūtu... ak Dievs, kāds naivums!!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas