Ja par pirkšanu no mājražotājiem, jebšu tirgū, tad tāpat nav garantija, ka nopirksi ekošmeko i bio

Ja audzē pats, tad viss vienalga kautkas tiem augiem ir jāiedod(jā protams ir augu virca u.c., bet... ), lai būtu raža vai lai ražotu daudz maz vispār.Ja par lielumlielu ķimijas, vienkāršoti saucot, lietošanu, tad arī tur ir robežas, jo ķīmija nav lēta.Un tagad it sevišķi, tā ka viss +- būs(ir) dārgi, tad visam vajadzētu palikt kaut kādās nosacīti saprātīgās robežas.
Par garšas sajūtām.Par sevi varu teikt, ka nekas īpaši nav mainījies, ir produkti, kuri gadu gaitā ir palikuši pilnīgi citādi, kaut t.s.Laimas produkcija, ir, kuri joprojām garšīgi, bet tos vienkārši patreiz negribas.
Ja par smaržām, tad man arī lavandu gadījums
