Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29420

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938869 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/07/2022 09:49
Ļabrīt. Viss plūst, viss mainās.., ja nemainītos, mēs vēl tagad biksēs čurātu, ..vai jau atkal ... Man šorīt ar tāds nejauki apcerīgs noskaņojums... laukā 17 grādi!!! Un ir jūlija beigas, kad ir pats vasaras pīķis!!! tā jau īsa mums tā vasara, un tad vēl šitā izdarās. 
Ja par garšām, tad drīz veikalos ne tādus vien ’’brīnumus’’ pirksim. Cenas celt vairs nedrīkst, jo tad neviens nepirks, ..tad nu jāizdomā-kā to produktu noformēt ar lētākām izejvielām... pārtikas tehnologiem būs ko iesvīst, lai izdomātu receptes. Tāpēc vinnētāji būs tie, kam pašiem dārzs, kā Lare teica, un, kas pirks no mājražotājiem.
0 0
27/07/2022 10:02
sol par kādam receptēm Tu runā?kartupelis ir kartupelis un putraimi ir putraimi..
un olas būs tādas pašas un viss kas nav pusfabrikāts arī
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

27/07/2022 10:05
Es gan saprotu, par ko Sole runā. Cilvēks jau nesastāv tikai no kartupeļiem, putraimiem un olām :)))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/07/2022 10:13
Anks, tu gribi teikt, ka tu lieto tikai pamatproduktus, neko rūpnieciski ražotu nē? da labi, beidz! Pat krējums vairs nebūs tāds kā agrāk... un arī tavs turks... par saldējumu nemaz nerunājot.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

27/07/2022 10:14
es arī saprotu, ko sol domā. prooootams, ja esi 100% mājražotājs ar naturālo saimniecību no a līdz z, tad kaut kā jau izkulsies, bet visādi citādi... palmu eļļa nav pat ziediņi, tas vēl ir nekas. ja par olām.vistu. meklēs arī max efektīvu un lētu  barošanas veidu (ķīmisku), un tas viss nonāks kur ... ?pareizi visu gaļā un olās. tas, protams, notiek, bet ne nu tik dramatiski . nerunājot nemaz par desu, kas lielākoties jau tagad nav desa. un konditoreja. un... un... un tā tālāk... un kartupeļiem arī visi pesticīdi. kkad iepriekš biju nopirkusi veikalā t.s. jaunos kartupeļus. nēnujā, uzreiz izvārītus ēdot, norm. kad pastāvēja, palika melni.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

27/07/2022 10:57
2022. gada 28. jūlija Zelta jaunmēness – nozīme
Jaunais mēness uzlēks 28. jūlijā plkst. 20.55, un to dēvē par Zelta mēnesi. Jaunais mēness uzdāvinās dažas “zelta” izredzes zemes iedzīvotājiem.
Ezoteriķi uzskata, ka 28. jūlijā jums būs daudz enerģijas, lai īstenotu plānus, ko jau sen esat atlicis, kā arī izveidotu jaunus. Turklāt daudziem cilvēkiem atklāsies iepriekš nezināmi talanti un spējas, kuras noteikti jāattīsta. Vēl viena Jaunmēness priekšrocība jūlijā – jums būs spēks, lai veicinātu apņēmīgu rīcību un sāktu dzīvi “no baltas lapas”, atvadoties no iepriekšējo gadu problēmām.
Ko var darīt jaunā mēnesī

Lai varētu mainīt dzīvi uz labo pusi, 28. jūlijā:
– jāveido nākotnes plāni;
– var atvadīties no negatīviem cilvēkiem un notikumiem;
– meditēt, nodarboties ar radošumu;
– strādāt dārzā;
– pavadīt laiku kopā ar draugiem;
– uzsākt jaunas lietas un projektus;
– iepazīties ar cilvēkiem.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/07/2022 11:08
Ja par pirkšanu no mājražotājiem, jebšu tirgū, tad tāpat nav garantija, ka nopirksi ekošmeko i bio Ja audzē pats, tad viss vienalga kautkas tiem augiem ir jāiedod(jā protams ir augu virca u.c., bet... ), lai būtu raža vai lai ražotu daudz maz vispār.Ja par lielumlielu ķimijas, vienkāršoti saucot, lietošanu, tad arī tur ir robežas, jo ķīmija nav lēta.Un tagad it sevišķi, tā ka viss +- būs(ir) dārgi, tad visam vajadzētu palikt kaut kādās nosacīti saprātīgās robežas.
 Par garšas sajūtām.Par sevi varu teikt, ka nekas īpaši nav mainījies, ir produkti, kuri gadu gaitā ir palikuši pilnīgi citādi, kaut t.s.Laimas produkcija, ir, kuri joprojām garšīgi, bet tos vienkārši  patreiz negribas.
 Ja par smaržām, tad man arī lavandu gadījums
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/07/2022 11:10
Jā, un laimei klāt, sadales tīkli arī plāno celt cenas, gan mierinājumam, ne šogad tas būšot.Bet cik sapratu, tad to daļu, no kuras neviens neizvairīsies.Figviņsaprot, kad pabalstus jebšu atvieglojumus, tad mērķēti, kad cenas celt, tad visiem
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

27/07/2022 12:16
Jāaa, žopengāgen... vot tas Putins )))
0 0
27/07/2022 14:50
sveiciens no jaunā datorīša vaii..ku labi..
un nav jādauza taustiņi
0 0
27/07/2022 15:03
nee, nu es nesapront, Anksim sujmsjina pati sujas... datoram nav taustinji, nu, nu, kas vel?
0 0
27/07/2022 15:06
taustiņi ir, bet vairs nav jāsit, tikai maigi jāpieskaras..pat divaini tas liekas
nu tagad te bakstos, burtu lielumu piemēroju u.t.t.t
0 0
27/07/2022 15:17
man jau ar taa pieskarsjanas liktos divaina, jo es ar klapeju kaa ar aamuru pa galdu, citadi pie burta netikt...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/07/2022 16:42
Klapētājas
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/07/2022 17:16
Vot tebe na, nebūs vairs nekādu pērtiķbaku😃
Turpinot lietot “pērtiķu baku” terminu, lai aprakstītu pašreizējo uzliesmojumu, var tikt atkal uzkurinātas šīs traumatiskās rasisma un stigmas sajūtas – sevišķi melnādainajiem un citiem krāsainajiem cilvēkiem, kā arī LGBTQIA+ kopienu locekļiem, un ir iespējams, ka viņi tādēļ var izvairīties no svarīgiem veselības aprūpes pakalpojumiem, ” sacīja Vasans.
Ak, nabaga viņi😭🤔😀
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/07/2022 19:02
Es beidzot tiku galā ar sēnēm, nu varu atpūsties.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

27/07/2022 19:46
ES pa pusei tiku galā ar avenēm. Vēl upenes...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

27/07/2022 20:31
Spītējot visiem briesmu stāstiem par nežēlīgi grūto rudeni un ziemu, krājumus negatavošu. Tik 6 rabarberu zaptes burkas pirms jāņiem tapa. Bet noticēju vakardien Lares teiktajam, ka būs auksta ziema un pasūtīju tādu pamatīgu mēteli. Vispār ziemas drēbes gadiem nav bijušas, jo es parasti nesalstu. Nu šogad kaut kā gatavojos.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

27/07/2022 20:39
biju čakla.margoju pa mājām. rīvētu (pareizāk, maltu supermašīnā) kartupeļu pankūkas pirmoreiz šajā kartupeļu sezonā.
versij, ja tev ir avenes, es varu NOPIRKT. 
nenoturējos un nopirku vasaras kleitu.vasaras. nu jā...
skatos izpārdošanās džemperus, arī tos.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

27/07/2022 20:46
Nēeee, Liz, avenes man pašai nav. Mana zemē tām netīk. Tās man vedeklas mamma atved.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas