Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29380

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938876 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

26/07/2022 16:13
Kas tad tev, erotik? Sacēlās vai nolaidās?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

26/07/2022 16:16
Eu, es tik tagadiņ aptvēru, ka tas jaunais feikais personāžs, tas jaunais superstārs izrādās ir arī stukačoks!
Denuncētājs, sūdzambībele - rakstāmgalds...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

26/07/2022 16:22
... a man ta rakstīja, kāds pats šamais ir Rembo! Pa afganistānām un pa cietumiem vien dzīvojies, un to, kā viena mana ķermeņa atvere cietīs un dikti...
(neatļaujos gan citēt, tas būtu noteikumu pārkāpums)

P.S. Uzrakstīja šamais un... iebāza mani melnajā kastē! Ha, ha, ha! Drosmes un vīrišķības etalons!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

26/07/2022 16:29
Vidvud..plīz, stāvi tam pāri, nenolaidies līdz tādam līmenim.Kā tur bija par to, ko nevajag kustināt. lai iet Dieva mierā...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 3238

26/07/2022 16:44
Labdien! Diena superīgi silta, Daugava briesmigi aukstā.. Un straume tik liela, ka tā i skaties, ka tūlīt Līvānos atradīsies... Knapi izkepurojos.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16381

26/07/2022 17:04
malvīne un magnus... divas šķirnes. es izvēlējos magnusu, tā šķirne saldāka.
gaileņu mērcīte beidzot arī man:)
Vigija  liela drosminiece...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

26/07/2022 17:42
Par gaileņu zupiņu sapņoju. Nav tik līdz mežam tā kārtīgi tikts...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16381

26/07/2022 17:49
gaileņu plovs ir garšīgs... gaileņu zupa ir laba...
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

26/07/2022 18:25
Daugava beidzot atkal ir normāli peldama, nav kā sasilusi sile. 
Pļurkstu, kamēr vakariņas top. Nevaru sagaidīt, kad atkal ūdenī tikšu. Labais!
Šodien gailenēm pagāju cēli garām. Sviesta pupiņas topā.
0 0
26/07/2022 18:30
Izklausas, ka Verijai gailenes darzaa aug... bet varbut aug ar
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

26/07/2022 18:42
Jā, sviesta pupiņas tagad nāk gatavas, spēj tik ēst.
0 0
26/07/2022 19:28
gailenēm šodien netika paiets garām..
pupiņas ari gribētos..bet rīt būs puķkāposts, nu kad lai visu paspēj apēst ?
un uz krogu ari rīt jāiet un tur arī būs jāēd
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16381

26/07/2022 19:37
man  tāpat kā Anksai...   gailenes nopirkās..  pupiņas pat īsti negribās:) vēl ir laiks pupiņām:)
rīt  dārzeņu siera zupa ar puķukāpostu:))
.. tik kroga nebūs... vot.
malkoju tēju imunitātes stiprināšanai..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

26/07/2022 20:21
Vāru vīgriežu sīrupu..tā smaaaarža... , kaut kas fantastisks..
Rīt taps arī piparmētru, tik citroni vairumā jāiepērk. Tagad mājās nebija, nācās izlīdzēties ar citronskābi, bet vienalga garšā ir mmmm..., nekad nebūtu domājusi, ka būs tik laba..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

26/07/2022 20:51
Šodien eksperimentēju ar cukini. Dievs vien zin kā beigās būs. Gaišos kabacīšus joprojām lieku pēc versijas receptes, ir labi. Ienākas pirmie gurķīši, tie būs baigi labie.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

26/07/2022 20:52
Visas tik čaklas, ka prieks. Es tikai kefīra salātus pagatavoju.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

26/07/2022 21:00
man, piemēram, uzčaklie krīt uz nerva. patiešām, sol, lare!apkaunētos!
versijjaaa, nezinu, kāds ir tavs daugavas ūdens, bet nu vai zin... par daugavu 200% piekrītu vigijai
un jā, stāsts par versijas un lizettt koncerta apmeklējumu ir droši pieminams uz abu pušu piekrišanas pamata
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16381

26/07/2022 21:00
Annas dienas vakarā tomēr sāka līņāt...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

26/07/2022 21:00
Sola bargu ziemu. Ja ir dārzs, kauns būtu būt badā. :)
0 0
26/07/2022 21:05
... tiem solijumiem gan vairs neticu, daba tagad dara kaa grib, nevis ka tur cilveks noverojis un prognozejis)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas